reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

ja sie wstrzymuje bo gdy już mam zamiar wybrać się po choćby 1 malutki śpioszek to coś mi sie przytrafia a to londuje w szpitalu a to na nieplanowanej wizycie jak już będe miała pewność że mojej dzidzi nic niegrozi to wtedy poszaleje narazie zbieram kaske-to chyba też coś.

.
No to ja mam podobnie, jakoś na razie boje się kupować ....mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, ale czasem przychodzą mi takie głupie myśli do głowy....a ostatnio to nawet miewam koszmary w nocy:no:
 
reklama
Ja póki co jeszcze nic nie kupiłam... Może za jakieś dwa miesiące...
Ale mój mąż wczoraj do domku przyjechał z wózkiem i wanienką...
 
hhmm, dzięki Dziewczynki za refleksję bo ja właśnie też się chyba boję, tak na zapas, poczekam do usg w lutym i wtedy może potem kupie chociaż jedno ubranko , jak będę wiedział, że Dzidziuś cały i zdrowy

moni ju , ja tez miewam jakieś głupie sny, i to jakoś coraz częściej , ale to pewnie dlatego , ze dużo myslimy i się martwimy.
andziu ja tez własnie zbieram pieniadze, bo trochę będzie tych wydatkow w czerwcu :-)
kasia to pogratulować chyba takiego męża, ja czasami mam wrażenie, ze moj mąż uwierzy jak juz dzidziuś się urodzi i będzie w domu :-)


m.linijka.i.200.jpg




 
Cześć Dziewczyny
ja dzisiaj pierwszy dzień po chorobie jestem w pracy, oj jak mi ciężko się wstawało o tej 6 :baffled: i siedzieć tutaj wcale też mi się nie chce, no ale cóż zrobić:-(

Odnoście zakupów dla maleństwa to ja powoli co nieco nabywam. Mam już 2 body z krótkim rękawkiem, 2 body z długim rękawkiem i 4 pary mini skarpetek. Staram się kupować ubranka w uniwersalnych kolorach bo niestety nie znam jeszcze płci dziecka.
To moja pierwsza ciąża i jestem przerażona troche tym co będzie nam potrzebne dlatego już zaczełam kompletowac to i owo. Narazie byłam chora i nie mogłam poszaleć w sklepach, ale teraz to sie napewno rozkrece.

Zycze miełego dnia i pozdrawiam :-)
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach na glukoze 50g. Cudem mi sie nie cofneło, na całe szczescie mogłam wypic w domu i dojechac na badanie po godzinie.
 
:-)Witam wszystkie czerwcowe mamusie:-), chciałabym dołaczyć do Waszego grona, mam nadzieję że mnie przyjmiecie.Czytam Was codziennie, jak tylko wygospodaruje chwilę w pracy.
 
Witajcie
Wracając do zakupów to ja już trochę nagromadziłam ale ostatnio się wstrzymałam wznowię buszowanie po sklepach jak będę po 3D jak płeć będzie potwierdzona no i jak pogoda zrobi się ładniejsza bo jestem straszny zmarzluch i jak se pomyślę o chodzeniu po sklepach to na samą myśl mi zimno.
Zmykam ogarnąć dom po weekendzie.
Życzę wam dziewczynki miłego dnia:-)

gumisia witaj
 
Ja wczoraj z moim M wylicytowałam wózek na allegro -ma być chicco trio;-), zobaczymy co będzie.Trochę się bałam że moze za wcześnie, ale była okazja, ciuszków też już mam trochę, zwłaszcza body-trafiła się wyprzedaż;-)Myślę, że nie ma co wierzyć w przesądy:-)
 
reklama
Ja wczoraj z moim M wylicytowałam wózek na allegro -ma być chicco trio;-), zobaczymy co będzie.Trochę się bałam że moze za wcześnie, ale była okazja, ciuszków też już mam trochę, zwłaszcza body-trafiła się wyprzedaż;-)Myślę, że nie ma co wierzyć w przesądy:-)


Witaj gumisia

kurde juz sama nie wiem z tymi zakupami tez jeszcze nie znam płci, ale mi w sumie nie chodzi o te przesady tylko jakby coś sie nie daj Boże stało, jakos sie boje tego, chociaz oglądam ubranka na allegro i korci mnie zeby juz cos zakupić,


m.linijka.i.200.jpg




 
Do góry