reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja wczoraj z moim M wylicytowałam wózek na allegro -ma być chicco trio;-), zobaczymy co będzie.Trochę się bałam że moze za wcześnie, ale była okazja, ciuszków też już mam trochę, zwłaszcza body-trafiła się wyprzedaż;-)Myślę, że nie ma co wierzyć w przesądy:-)

Tez kupilismy w zeszlym tygodniu wozek Chico - ale nie trio - a duo :)

Lenka i andzia serdecznie gratuluje SYNKOW :)

Mnie od weekendu ponownie meczy katar i na nic nie mam sily.... niech sie ta zima juz skonczy :-(
 
reklama
Witaj gumisia

kurde juz sama nie wiem z tymi zakupami tez jeszcze nie znam płci, ale mi w sumie nie chodzi o te przesady tylko jakby coś sie nie daj Boże stało, jakos sie boje tego, chociaz oglądam ubranka na allegro i korci mnie zeby juz cos zakupić,


m.linijka.i.200.jpg


Ja wyskoczyłam z tymi przesądami, bo mam takie "mądre" koleżanki co tylko straszą
 
Dzien dobry poniedziałkowo ;-)
Co do zakupów, to ja na razie nie mam nic, ale chodzę po sklepach z ubrankami dla dzieci i piszczę przy każdych malutkich spioszkach. Także myślę że już niedługo zacznę kupować:-)
Wózek też bedziemy chcieli zakupić jakoś w przeciągu dwóch miesięcy najbliższych, szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać.
 
Wózek był na licytacji tylko 2 dni, facet miał jakieś problemy z aukcją, do tego zaznaczył tylko odbiór osobisty, wiec udało się kupić za 200zł:tak:, wiadomo uzywany, ale na zdjęciach wygladał dobrze, tylko kółka trzeba podregulować.Zależało mi na małym wózku, z Michałem miałam klasyczny duży głęboko-spacerowy i myślałam że padnę jak przyszło wnieść go na 3 piętro.Ten z zamontowaną gondolą podobno waży tylko 14kg-zobaczymy;-).Acha po zdjęciu gondoli zostaje spacerówka, taka miałam pozyczona dla Michała-była super, lekka i wchodzi bez problemu do małego auta(to było wazne dla mojego M):-)
 
Hej laski. Ja też trochę się bałam kupować ciuszki, ale trochę już mam. Teraz czuję się dobrze więc kiedy jestem na mieście zawsze coś tam kupię(neutralnego bo też nie znam płci), a poza tym koło mnie jest świetny lumpek i zawsze sobie w dzień dostawy pobuszuję, normalnie ostatnio takie cuda kupiłam firmy H&M, jak nowe bluzy polarkowe, bluzeczki, spodenki , sweterki. Wszystko już wyprałam ,poprasowałam i tak z 3 razy dziennie wyjmuję i oglądam:-) i taką frajdę mi to sprawia.Po co sobie odmawiać przyjemności:happy:

15406844d8.png
 
Hej laski. Ja też trochę się bałam kupować ciuszki, ale trochę już mam. Teraz czuję się dobrze więc kiedy jestem na mieście zawsze coś tam kupię(neutralnego bo też nie znam płci), a poza tym koło mnie jest świetny lumpek i zawsze sobie w dzień dostawy pobuszuję, normalnie ostatnio takie cuda kupiłam firmy H&M,..

hmm ale się nakręciłam to ja chyba też zajdę kiedyś do naszego lumpeksu, i zaczne przy okazji kupować coś w sklepie, ;)


gumisia, to faktycznie dobra okazja jak za 200 zl, ciekawe jak będzie ci się sprawował, ja chyba wezmę wózek do swojej siostry, chociaż na allegro są takie z fotelikiem, za ok. 700 zl, ale nie wiem czy te firmy są znane, w sensie czy dobre,

m.linijka.i.200.jpg
[/URL]


 
Dziewczyny zaczynam się troche martwić tym, że jeszcze nie czuje ruchów mojej dzidzi:-(
Dzisiaj zaczął sie 20 tc. W którym tygodniu najpóźniej powinny sie pojawić te rucxhy??
 
reklama
Dziewczyny zaczynam się troche martwić tym, że jeszcze nie czuje ruchów mojej dzidzi:-(
Dzisiaj zaczął sie 20 tc. W którym tygodniu najpóźniej powinny sie pojawić te rucxhy??

Spokojnie, ja w pierwszej ciaży poczułam ruchy dopiero w 21, ale kiedy masz wizytę bo najlepiej uspokoi Cię lekarz, ale nie zamartwiaj sie :-)
 
Do góry