reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Wcześniej miała być na 90 % dziewczynka. Chyba sie skuszę na USG4 D. Bo juz mi się marzył czerwony kolor wózka. No i wreszcie trzeba skompletowac wyprawkę. Nadal jestem w szoku
 
reklama
Wuyu08 Nie dziwię Ci się wcale:-). W pierwszej ciąży miałam tak samo tylko na odwrót:rofl2:. Miał być Mareczek ( 21 tydzień) a w 31 tygodniu okazało się, że to Magdusia:-). Też przez chwilkę to był szok, bo nastawienie przez tyle tygodni robi swoje, ale tak jak pisze Kalina gdyby znów okazało się inaczej to byłby szok większego kalibru:szok::-D

U nas teraz na 95% druga dziewczynka ... kolejne USG mamy 1 kwietnia;-)więc wszystko możliwe:-D.
 
Dziecko mam chore i ja nie najlepiej się czuję. Może ten humor z tym związany...
Pozdrawiam

Chore dziecko w domu to nic przyjemnego. Widze czasami ile nerwów kosztuje moją sąsiadkę jak jej sie dzieciaki pochoruja. Odbija sie to zaraz na całej rodzinie :baffled: Niech Ci dziecko szybko zdrowieje i Ty też :-)

Własnie wróciłam od gina. Nasza Ola zamieniła się w faceta:szok:!!!

No to będzie OLEK :-D Gratulacje :-)

kalina tutaj znajdziesz przepis na mój dzisiejszy obiadek Penne z grzybami i bekonem - Makarony i Pizza - Smaker.pl - dieta i przepisy kulinarne: ciasto na pizze, sałatka grecka oraz przepisy na domowe ciasta i desery Zamiast bekonu był wedzony boczek. Najwazniejsze żeby było cos wedzonego i słonego bo ta własnie wedzonka nadaje taki fajny smak. Danie bardzo szybkie i smaczne, polecam :tak::-)
 
Madziumba, dzięki za gratulacje - wyłudziłam od mężusia prezent na tę okoliczność :tak:

A co do płci, to teraz mam lekką schizę - niech moja Ksenia będzie laleczką, BŁAGAM! Dobrze, że mam mieć dodatkowe usg (w sprawie łożyska), to się podpytam o cipkę przy okazji :-D:-D:-D

Ach, Tricolor, już zamówiłam takie menu na jutro :rofl2:
 
W pełni uzasadniona trauma, ja się zastanawiam czy wytrzymam do 1 kwietnia żeby płeć potwierdzić!

Oj Madziumba ja bym tego 1 kwietnia to nie brała powaznie tego co lekarz powie ;-):-D

Madziumba - no właśnie exactly, jak to mawiał mój znajomy :-D

A ja Wam powiem, że przyjaźnię się z dwiema mega uroczymi wiedźmami z Krakowa. One urodziły się 1 kwietnia właśnie. A że to nie były czasy usg, a lekarz prowadzący jakiś mniej spostrzegawczy był, to nie przewidział, że nowo narodzone szczęście będzie podwójne. Jak świeżo upieczony tatuś ogłaszał rodzince tę radosną nowinę, że bachorki są 2, nikt nie chciał mu uwierzyć :-D:-D:-D
 
Ja Hubiego jak rodziłam to powiedziałam lekarzom zeby sie pospieszyli z ta cesarka bo nie chcę zeby mały urodził sie 1 kwietnia, no i urodziłam 23.40 31 marca :-)
 
reklama
Mojemu juz pewnie nic nie odpadnie:-D Wczoraj w klinice rowniez potwierdzila sie prognoza chlopca, wiec nie przewiduje zmian;-):-) Jednego, czego nie rozumiem, to jak to sie moze stac, ze w dobie dobrego usg lekarze sa jeszcze w stanie pomylic chlopca z dziewczynka:tak:
 
Do góry