reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Spokojnie dziewczynki napewno wszystko jeszcze przed wami ja w pierwszej ciazy czułam ruchy dopiero w 23 tc teraz juz w 18 tc wiec kazda ciaza jest inna.Bedzie dobrze !!!!
 
reklama
Jestem już po!
Paskudny ząb z paskudną dziurą okazał się nie do uratowania. Teraz mam jamę po zębie i boli jak jasna cholera :baffled:
Samo wyrywanie nie bolało, dostałam piękne znieczulenie i śmiać mi się chciało przy rwaniu :-D
Ale jak zeszło znieczulenie to zgroza... A tu nie wolno nawet tabletki połknąć :baffled:
Leżę i próbuję przeczekać... łatwo nie jest :angry:
 
Jestem już po!
Paskudny ząb z paskudną dziurą okazał się nie do uratowania. Teraz mam jamę po zębie i boli jak jasna cholera :baffled:
Samo wyrywanie nie bolało, dostałam piękne znieczulenie i śmiać mi się chciało przy rwaniu :-D
Ale jak zeszło znieczulenie to zgroza... A tu nie wolno nawet tabletki połknąć :baffled:
Leżę i próbuję przeczekać... łatwo nie jest :angry:
super,że masz już tą wizytę za sobą. Mam nadzieję, że ból szybko minie i jutro wszystko będzie super !
 
Jestem już po!
Paskudny ząb z paskudną dziurą okazał się nie do uratowania. Teraz mam jamę po zębie i boli jak jasna cholera :baffled:
Samo wyrywanie nie bolało, dostałam piękne znieczulenie i śmiać mi się chciało przy rwaniu :-D
Ale jak zeszło znieczulenie to zgroza... A tu nie wolno nawet tabletki połknąć :baffled:
Leżę i próbuję przeczekać... łatwo nie jest :angry:

Cypisia, ja też tak mam, że jak mnie ząb zaczyna boleć, tzn. że już jest baaaardzo źle ;-) Ale mam super hiper dentyste (teraz do niego jeździmy na drugi koniec Warszawy!), który tak robi, że nic mnie nie boli i mam do niego 100% zaufania!

Co do bólu, to możesz wziąć spokojnie apap, zrobić sobie okład chłodzący!
 
Witam witam :tak::-)

Dni mijaja strasznie szybko.
Mialysmy dzis wracac do domku w Wojkowicach, ale jakos sie od tesciowki wybrac nie mozemy i jeszcze posiedimy pare dni ;-)
Byla dzis u mnie kolezanka "wrzesniowka" z corcia :tak: Dziewczyny sie pobawily, a my poklachalysmy :tak:

Menira gratuluje corci :-)

andzia111 pisze:
Martusia bo to taki niewypał z tego marketu ja jedynie korzystam z mojego ukochanego KFC, a w HM nawet niema działu z odzierzą ciążową mogłaś sie wybrać do plejady w sosnowcu tam są fajne sklepiki dla maluszków.
Masz racje ten sklep to nie wypal. Nie bylam tam jeszcze i pojechalam z czystej ciekawosci. Wiem ze teraz tam napewno na zakupy nie pojade. Chyba ze na lody (sa przepyszne) albo do kina :tak:
Plejade w Sosnowcu i M1 w czeladzi i Silesie w Katowicach bardzo lubie:-)

Tacjana pisze:
powiedzcie ci mi czy już zaczynacie robić poważne zakupy , dla Dzieciątek ? :confused:moja znajoma czekała z tym do ostatniej chwili, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł, czy będę w stanie potem biegać po sklepach im bliżej końca, niektóre z Was już maja dzieci, wiec może podpowiedzą kiedy najlepiej zacząć zakupy
Tacjanko ja na powaznie ;-)
Ale tylko dlatego, ze jestem obecnie w PL i chce stad pozabioerac rzeczy ktorych nie ma w Irlandii. Chce tez zabrac pare ciuszkow po ciorci. Nie kupuje jednak nic z ubranek dl maluszka. MAmy juz wanienke (dostalam od kolezanki) i lozeczko (trafilo sie nowe a nie bylo na co czekac bo chlopak an szybko odsprzedawal bo wracal do PL) A tak to jeszzce czekam bo mam czas ;-)a teraz wszystko w sklepach jest wiec nie waruiuje ;-)

Kwiatek pisze:
Dziewczyny zaczynam się troche martwić tym, że jeszcze nie czuje ruchów mojej dzidzi:-(
Dzisiaj zaczął sie 20 tc. W którym tygodniu najpóźniej powinny sie pojawić te rucxhy??
Nie martw sie kochana ponoc od 20 do 22 mozna zaczac czuc ruchy.
Napewno lada dzien poczujesz kopniaczki :-)

Milego wieczorku
 
A my na 90% będziemy mieć dziewczynkę. Gin nie chciał dać 100 % śmiejąc się że to różnie z dziewczynkami bywa?!
:-D
 
reklama
Do góry