reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie kobietki w ten piękny zimowy dzień. Melduję się po wizycie u ginki i po badaniu USG. Dzidzia pięknie pozowała do zdjęcia i mamy jasność będzie SYN czyli Bruno. Dołączam więc do drużyny piłkarskiej. Zdjęcie mojego przystojniaka zamieszczam w odpowiednim wątku.
Teraz troszkę mniej miła wiadomość. Dostałam skierowanie do szpitala z powodu zbyt wysokiego ciśnienia.:no:Maja mi zrobić szczegółowo wszystkie badania więc parę dni mnie nie będzie. Wybieram się tam jutro Jak tylko wrócę to się do was odezwę.
gratuluje synka:-):-):-):-) i daj znać jak z ciśnieniem
 
reklama

Kluseczko - chyba jestes dzis very busy w pracy :D:-):-):-)
Ja z zakupami narazie troszke przystosowalam. Czekam do nast usg, zeby sie przekonac czy dziewczynce nic nie wyroslo...No i tak w sumie to my tez nie wiemy jak dlugo jeszcze tu zostaniemy.

Kasiu no ja jak zwykle- hehe- musze sobie odbic te zaleglosci na bb- Poniedzialek a szefowa w Rzymie na meczu:)

A dlaczego nie wiecie jak dlugo zostaniecie???
 
Dziewczynki, ja też należe jeszcze do pracujacych mamuś, mam wrażenie, ze z dwójka dzieci jeszcze sie w domku nasiedze i puki brzuszk malutki i prawie ne widać postanowilam chodzic do pracy...dosc dobrze sie czuję...fakt jestem troszke zmeczona bo małe dziecko w domku o pracy to jakby drugi etat...ale jakos daje radę
Za 10 dni mam tydzień urlopu i jak lekarz pozwoli pojedziemy w góry..ja na odpoczynek...a mój m na snowboard, uzbierałao sie nas 4 pary z małymi dziećmi i bedzie chyba fajnie :-) bo mamusie z pociechami maja codziennie wejściowke na basen na zajecia dla maluchów, potem dla chetnych sa jakies zabiegi w spa...mam nadzieje, z wypoczne i że tym razem przed wyjazdem sie nie rozchorujemy i pojedziemy :-)
za tydzien usg...ech juz sie nie moge doczekać...

Gratuluje mamusiom, córeczek syneczkow :-)

ja zawsze mam niskie ciśnienei, po wypiciu jednej kawy z mlekiem mam 80x60 max 90x60...

Zakupów na razie nie robię, jakos nie mam do tego weny, kupiłam sobie tylko kilka ciuszków ciazowych na allegro i tyle...

co do majtek poporodowych to kupilam po porodzie wiki i mam jeszcze kilka par...może wystarczą...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki ,zima zawitała na całego sypie i sypie.
Jakiegoś focha dziś załapałam , wszystko mnie drażni:baffled:.

magni gratuluje synusia , niezamartwiaj sie szpitalem ty i twoje maleństwo będziecie pod dobrą opieką, a i mężuś poskacze troszku koło ciebie:-)

zielona gratulacje z okazji wyrośnięcia ptaszka twojemu maleństwu;-)

Tau zazdroszcze ci tych szaleństw zakupowych - bynajmniej zawsze masz dobry humorek;-) a i kluseczce humorek sie pewnie poprawi jak poszaleje po sklepach;-). kluseczko =udanych polowań na tą chuste .

 
Andzia- ja tez poleca zakupy na foszki:)

Tau masz raje wszystkiego na raz nie da sie kupic a zostawiac to naszym meszczyznom to tez nie lada odwaga;-)
 
Magni serdeczne gratulacje,ja mam wizyte kontrolna jutro,a 28 4D ultrasond ,zrobilam sobie wizyte dodatkowo,bo na zwykle nie mam na razie szans,chyba ze gdzies pod koniec ciazy.:-D:-D
 
Witajcie dziewczyny,

Widze, ze w czerwcu 09 sporo chłopców przyjdzie na świat :)
Ja tez będę miała SYNKA, choć szczerze mówiąc było to dla mnie nie lada zaskoczenie, ponieważ objadłam sie na słodyczami, czekoladkami etc. Ale jak widać takie przesądy nie maja chyba większego znaczenia :-p
W każdym razie nie możemy sie doczekać naszego słodkiego MIKOŁAJK
 
Hej dziewuszki kochane:-)
U nas od wczoraj bez przerwy sypie śnieg i jest lekki mrozik:baffled: a ja już chcę wiosnę i ciepełko:tak:

zielona ale niespodzianka:-) gratuluję w takim razie synka:tak:

Magni Tobie również serdecznie gratuluję synusia i wracaj do nas szybko:tak::-)

Carmi no to super, że jednak jesteś na zwolnieniu:tak:

Ale czerwiec obrodził w chłopaków:szok:
 
reklama
Hej Dziewczynki a ja mam pytanie co myslicie o porodzie w wodzie bo moj szpital zupelnie bezplatnie taki oferuje i podoba mi sie ten pomysl...ogladalam nawet kilka filmikow z takich porodow na you tube i te rodzace mamusie wygladaja na duzo bardziej zrelaksowane niz w przypadku normalnego porodu...Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam cieplutko!
 
Do góry