reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej mamusie u mnie dziś piękna pogoda aż się chce coś robić.Ale niestety z chodzeniem u mnie coraz gorzej spojenie mi dokucza na maxa i dołączyło biodro ryczeć mi się chce.Co do wyprawki to już mam prawie wszystko ;łóżeczko, wózek .Rzeczy tak nie do końca ale nawet kupiłam pampersy 1 bo były w promocji. :-(
 
reklama
Jak sobie pomysle, ze ostatni porod trwal 18 godzin to jakos ta opcja nie wchodzi w rachube :no::no:
A tak wogole to ja jej jeszcze nigdy nie zostawilam z nikim innym jak z moja mama i bym miala strasznego stresa :baffled:

Aż tak źle nie bedzie :) Pójdzie szybciej zobaczysz a jak chcesz to sprzedam ci wlasny patent na rozciaganie i przygotowanie miednicy i krocza :D mi sprzedala go 14 lat temu znachorka (nie chodzi tu o leki a jedynie o ćwiczenia )
 
Ja podobnie jak Tau :)
Wyprawka u nas juz praktycznie skompletowana... Mamy wszystko, chyba wszystko :)
Mebelki do pokoju Amelki sa w drodze do nas i maja byc dostarczone dzis do godziny 15.
Brakuje nam tylko materacyka do lozeczka turystycznego i bedzie koniec :)

Co do laktatorow to ja tez juz mam - glownie za namowa kolezanki, ktora powiedziala mi, ze niezaleznie od tego, czy problemy sie pojawia z karmieniem, czy nie to warto miec taki laktator, zeby odciagnac troszke mleczka i miec dla dziecka - kiedy samemu nie bedzie mozna go podac. Do mnie to przemawia :)
 
Witajcie :biggrin2:

Agata powodzenia i szybkiej aklimatyzacji w nowym miejscu :biggrin2:

Jesli chodzi o wyprawke to nie mam nic, nawet nie wiem gdzie łóżeczko postawie:confused:. Rzeczy co prawda czekaja ale jakos nie mam ochoty jechac i ich przebierac, laktato mam po moje najmłodszej tylko jest u szwagierki, a ona nie wie gdzie go schowała:angry:.
Od wczoraj mam skórcze takie ze pół nocy nie mogłam spac i mała tak szalała po nich ze szok:szok: chyba sie przekrecała głowa w dół. Teraz jest nieco lepiej, ale nie jest dobrze musze kupic sobie nospe moze cos pomorze ,jesli nie to pojadae jutro do szpitala niech zobacza co i jak.
 
Witajcie

Ale poszlałyście kobietki z tymi wyprawkami. Ja tak w połowie drogi jestem, narazie ciuszki mam w miarę skompletowane na 0-3 miesiące i kilka większych do roczku, no i rożek nowiutki w Smyku kupiłam, acha i dostałam od szwagierki komplet pościeli po jej małym. A te rzeczy grubsze, że tak powiem typu łóżeczko, wózek itp. mamy upatrzone i zamówi się na któtko przed porodem. Ciuszki chyba najważniejsze, bo po wózek konkretny, butelkę, kosmetyki chłopa wyślę, jak nie daj Boże zaniemogę pod koniec ciąży, ale ubranek to on już by nie kupił takich jak ja bym chciała. Faceci są tacy praktyczni i konkretni i pewnie jakby miał kupić body dla małej to by kupił zamiast ślicznego różowego jakiś stalowy albo brązowy-bo się nie pobrudzi he he:-)

15406844d8.png
 
Witajcie!
Jeśli chodzi o wyprawkę to ja mam tylko ubranka resztę kupimy jakoś w kwietniu w tym miesiącu chcemy wyremontować pokój małego a będzie co robić M musi go koniecznie ocieplić potem szpachlowanie, równanie ścian no i musi potem ładnie pomalować lub wytapetować a to zajmie mu pewnie sporo czasy bo będzie robił wszystko po pracy czyli jakoś po 17 więc pewnie to potrwa aż się boję nie cierpię remontów zawsze jest przy tym tyle bałaganu no ale później zacznie się zakupowe szaleństwo:-)
Agatko życzę udanej szybkiej przeprowadzki:-) i wracaj do nas szybko:-):tak:
 
Cześć.
Ja z większych rzeczy nie mam wózka (dziadek obiecał że kupi:tak: a ja już wypatrzyłam na allegro który chcę i się w nim zakochałam inny nie wchodzi w rachubę) i wanienki. A co do ubranek to mam tylko 2 bodziaczki i 1 pajacyka. Strasznie cienko, chyba zaczne już nadrabiać przynajmniej żeby do szpitala i na pierwsze dni było, a potem pewnie rodzina i znajomi braki w garderobie nadrobią :-D:-D.
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka
 
Hello Hello,

Ale jestescie szybkie nie nadaza z zaleglosciami czytania.
Ja z wyprawki jeszcze potrzebuje lozeczko, wanienke, kosmetyki, nosidelko i folie przeciweszczowa na wozek.
Poscieli nie kupowalam tylko koyki bo wyczytalam ze ta odpowiednia jest opiero o 12 msc zycia, co do smoczka to poobnie jak Tau spruboje bez chociaz niektorzy twierza ze zapobiega smierci lozeczkowej, a w laktator i butelki zaopatrze sie jak bede potrzebowala.
Teraz jeszcze czeka nas poszukiwanie mieszkania a pote jakos reszte sie zalatwi.
 
reklama
Do góry