reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

kwiatek nie martw się ja maleństwo czuję tytko w nocy coś se wyprało porę a tak w ciągu dnia to nic:-( codziennie wieczorem trzymam ręce na brzuchu czasem przez 4 godziny by namierzyć maleństwo a tu cisza. Niektóre kobiety odczuwają ruchy dopiero w 24 tygodniu. Tak więc musimy cierpliwie czekać
 
reklama
Ufff do dobrze pocieszyłyście mnie, dziękuję
do lekarza idę za dwa tygodnie to z nim porozmawiam o tym a może do tego czasu dzidzia da znać o sobie :-)
 
Nic się nie martw Kwiatek w ciągu dwóch tygodni pewnie poczujesz najcudowniejsze motylki w brzuszku.


15406844d8.png
 
Cześć Kobitki!
Nie spałam całą noc. Odezwał się paskudny ząb z paskudną dziurą. Nie boli w sumie aż tak strasznie, ale jednak. Do tego chyba zaczyna ropieć :baffled:
Na 15.30 jadę do dentysty, ale jestem tak przerażona, że zaraz stracę przytomność :szok:

Wracają traumatyczne przeżycia z fotela sprzed lat :szok: Przez to już 10 lat nie byłam u dentysty - WSTYD!
Jeśli któreś z Was są w stałym kontakcie ze stomatologiem i mogą mnie jakoś uspokoić, to odezwijcie się, bo ja zaraz oszaleję :szok:

Buziaki!
 
Dziewczyny zaczynam się troche martwić tym, że jeszcze nie czuje ruchów mojej dzidzi:-(
Dzisiaj zaczął sie 20 tc. W którym tygodniu najpóźniej powinny sie pojawić te rucxhy??


nie martw sie ponoć przy pierwszej ciąży kobieta czuje później ruchy nawet dopiero ok 22 tyg, także spokojnie, ja np. poczulam pod koniec 18 tygodnia, ale naprawde bardzo delikatne,

m.linijka.i.200.jpg


 
Cześć Kobitki!
Nie spałam całą noc. Odezwał się paskudny ząb z paskudną dziurą. Nie boli w sumie aż tak strasznie, ale jednak. Do tego chyba zaczyna ropieć :baffled:
Na 15.30 jadę do dentysty, ale jestem tak przerażona, że zaraz stracę przytomność :szok:

Wracają traumatyczne przeżycia z fotela sprzed lat :szok: Przez to już 10 lat nie byłam u dentysty - WSTYD!
Jeśli któreś z Was są w stałym kontakcie ze stomatologiem i mogą mnie jakoś uspokoić, to odezwijcie się, bo ja zaraz oszaleję :szok:

Buziaki!

hey ODWAGI. Ja przez traumę dentystyczne z podstawówki dłuugo nie chodziłam do dentysty. Jakieś 15 lat temu moja matka dostała namiary na dobra dentystkę i od tamtego czasu wszytskie zęby lecze tylko u niej. Nie dam sie tknąć innemu dentyście. Najlepiej by było gdybys znalazła sobie dentyste któremu ufasz i do którego pójdziesz bez obaw. Powiem ci że to bardzo pomaga. Naszego baybiczka też będe do mojej dentyski zaprowadzać :D
 
Dziewczyny zaczynam się troche martwić tym, że jeszcze nie czuje ruchów mojej dzidzi:-(
Dzisiaj zaczął sie 20 tc. W którym tygodniu najpóźniej powinny sie pojawić te rucxhy??
Kwiatku84 - ja też kończę 19tc i nie czuję jeszcze ruchów :-(, wzeszły czwartek (29.01) byłam u gina i pytałam kiedy powinnam poczuć pierwsze ruchy. Gin powiedział , że w moim przypadku to w ok. 22 tc ponieważ jest to pierwsza ciąża i mam trochę tkanki tłuszczowej. Nic się nie martw na pewno wszystko jest w porządku :)
 
Cześć Kobitki!
Nie spałam całą noc. Odezwał się paskudny ząb z paskudną dziurą. Nie boli w sumie aż tak strasznie, ale jednak. Do tego chyba zaczyna ropieć :baffled:
Na 15.30 jadę do dentysty, ale jestem tak przerażona, że zaraz stracę przytomność :szok:

Wracają traumatyczne przeżycia z fotela sprzed lat :szok: Przez to już 10 lat nie byłam u dentysty - WSTYD!
Jeśli któreś z Was są w stałym kontakcie ze stomatologiem i mogą mnie jakoś uspokoić, to odezwijcie się, bo ja zaraz oszaleję :szok:

Buziaki!
mam do zrobienia 4 zęby bo okazało się że jestem w ciąży zanim zdążyłam je zrobić. Konsultowałam z moim ginem czy mogę je zrobić w ciąży i dowiedziałam się, że to konieczne ale nie wcześniej niż po 12 tc a najlepiej w ogóle w II trymestrze. Głowa do góry ! Trzymam kciuki !
 
Cześć Kobitki!

Wracają traumatyczne przeżycia z fotela sprzed lat :szok: Przez to już 10 lat nie byłam u dentysty - WSTYD!
Jeśli któreś z Was są w stałym kontakcie ze stomatologiem i mogą mnie jakoś uspokoić, to odezwijcie się, bo ja zaraz oszaleję :szok:

Buziaki!

Pewnie już jesteś u tego dentysty, biedactwo, ale nic się nie bój. Ja też miałam traumę z dzieciństwa, dopiero jakieś 5 lat temu natrafiłam na fajną dentystkę a moje zęby potrzebowały natychmiastowego ratunku. Wyleczyłam wszystkie, teraz regularnie chodzę do kontroli i tak mniej więcej co dwa lata mam do wyleczenia kilka małych dziureczek. Da się przeżyć:)
 
reklama
Kwiatku84 - ja też kończę 19tc i nie czuję jeszcze ruchów :-(, wzeszły czwartek (29.01) byłam u gina i pytałam kiedy powinnam poczuć pierwsze ruchy. Gin powiedział , że w moim przypadku to w ok. 22 tc ponieważ jest to pierwsza ciąża i mam trochę tkanki tłuszczowej. Nic się nie martw na pewno wszystko jest w porządku :)

no ja właśnie zaczęłam 20tc. i też jeszcze wyraźnie nie czuje ruchów. Czasem chyba tylko takie jakby smyranie. Pytałam sie tez swojej ginki o te ruchy i powiedziała że na początek to tak jak burczenie w brzuchu a że jestem z lekka koścista :) to pewnie też poczuje ruchy wyraźnie koło 22tc.

Na szczęście sie nie martwię :) 29 byliśmy u ginki i widzieliśmy jak nasz Facecik ssie kciuka, kiwa główką a potem sie przeciąga i ziewa :) NIESAMOWITE WRAŻENIE !!!!!!
 
Do góry