reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Lena - ja uzywalam w pierwszej ciazy Gaviscon, teraz tez mnie meczy zgaga wiec mezulek juz wiedzial co kupic ;-). Uzywam tego w syropie o smaku mietowym, dziala rewelacyjnie szybko i nawet na buteleczce pisze, ze jest bezpieczny dla kobiet w ciazy. Nic innego mi nie pomagalo na dluzsza mete.

Dla wszystkich dziewczynek zycze duzo szczescia w Nowym Roku.
Buziaki kochaniutkie ;-)
 
reklama
Ponieważ za godzinkę wybywam już z domku, to już teraz chcę Wam wszystkim i każdej z osobna życzyć, żeby ten Nowy Rok był obfity w piękne wydarzenia, żeby dostarczył wiele spokoju, nadziei, radości, siły, cierpliwości, a przede wszystkim wielu cudów - tych mniejszych i tych ogromnych :-)
Dla nas, Mamuś, będzie to bardzo ważny rok i z pewnością nigdy go nie zapomnimy.

Na koniec taki fajny wierszyk:

Przyjemności w dotyku,
Słodkości w przełyku,
Szelestu w kieszeni,
I słońca promieni,
Oraz by Rok cały
Po prostu był wspaniały !


Do Siego Roku Kochane!
 
kochane wszystko zostalo powiedziane dodam tylko ze zycze Wam oby nowy rok nie byl gorszy od mijajacego niech bedzie nawet taki sam a jak bedzie lepszy to juz bedzie bosko SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2009
 
Kochane prosba do admina wysłana czekamy teraz az Aniaslu zamknie watki i da znac na jakiej zasadzie bedzie udzielany dostep :)
 
Witajcie dziewczyny!

albo reni bezpieczny w ciazy jest tez manti zylam na nim przez cala ciaze ostatnia...
Rennie jak najbardziej! Jest nawet polecany na zgagę u ciężarnych. Natomiast Manti jest niewskazany. Zawiera szkodliwy dla płodu wodorotlenek glinu (aluminium).

Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku 2009! Choć to zbędne życzenie.. w końcu i tak będzie szczęśliwy - przyjdą podczas jego trwania na świat nasze skarby :-)
Życzę Wam dużo zdrowia, miłości i wiele cierpliwości. Niech nigdy nie opuszcza Was pogoda ducha!

Niech kochają nas ci, co nas kochają
A tym, co nas nie kochają, niech Bóg odmieni serce
A jeśli nie odmieni ich serca, niech skręci im kostkę
Abyśmy ich poznali po kulawym chodzie :tak:
 
Witam tegoroczne czerwcówki :-D

Ja się chyba nie wyspałam po wczorajszej imprezie, chociaż wcześniej zdrzemnęłam się na zapas. Ale przynajmniej kaca nie mam :tak:

Tricolor, dzięki za podpowiedź - postaram się zatem zapisać na usg jak najszybciej.

Dziewczynki, chyba lepsze byłoby usg 3D/4D - czym one się w ogóle od siebie różnią? Oświećcie mnie, proszę :-D

I jeszcze raz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
 
Nanya...Twoj cytat to chyba z Alchemika Paula Coelho, nie? Czy sie myle?:-)

Wlasnie w TVN 24 pokazywali w pasku ze w 2009 roku wydluzaja sie urlopy macierzynskie...tak wiec zwracam honor...ale sie ciesze:-)

Wrocilam do domku o 4...imprezka byla super, poskakalam nawet troche;-) Dopiero wstalam i nie wiem co ze soba zrobic, chyba sie nie wyspalam:-D
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Mamusie...zeby Maluszki zdrowe nam sie urodzily i zeby pospelnialy sie wszystkie nasze marzenia...te duze i te malenkie
Pozdawiam
 
Kochane prosba do admina wysłana czekamy teraz az Aniaslu zamknie watki i da znac na jakiej zasadzie bedzie udzielany dostep :)
Zasady na ktorych jest udzielany dostep do watku nie sa narzucane odgornie. Tzn sami uzytkownicy, czy tez moderator sie tym zajmuje. Takze mysle ze zasady mozemy ustalic same - tzn okreslic min liczbe postow, czy czas jaki dana osoba musi sie udzielac.Czy dowody tozsamosci jakie musi zlozyc - zdjecie brzucha, czy tez usg....zebysmy byly pewne ze osoba dopiero przystepujaca do watku to nie troll, czy tez cus gorszego...
 
Witam Dziewczynki w Nowym Roku!!! Zycze wam wszystkim wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, szczesliwego rozwiazania i spelnienia najskrytszych pragnien.

U nas swieta i Sylwester bardzo spokojnie- spedzilismy je we 2 a raczej 3 :) Jakos nie bardzo mamy ochote na szalenstwa i jak stare dobre malzenstwo Sylwestra spedzilismy przed televizorem a ja jeszcze czytalam ksiazeczke.

Wydaje mi sie ze dosyc czesto czuje ruchy bobasa czasmi nawet dobrze kopnie ale nie jestem pewna na 100 procent bo nigdy wczesniej tego nie czulam. Po za tym czuje sie dobrze chociaz przez 3 dni swiateczne znowu sciskalam sie z kibelkiem- teraz ok.

Trzymajcie sie cieplo kochane
 
reklama
Witajcie Mamusie :-)
Zycze Wam Szczesliwego Nowego Roku:-) wyjatkowy to on bedzie napewno:tak:
Ja Sylwestra spedzilam z narzeczonym siostra szwagrem i chrzesnica:-) bylo fajnie aczkolwiek o 23 zasnelam:-D i musieli mnie obudzic zebym przywitala nowy rok:-p
Ja mialam wizyte w poniedzialek. Potwierdzilo sie, ze bedzie synus :-) wszystko u niego ok. Ma 11,5cm wiec wielki maly czlowiek:-) serduszko puka tak jak powinno:tak: Nastepna wizyta juz bedzie polowkowa - jejku jak to szybko leci:-) Pewnie dlatego, ze ciagle mam tyle do roboty:-) siedze sobie na zwolnieniu a z czasem sie nie wyrabiam... No mam nadzieje, ze niebawem sie to zmieni, a dokladnie 23.01. - jak juz bedzie po moim slubie:-)
Pani doktor nakrzyczala na mnie, ze jeszcze nic a nic nie przytylam a to juz 16tyg skonczone, no ale na tycie bedzie jeszcze czas. :-):-D
Mnie tez meczy zgaga podobnie jak niektore z Was i juz czasami sama nie wiem co robic, bo tak mnie pali.... ech mam nadzieje, ze kiedys minie:-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie





 
Do góry