reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam wszystkie czerwcowe mamusie!:-)
Czytam już Was od dawna i postanowiłam do Was dołączyć. Wspólnie można przeżywać z Wami te super chwile. Jestem mamą już 2 dzieci w wieku 7 i 3 lat. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.;-)
 
Aga2009 - witamy :-D

Obżarstwo mnie chyba zgubiło, a jeszcze jutro zapowiada się obfity obiadek. Wyskoczył mi brzuszek, ale nie sam Dzidzio, tylko wysoko, taki brzuszek przejedzeniowy, ale nareszczie wyglądam jak w ciąży ;-)

Miłego leniuchowania!
 
Ja troszke uwazalam z jedzeniem bo przed swietami cos zjadlam i dwa dni sie nie za dobrze czulam,ale i tak ledwo chodze,,,a tu jeszcze dzis jedziemy na imprezke do siostry,a jutro bedziemy zjadac znow swiateczne zapasy domowe...Oj nasze maluszki troszke przytyja przez te swieta,zeby tylko one hi hi.

Zycze Wam wszystkim kochane milego swiatecznego leniuchowania:happy::happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
a ja juz sama nie wiem co myśleć po obżarstwie Wigilijnym spuchł mi nie brzuch ale zołądek, a na wadze po obfitym posiłku 54-55 kg :-(..brzuszka brak a to juz 14tc
 
Hej

Jak tam po swietach laseczki :confused::confused::confused:

U nas wszytsko dobrze, brzuchy pelne z przejedzenia :tak::-)
Odpoczywamy i lenimy sie rodzinnie :-)

Brzusio mi troszke wydelo :-) fajnie ciazowo juz wygladam :tak::-) ruchy dzidziusia czuje juz codziennie, raz kopniaczki a raz przesuwanie sie z miejsca na miejsce :tak: super uczucie :tak::-):-)

Pozdrawiam i do popisania ;-):-)
 
u nas tez lenichowanie rodzinne:) na szczeście weekend je przedłuzy:) chociaz dzisiaj pierwszy raz czulam się kiepsko..tak mi coś w brzuchu wirowalo jak na @...normalnie pierwszy raz w tej ciąży..szybko wzielam nospe i byczylam się poki co przeszło..ale troszkę mnie to zmartwiło..mam nadzieje, że wszystko w porządku będzie
 
U nas też obżarstwo i lenistwo:-) Brzuszek już mi się pokazał, ale jeszcze przed świętami, więc to chyba nie z przejedzenia;-) Ruchów jeszcze nie czuję, ale pewnie już niedługo...

pixella77 nie martw się, niedługo brzuszek się pojawi, widocznie taka twa uroda chudzinko;-):-)

ell na pewno wszystko będzie dobrze:tak:
 
reklama
Hej kochaniutkie.. :-):-):-):-):-):-):-)
Ja juz w domku po najcudowniejszych wakacjach zycia.
Naprawde wszystko udalo sie rewelacyjnie i lepiej byc nie moglo.
No moze moglo byc dluzej ;-)
Musze nadrobic zaleglosci w postach, ktore naplodzilyscie przez zeszly tydzien.
O 14 USG wiec odezwe sie jak juz bede po.
Dowiemy sie kogo nam czerwiec przyniesie ;-)
Tesknilam za wami.
Mam nadzieje, ze wasze Swieta tez byly cudowne.
 
Do góry