reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku

Czesc dziewczyny,no i juz po sylwestrze,my spedzilismy go w domku ze znajomymi,a i tak nie moglam doczekac i myslalam ze pojde spac o 9 razem z moja corcia,ale jakos dotrzymalam do polnocy.

Shila
gratuluje syneczka,najwarzniejsze ze z maluszek ma sie super bo to dla nas mam najwarzniejsze

kluseczko
moje malenstwo tez tak dokazuje ze co rano mam rewolucje zoladka,bo tak sie zaczyna wiercic i rozpychac,ale to jednak uczucie ktore nie da sie zamienic na zadne inne

Cos ostatnio przez pare dni czuje sie troszke slabo ,musze chyba porobic badania czy mi czegos nie brakuje,ale z Viki mialam tak samo widocznie dzidzia rosnie....
My dzisiaj w domu odpoczywamy,przynajmniej ja ide sobie polezec bo mala zasnela Pa
 
reklama
Zycze rowniez Sczczesliwego Nowego Roku! Sylwka spedzilismy w domku z tesciem i bylo bardzo przyjemnie, ale z lekka sie przejadlam:baffled: Napilam sie rowniez lyczka szampana, jakos nie moglam sie powstrzymac:zawstydzona/y: Ja ostatnio mam faze usypiania prawie na stojaco, niezaleznie od tego o ktorej godzinie wstaje, czy wyspalam sie mniej czy wiecej. Maz twierdzi, ze widzi mnie tylko spiaca:-D
agata super, ze bedzie zamkniety watek, bedzie mozna pogadac bez cenzury:-D;-)
 
A tak pozatym kochane czerwcóweczki Wszystkigo najlepszego w Nowym Roku 2009, abyśmy szybko i bez zbędnego bólu urodziły i aby nasze maleństwa urodziły się zdrowe, bo to w tym chyba jest naważniejsze.
Pozdrawiam
Idę spać bo się nie wyspałam po wczorajszej imprezie.
 
Witam!
Kobietki życzę Wam i Waszym kochanym bobaskom wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, dużo zdrowia, miłości i pieniążków i niech ten czas do czerwca zleci nam szybko i spokojnie:-) już w tym roku będziemy tulić nasze dzieci:-):-):-)
 
Agata mnie nie ma na liście mamuś. Mam na imię Ania, lat już 27, mieszkam w Toruniu. Termin porodu 29 maj/2 czerwiec. To jest moja pierwsza ciąża, a co do płci to będę może wiedziała 15 stycznia bo wtedy mam wizytę.
 
Właśnie siedzę w pracy :-(. Mój mężulek ma dzisiaj wolne więc sobie smacznie jeszcze śpi. Ja właśnie czuję jak moja "kaczuszka" się rozpycha. Jakby ktoś dotknął mojego brzuszka też już by poczuł, nie wiedziałam że to będzie takie super uczucie.:-):-):-).
A mam jeszcze pytanie? Czy Wam też krzywo rośnie brzuszek? Bo u mnie rośnie bardziej z prawej strony niż lewej i uciska mnie po prawej stronie gdy siadam albo siusiam.:confused:
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009
 
Witam w nowym roku :-)

fajnie, ze watek bedzie zamnkniety, popieram bedziemy mogły po imieniu sobie mówic :-) i wklejac zdjecia bez obaw, ze je ktos potem wykorzysta....

Zielona mi tez rośnie niesymetrycznie bo juz jakiś mały zalazek sie pojawia i to z jednej strony wiekszy, ale to nic bo dziecko jeszcze male i może sobie siedzieć gdzie mu sie podoba bo ma duuuzo miejsca....

shila...ja tez jeszce nie przekroczyłam wagi wyjsciowej ....mam nadzieje, ze za tydzień-dwa dobrne do wyjsciowych 58 kilo i bede mogła śmiało mówić, ze przytylam...a na chwilę obecną już 57 kilo więc odrobiłam 2 stracone :-)..no ale od dwóch tygodni mam apetyt normalny :-) i blleee niei i juz nie czuje ani zgagi :-)
 
Witajcie kochane w Nowy Rok.:-D:-D

U mnie wporządeczku. Dziś ide na USG więc może się dowiem kto mi tam leży pod serduchem;-)

Pozdrawiam .
Sorki ,że nie odpisuję Wam ,ale mam tyle zaległości ,że do przyszłego roku by mi zeszło;-)
 
reklama
Dziewczynki wszystkiego naj w nowym 2009 roku, życzę wszystkim (i sobie :-D) szybkiego;-) i bezbolesnego porodu i żeby nasze dzieciaczki urodziły się zdrowe.
 
Do góry