reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

heheheh Ansia no nie ma innej opcji to tak samo jak moja siostra zapytala sie w jaki sposob mam takie ladne dzieci smialam sie do lez napisalam jej ze moj maz ma material genetyczny pierwsza klasa :)
 
reklama
No Agatko to pochwal się swoimi dzieciaczkami w dziale fotkowym abym mogła się upewnić czy aby na pewno Twój maż ma dobry materiał genetyczny;-)
 
kochana juz na zamknietym bardzo chetnie sie podziele ja z tych ze mnie moga ogladac ale dzieci szczegolnie chronie nawet na nk mam zablokowana galerie zeby ktos obcy nie mial dostepu :)
 
No i dobrze robisz. Ja czasem zbyt pochopnie robię pewne rzeczy i później są z tego kłopoty:baffled:

Dobra ja zmykam , ide zjeść rosołek i na dworek troszkę bo siedzimy dziś cały dzień w domu i się kisimy a o 17:30 USG:-D


Trzymajcie się.Pa
 
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich czerwcowych Mamuś w Nowym 2009 Roku!!! Przede wszystkim, zdrowych ślicznych dzieci.

Zielona! Witaj krajanko! Ja też jestem z Torunia, mam 29 lat i to moja 2 ciąża (pierwszą poroniłam w 03.2008) miło spotkać kogoś z okolic :-)

U mnie brzusio widać coraz bardziej, choć nadal jest malutki...dzisiaj coś mnie kłuje i nie wiem co to.....nie boli mocno, ale mimo wszytko leżę i odpoczywam na wszelki wypadek.

Acha! mam jeszcze pytanie do Was. Od dzisiaj biorę witaminy i odstawiłam folik. Pani w aptece sprzedała mi Prenatal DHA twierdząc że jest najlepszy dla kobiet w ciąży (oczywiście mówiłam jej że wchodzę dopiero w 4 miesiąc) dzisiaj wzięłam pierwszą kapsułkę i przeczytałam ulotkę na której jak WÓŁ jest napisane że DHA stoasuje się w 3 trymestrze i z przeznaczeniem dla matek karmiących....nie wiem co mam teraz robić? łykać dalej czy odstawić i kupić np Prenatal Complex, albo Classic....tak to jest jak człowiek się nie zna...30 zł poszło w błoto.

Może zdążycie mi jeszcze cuś poradzić dopóki wątek nie zostanie zamknięty..właśnie wyczytałam że nie zaliczę się do nowego grona...choć czytam Was systematycznie to nie udzielałam się na piśmie zbyt często...Pozdrawiam i ściskam
 
Hej!!!
A mnie po tym sylwestrze tak łeb bolał, jakbym wypiła sama całą butlę szampana:baffled: Mimo, że mąż to alkoholu nawet mi powąchać nie dał:-D No ale dziś już jest lepiej, "kacyk" i mnie i dzidzi minął;-)

Zielona ja też jestem z Torunia!! Teraz mieszkamy z mężusiem na "wygnaniu"... Dla Ciebie 15.01. to ważny dzień i dla nas też, choć na inny sposób - my akurat wtedy przyjeżdżamy do Polski na urlop. M. co prawda tylko na chwilkę, ale ja sobie posiedzę do oporu:-D, tzn. do kiedy M. za mną nie zatęskni i po mnie nie przyleci;-)
 
Ja jestem w 18 tyg i biorę feminatal 400 z DHA, myślę że to zależy chyba od tabletek choć na moich było napisane że można brać. Do 12 tyg brałam feminatal 800 a teraz te i jest napisane że od 12 tyg.
 
Hej Gonia 11!
No to babka w aptece nie błysnęła inteligencją, powinna Ci sprzedać Prenatal Classic (Prenatal Compex jest na I trymestr). Ja taki biorę teraz. No i niestety Prenatal DHA będzie musiał poczekać do III trymestru, ale się nie zmarnuje. A z jakiej dzielnicy Torunia jesteś?
 
Gonia źle doczytalas słonko wątek zamkniety bedzie dotyczacy fotek i sexu w ciazy a i Ty mozesz dostać dostep pod warunkiem ze pochwalisz sie zdjeciem ze skanu lub w inny sposób pokazesz ze jestes mamusią czerwcową

dziewczynki moze wy bardziej obrazowo wytlumaczycie :)
 
reklama
No widzę, że coraz więcej tu torunianek:-D Goniu miło poznać;-) To co, może jak będzie czas i okazja, zrobimy sobie jakiś mały spędzik toruńskich czerwcówek, w którejś kawiarence:confused:
Pozdrawiam
 
Do góry