reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ja usg też będę miała dopiero po 15 stycznia:-( już się nie mogę doczekać. I mimo że mój mąż nie chce wiedzieć to i tak zapytam o płeć dzidziusia :-)
 
Halutko dziewczynki ale mnie dzis zasypałyscie informacjami az milo siadac do komputera :) Lece uzupełaniać liste bo troche sie nazbierało :))


Zielona prosze o wiadomosc prywatna z tym samym co zawarłas w poscie Dzieki z góry :)
 
kochane odezwala sie nasza kochana adminka i zeby bylo szybciej podałam siebie jako moderatora do watków zamknietych-macie cos przeciwko??

trzeba podac liste i moze zrobmy tak ze mamy ktore maja min 25 postów napisane dostaja dostep automatyczny reszta mam bedzie musiala *udowodnic*
ze rzeczywiscie nosi w sobie maluszka czerwcowego :)
 
dziewczynki te ktore dostaja dostep automatyczny -jezelim którąs pominełam a ma wiecej niż 25 postów i jest wpisana na liste mamus prosze o wiadomość

DominikaEssex,Monika_M,aga29,sylwiaa28,pixella77,AnsiaM,cypisia,Nanya,Kalina_malina,
Nika77,Kasia Irlandka,KluseczkaS,,beata 1980,basiaw1983_23,tricolor,lenka87,Carmi,martusia_78,ell,Sunniva,margarytka,
irka252,Tau,Magni,milkada,tusienka,dilajla,agata077
 
reklama
MonikaM dziękuję Ci bardzo za komplement. sama ją urodziłam więc musi być śliczna;-):-) hihi, ale jestem skromna:-)
 
Do góry