reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam witam w Nowym Roku :tak::-)

Tak bardzo nie chcialo mi sie isc na tego sylwestra a bylo tak fajnie. Nie pamietam kiedy sie tak wytanczylam, wybawilam i usmialam :tak:Bylo strasznie duzo osob ;-)19 polakow a pozniej dolaczyli sasiedzi czyli Irlandczycy przyszlo od nich 7 osob. Sporo ludzi ale tak sie kazdy gdzies porozchodzil ze wcale nie bylo czuc takiego tlumu. Dzieci slicznie sie bwaily i wytrzymaly do polnocy :-)A potem slodko spaly mimo, ze gwar byl w domu. Po 3 bylismy juz w domku. Super bylo.

Wczoraj mielismy poprawke sylwestrowa ;-)Duzo jedzonka zostalo i zostalismy zaproszeni na obzarstwo ;-):-) Jedlismy i siedzielismy przed TV i tak dzien zlecial :-)

agatko007 ja nie mam nic przeciwko, ze bedziesz anszym adminem. Nawet bym powiedziala, z ebardzo sie z tego ciesze :-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za podpowiedź w spr. witamin. Zejdę do apteki i kupię nowe a te poczekaja 3 miesiące. Tusienka! Zielona! Jestem ZA spotkaniem na kafffkę i ciacho albo na jakąś inną zachciankę :-) np coś słonego, albo gorzkiego. Zielona ja jestem (można tak powiedzieć) z okolic Podgórza - za jakiś miesiąc właśnie tam się przeprowadzamy.

Agatko! dzięki za wyjaśnienie...postaram się coś wkleić...nie mam skanera, ale może zrobię zdjęcie z bad usg....czy fota musi byś w jakiejś mniejszej rodzielczości zrobiona? Mogłabym pokazać brzuch, ale mogłybyście powiedzieć że jestem po prostu dobrze najedzona heheh

A co do mojego kłucia....nie wiecie co to może być? Czy powinnam się martwić?
 
Witam wszystkie MAMUSIE!!

Dopiero się zarejestrowałam i juz godzinę siedzę na forum:-D
Świetna strona i tyle ciepła z waszej strony, żałuję, że dopiero teraz do Was dołączyłam!

Ja jestem w 19 tygodniu ciąży, od tygodnia zaznajamiam się z naszą kruszynką, która bardzo aktywnie daje o sobie znać fikaniem koziołków. To moja pierwsza ciąża i od sylwestra czuję ogromną kluchę w gardle, bo zaczynam bać się tego roku. Prawdopodobny termin porodu to 2 czerwca, a ja mam wrażenie, że to juz jutro. Chociaż kocham naszego maluszka najbardziej na świecie to czuję ogromny stres przed nową życiową rolą. Na szczęście wspiera mnie bardzo mąż, a to przynosi otuchę...

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki
i trzymam kciuki za wszystkie maluchy;-)
 
No Agatko to pochwal się swoimi dzieciaczkami w dziale fotkowym abym mogła się upewnić czy aby na pewno Twój maż ma dobry materiał genetyczny;-)

no to moze lepiej fotke meza :-p:D

Agato, jak najbardziej jest za tym, bys pozostala naszym moderatorem :)

A co do mojego kłucia....nie wiecie co to może być? Czy powinnam się martwić?

Gonia, ja mam te klocia juz od jakiegos 9-10 tygodnia i w miedzyczasie mialam kilka usg i wszystko jest w porzadku :) To po prostu naciagajaca i rozrastajaca sie macica. Przez jakis czas bralam dodatkowo magnez i klocia byly lagodniejsze i rzadsze. Ostatnio znow sie nasilily i chyba trzeba do magnezu wrocic. Dziewczyny w Polsce ponoc biora wtedy nospe.
 
Ostatnia edycja:
Gonia11-mi też taka dolegliwość dokuczała, też miałam brać nospę, ale ona niestety mi nie pomagała. Dodatkowo po długim siedzeniu w pracy tak mnie bolało a właściwie nie wiem jak to nazwać... nie mogłam chodzić miałam takie uczucie jakby...jakbym (przepraszam za porównanie ale nie wiem jak inaczej to powiedzieć) miała źle założony tampon i czułam że za chwile coś mi wypadnie. Bardzo się przestraszyłam i poszłam na zwolnie nie. Teraz dużo odpoczywam mało siedzę, wolę leżeć i spacerować i wszystko jest ok.
Tak więc spróbuj z magnezem bo słyszałam że to faktycznie pomaga, to wiem z doświadczenia koleżanek.
Wszystko będzie ok :tak:
 
Gonia11-mi też taka dolegliwość dokuczała, też miałam brać nospę, ale ona niestety mi nie pomagała. Dodatkowo po długim siedzeniu w pracy tak mnie bolało a właściwie nie wiem jak to nazwać... nie mogłam chodzić miałam takie uczucie jakby

Monika, dokladnie tak samo bylo w moim wypadku, tyle ze tylko raz mialam tak silne bole, ze po wyjsciu z pracy nie moglam az isc. Teraz mnie kluje przy siedzeniu, albo przy siadaniu/podnoszeniu sie, czy wykrecaniu. Ale w sumie od jakichs 3 tygodniu magnezu nie biore, wiec pewnie dlatego.
Moja praca jest siedzaca. 8-9h dziennie przy biurku przed komputerem. Zwolnienia mi jeszcze zaden lekarz nie proponowal... :-(
 
Carmi, Monika! Dzięki za podpowiedź. Kupię magnez i mam nadzieję, że pomoże...u mnie ból nie jest silny, ale od czasu do czasu czuję jakby mi ktoś igłę wbił..nie jest to miłe ale do wytrzymania...
 
Mnie moja gin namawiała na zwolnienie od początku, ale ja chciałam być twarda :-D ale stwierdziałam że moje zdrowie i mojego maluszka jest najważniejsze i już od 2 tygodni odpoczywam w domku.
 
reklama
Do góry