reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Chociaz jesli chodzi o rzeczy to jestem spokojna bo mamy ich pełno tzn. uzbierało sie chyba z 3 kartony dla dzieci w roznym wieku, sa tam rzeczy po moich corka,po dziecku bratowej oraz kuzynki. Wszystko magazynujemy u ciotki na strychu i jak ktos czegos potrzebuje to tylko jedzie i wybiera.
 
reklama
Chociaz jesli chodzi o rzeczy to jestem spokojna bo mamy ich pełno tzn. uzbierało sie chyba z 3 kartony dla dzieci w roznym wieku, sa tam rzeczy po moich corka,po dziecku bratowej oraz kuzynki. Wszystko magazynujemy u ciotki na strychu i jak ktos czegos potrzebuje to tylko jedzie i wybiera.

Ja mam problem co zrobić z ciuchami po mojej Małgosi nie mam komu oddac bo w rodzinie nie ma małych dziewczynek a tutaj kolezanki kupuja nowe wszystko dla dzieci jest duzo tansze niz w Pl wiec jezeli macie kogoś kto potrzebuje chetnie oddam :-)
 
Ja przyszlam sie tym razem do was pochwalic :D WLasnie zwonila moja pani doktor z polskiej przychoni -powiedziala ze moje wyniki krwi i toxoplazmoza wyszly bardzo ladnie i zeby tylko tak dalej :D Opowiedzialam jej o mojej przygodzie ze szpitalem i ze zapisalam sie mo niej na najblizsza dostepna wizyte 5 stycznia a ona na to- a ktory to tydzien mamy?- no12- no to przyjdz w sobote rano o 9.00 bo ja to usze zrobic miedzy 12 a 14 tygodniem to juz teraz. :tak: Kocham ta kobiete!!!!!!
 
Ja przyszlam sie tym razem do was pochwalic :D WLasnie zwonila moja pani doktor z polskiej przychoni -powiedziala ze moje wyniki krwi i toxoplazmoza wyszly bardzo ladnie i zeby tylko tak dalej :D Opowiedzialam jej o mojej przygodzie ze szpitalem i ze zapisalam sie mo niej na najblizsza dostepna wizyte 5 stycznia a ona na to- a ktory to tydzien mamy?- no12- no to przyjdz w sobote rano o 9.00 bo ja to usze zrobic miedzy 12 a 14 tygodniem to juz teraz. :tak: Kocham ta kobiete!!!!!!

Super! Fajną masz tą panią doktor:tak:
 
Witam dziewczeta :tak:

Wczoraj wzielam sie za porzadki swiateczne ;-)
Hehe narazie tylko zaslonki wszedzie posciagalam i popralam. Wczoraj 3 godzinki spedzilam na prasowaniu, ale przynajmniej odrobilam sie i nie ma juz tej gory ciuchow :-p Narazie nie sprzatam reszty bo malo tego sprzatania i w dzien przed swietami sie wyrobie ;-)Okna tez czekaja na pozniej bo dzis pada deszcz. Trzeba chyba zrobic plan dzialania i gotowania co i kiedy ;-)

A jak u Was przygotowania do swiat :confused:

Bylysmy tez wczoraj na spacerku mrozno bylo ale bardzo fajnie, wrocilysmy dotlenione i z przeczyszczonymi noskami hehe ;-) O malo a nakupowalabym wczoraj ciuszki dla dzidzi ;-):tak:

Meva super wiesci :tak::-):-)
Jak masz bakterie w moczu to pij sobie herbatke zurawinowa :tak:

Agata007 wspolczuje :-(
Dobrze ze chociaz dopiero od lutego a nie od zaraz.
Trzymajcie sie :tak:

Dominika-Essex pisze:
Mozemy narzekac na UK ile wlezie ale jak dochodzi do takich sytuacji to sie mysli: jak to dobrze, ze nie jestesmy w Polsce. Jakos tu jest latwiej nawet bez pracy.
Dokladnie.

Kluseczka pani dr super :tak:
 
Witajcie Dziewczynki

Pewnie już mnie nie pamiętacie, ale zapisywałam się do Czerwcówek jak byłam prawie w 6 t.c. W piątek zaczynam 14 t.c :tak::tak::tak: Niestety mój bąbel nie pozwolił mi na przesiadywanie przy kompie i dopiero od kilku dni mogę to troszkę nadrobić. Oczywiście nie przeczytam wszystkiego co napisałyście od tego momentu, ale cieszę się, że teraz będę mogła wpadać na forum częściej. Mdłości mam, ale są na tyle do zniesienia, że postaram się z Wami zostać na dłużej.
Tymczasem pozdrawiam Was gorąco i serdecznie.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
WZYWAM WSZYSTKIE MAMUSIE DO PODPISANIA LISTY OBECNOŚCI :)

chocoblok,aga29,mirabella,Dżastin_82,AnsiaM,Ollutka,dee83,Weronika 1984,Margarytka,goldenka25,Monika_M,Nika77 ,Anetka80,Juny,Lucyna ,wikucha,
Lidzia84,Sunniva,wujy08,tusienka,eliza_s,-Asia_26,littleblue,gosiekg82,
magda,-kalina_malina,aga77,Cypisia,


od dłuzszego czasu te mamusie nie dawały znaku zycia wiec postanowiłam wezwac do tablicy :D
 
reklama
Do góry