reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

WUYU08-GRATULUJE CÓRCI oby jej już nic niewyrosło;-)
cypisiu współczuje ząbka , lody rzeczywiście mogą ci pomóc na ukojenie bólu a przy okazji dobrze smakują- ja wszystki ząbki przed ciązą doprowadziłam do ładu bo moja dentystka stwierdziła że wciąży znieczulenia niedaje- a ja to nawet na maluteńkie borowanko musze mieć porządną dawke znieczulacza:-):-):-)
A tak z innej beczki to jak to jest z tą położną bo przeczytałam w przychodni plakat - już dziś wybierz swoją położną. a po co?
 
reklama
wuyu gratulacje niunidziewczyny mam pytanie, czy ktoras miała robione cytyologie w ciąży , wlasnie przyszly mi wyniki, i napisano:
rozmaz niezbyt czytelny z powodu licznych komórek zapalnych, zmiany odczynowe związane z zapaleniem (łącznie z typową regeneracją)nie wie czy to normalne w ciąży, czy powinnam sie martwic, nie chce zeby to zaszkodziło, mojej dzidzi, a mam wizytę u lekarza dopiero 23 .02. nie wiem czy to może zaczekać ?


m.linijka.i.200.jpg
[/URL]



 
Tacjana, może zadzwoń do swojego lekarza - jeśli masz tam jakiś stan zapalny, to chyba trzeba go leczyć, jak każdy inny stan zapalny. Pewnie dostaniesz jakiś antybiotyk i każą Ci powtórzyć badanko - nie martw się, na pewno będzie dobrze :tak:
 
Czesc!!!

My dopiero co wrocilysmy z Viki z dlugiego spacerku.pogoda byla piekna,zimno ale slonecznie wiec dotlenilysmy sie za wqszystkie czasy,juz nie moge sie doczekac wiosny kiedy takie spacerki beda codziennoscia...

wuju
gratuluje corci

Cypisia ja to samo przezywalam w ciazy z Viki,z tym wyjatkiem ze meczylam sie cala ciaze i zeby leczylam dopiero po urodzeniu malej,a,teraz mam spokoj bo wszystkie wyleczylam,sama niewiem czego sie tak balam tym bardziej ze jezeli jest stan zapalny to moze to byc grozne u maluszka,,,u mnie skonczylo sie to tez usunieciem paru zabkow,niestety.:crazy:

Milego wieczorku zycze..
.
 
Hej. Miałam robioną cytologię w ciąży i generalnie wszystko było cacy ale dostałam II, pytam moje Ginki dlaczego II to mi powiedziała że w ciąży II to jest dobrze, ale na Twoim miejscu to bym albo zadzwoniła albo przełożyła tą wizytę na wcześniej.....
 
reklama
Ja zawsze mam II i jestem ciekawa jak to teraz w ciazy bedzie. Ide 10.02 do gina to sie dowiem jak wyszła. I mam nadzieje ze tym razem powiem mi ze jednak siusiak jest i ostatnio sie pomylił..
 
Do góry