reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Basiaw - rany, jak czytałam Twój wpis to normalnie jakbym widziała siebie. Ja przedwczoraj wieczorem MUSIAŁAM NATYCHMIAST zjeść frytki. I jak mój mąż oświadczył o 23 że nie chce mu sie jechac juz nigdzie, to ja stanęłam jak taka bida i się popłakałam, twierdząc że w takim razie sama sobie pojade tylko zeby mi dał dowód rejestracyjny samochodu. Pojechalismy finalnie razem i o 23:30 wchłaniałam tłuste fryty z McDonalda az mi sie uszy trzesły :-D



a ja dzis o 2 w nocy oszamałam cukierki czekoladowe snily mi sie tak intensywnie ze sie obudzilam no i co mialam zrobic trzeba bylo zjesc dobrze ze choinka ubrana to podkradłam kilka :)
 
reklama
Dzisiaj byłam u lekarza....Maluszek ma 7cm, 13t2d...przezierność NT 1,9....martwie się czy to nie za wysoki wynik...5 dni temu NT wynosiło u mnie 1,2mm...wiem ze norma jest do 2,5...ale,ale....napiszcie jak było u Was...dzięki i buziaki
 
Ostatnia edycja:
U mnie i w jednej i w drugiej ciazy przeziernosć w 13tc była 2,4 cm i lekarz mówił, ze przzwidłowa więc nie masz sie czym martwić...
 
wszystkim czerwcóweczką życze zdrowych spokojnych świąt , leniu****cie dziewczęta ille sie da i spełniajcie wszystkie swoje zachcianki nawet te o 2 w nocy.:-):-):-):-):-).
chorowitką życze szybkiego powrotu do zdrowia a podróżniczką wygody i bezpiecznej podróży.czymajcie sie cieplutko dziewczęta i dozobaczonka po świętach.;-);-)
 

Załączniki

  • 0.gif
    0.gif
    11,7 KB · Wyświetleń: 43
Wlasnie wrocilam z usg, dzidzius ma wymiary idealne jak na 17 tc, ale zupelnie nie pamietam jakie :), i wyglada na to ze jest caly i zdrowiutki. pani doktor zabraklo tuszu w drukarce i nie mam fotki:(. Nie wiem też czy to on czy ona, ale w gruncie rzeczy jest mi to zupelnie obojetne. Siedze teraz u rodzicow i objadam sie polskim jedzeniem, dzis sie wazylam - zobaczymy jak bedzie po swietach.Pozdrawiam was wszystkie bo odezwe sie dopiero w styczniu. Buziaki.
 
Hej laseczki

U nas wszytsko dobrze :tak:
Brzusio znow mi deczko wysadzilo :-) Juz widac nawet spod kurtki, ze w ciazy jestem :tak::-) Dzidzia w niedziele dala mi takie dwa kopniaki ze az zabolalo :-)Ale wiecie tak fajnie zabolalo hehe :tak::-)

A tak to net padl, komp trzebabylo przeinstalowac bo mlil jak cholerka, a poza tym to zakupy, sprzatenie i gotowanie i tak prawie juz gotowi do swiat jestesmy ;-)jeszcze tylko jutro i odpoczywamy cale swieta :-)

Jak znajde chwilke to zagladne jutro a jak nie no to buziam no i do po swiat ;-):tak:
 
ja też się melduje, dawno mnie nie było tutaj..ale nowa praca pochłonęła mnie bez reszty..mam nadzieje, że ja juz dobrze się zaaklimatyzuje, to będę miała więcej czasu aby tutaj z wami bywać;)

Póki co u nas wszystko dobrze, samopoczucie dopisuje, a brzusio jest już piekny, i od kilu dni noszę spodnie ciążowe:) cudo:)
 
Cześć Kochane!

Ja jestem już po badaniach - pobrali mi ze 3 litry krwi ;-) i 4 razy usiłowali zmierzyć ciśnienie, ale widocznie o tak wczesnej porze, jaką jest 9.15, moja krew nie ma ochoty za bardzo się cisnąć, bo pielęgniarka otrzymała wynik dopiero przy ostatniej próbie. No ale generalnie mocz i ciśnienie w porządku, a na wyniki badania krwi trzeba poczekać.
Miałam też robiony mały scan, trwało to może z 5 minut, albo i krócej, ale liczy się to, że wreszcie zobaczyliśmy dzidzię. Lekarz powiedział, że odpowiada normie wiekowej - tylko niestety nie określił mi dokładnie jaka jest duża, albo ja z tych emocji nie usłyszałam:-(. Mój M. widział, jak dzidzi biło serduszko i jak machała łapeczkami, ja trochę słabiej, bo ślepak jestem, a nie wzięłam ze sobą okularów:zawstydzona/y:
Następny scan mam umówiony na 11.03.09 - powinien być w lutym, ale wybieram się w tym czasie do Polski na jakiś czas, więc go przełożyliśmy:tak:Chociaż podejrzewam, że w Polsce pójdę sobie popodglądać dzidzię;-)
Zdjęcie wkleję pewnie dopiero po Świętach, bo mam jeszcze trochę pracy. Zresztą, kto tu zajrzy podczas Świąt?
 
reklama
W Wigilię Bożego Narodzenia

Niech Gwiazdka Pokoju drogę wskaże.

Zapomnijmy o uprzedzeniach,

otwórzmy pudła słodkich marzeń.

Niechaj Aniołki z Panem Bogiem,

jak Trzej Królowie z dary swymi

staną cicho za Waszym progiem,

by spełniać to, co dotąd było snami.

Ciepłem otulmy naszych bliskich

i uśmiechnijmy się do siebie.

Świąt Magia niechaj zjedna wszystkich,

niech w domach będzie Wam jak w niebie.



Mnóstwa spokoju i rodzinnego ciepła życzę Wam wszystkim ja, dzidzia i mój M.
 
Do góry