reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Isia- moja kolezanka kiedys chciala zostac polozna i mowila b duzo o poroach w wodzie. #Mysle ze to super pomysl szzeolnie jak szpital oferuje za free.
 
reklama
Witam wszystkie Czerwcówki,
Ja znowu kichająca i kaszlaca. Chyba zaraz pod kołdrę ucieknę. To jakaś masakra. Dzis byłam na pobraniu krwii i pielęgniarka mówiła, że to przez pogode i osłabienie organizmu ciażą. Szkoda tylko, ze przez ten katar spac nie mogę :-(

Ale przed tym....test obciazenia glukoza...fuuuj. Juz sie zaopatrzylam w cytrynke i chyba w srode pojde powalczyc z ta slodkoscia:-) Mam nadzieje ze dam rade.
Nika, dzas radę. Ja dziś odebrałam wyniki i chyba są ok - wyszło mi 87. Szukałam tego wątku na BB, zeby sprawdzić,ale nie znalazłam. Dziewczyny, mam się martwić tą glukozą czy moge spać spokojnie?


Angelika - daj znać po badaniu :tak:


Dużo nas w tym tygodniu ma wizyty, zwłaszcza środa to będzie ważny dzien :-D

a do spotkania ledwie 15 tygodni. Jeszcze gdyby tak w totka wygrac, to bylaby pelnia szczescia :-p
Ale to zleciało prawda? Dopiero, co się przedstawiałysmy, a tu już coraz bliżej. Ważne, żeby wszystko było ok, dzidzie zdrowe a my, żebyśmy się w małe słoniki nie pozamieniały :-D

Dzien dobry
Sluchajcie, znalazłam w internecie coś co sie nazywa Internerowa Szkoła Rodzenia. Proponują to dziewczynom, które nie mają mozliwości chodzić do normalnej szkoły rodzenia.
Dostęp znajdziecie na stronie www.pieluszki.pl

:-)
My z M oglądamy to chociaż i tak do szkoły rodzenia sie wybieramy. Fajnie są zrobione. Polecam.

Dzisiaj przyszly do mnie te majtorki poprodowe o ktorych ostatnio pisalam.
Ale mi smaka na naleśniki narobiłaś :rofl2: Chyba tez sobie kilka usmażę.
A a propos majtorków, to chyba przegapiłam. To są takie jednorazowe? Podeślij mi linka, bo też o nich ostatnio myslałam.

Dzidzia pięknie pozowała do zdjęcia i mamy jasność będzie SYN czyli Bruno.
Gratuluję Synka - kolejny chłopak - niedługo cała liga nam się zbierze.
Nie martw sie szpitalem. Na pewno Cie zbadają i powiedzą co dalej. Ważne, ze będziesz pod kontrolą. Wszystko bedzie dobrze :tak:

Za 10 dni mam tydzień urlopu i jak lekarz pozwoli pojedziemy w góry..ja na odpoczynek...a mój m na snowboard..[/quote
My tydzień temu wrócilismy z gór. Super wypoczynek. Tylko żal mi trochę było, że w nartki nie mogłam wskoczyć :-( Ale spacerki jak najbardziej polecam.

Ja tez będę miała SYNKA, choć szczerze mówiąc było to dla mnie nie lada zaskoczenie, ponieważ objadłam sie na słodyczami, czekoladkami etc. Ale jak widać takie przesądy nie maja chyba większego znaczenia :-p
Gratuluję synka. Z tymi przesądami jest różnie. Ja na zmianę jem słodkie i kwaśne. A kto sie kryje w brzuszku nadal nie wiemy ;-)

Hej Dziewczynki a ja mam pytanie co myslicie o porodzie w wodzie bo moj szpital zupelnie bezplatnie taki oferuje i podoba mi sie ten pomysl...
Myślę, ze to super opcja. Słyszałam dużo dobrego o porodach w wodzie. Jak bedzie taka możliwość, to ja chetnie skorzystam.
Isia, czy ja dobrze widziałąm? Mieszkasz w Londynie na Hendon? Kilka dobrych lat temu na Mill Hill mieszkałam a na Hendon do metra wsiadałam ;-)
 
Niby cos jest w tym dobrym humorku po zakupach!
Z miesiaca na miesiac planuje odkladanie pieniazkow, ale tak sie nie da :no:. Albo zakupowe szalenstwa, albo odkladanie pieniazkow, jednego i drugiego nie da sie niestety polaczyc!


Mi zakupki zawsze poprawiają humorek i te male i te szalone , niestety dawno już nie buszowałam po sklepikach -stąd też ciągle mam foha:-D:-D:-D- nawet do spożywczaka mój mężuś łazi ,a mi karze leżeć w łóżeczku:baffled:
 
Witajcie
A ja dziś poszalał kupiłam sporo ciuszków synkowi mam nadzieje, że mężulek nie będzie się złościł bo kazał mi przez jakiś czas wstrzymać się z zakupami.

Magi gratuluję syneczka! wracaj do nas szybko, niech wszystko szybko się wyjaśni dużo zdrówka i nie martw się wszystko będzie dobrze:-)
Ollutka nie daj się choróbsku!
 
[Dużo nas w tym tygodniu ma wizyty, zwłaszcza środa to będzie ważny dzien :-D]
Oj środa to dla mnie też bardzo ważny dzień, ale nie z powodu wizyty, ale mam obronę pracy magisterskiej, dlatego Czerwcóweczki Trzymajcie kciuki:eek::errr:!!!
 
Tau -muszę zrobić se taką listę co już mam bo wydaje mi się, że z ubranek to mam wszystko tylko tak mnie korci i niepotrzebnie dokupuję, a w te miejsce mogłabym zacząć kupować jakieś inne akcesoria dla małego.
 
reklama
Do góry