reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

dziewczynki ja wogole sie nie stresuje wrecz przeciwnie po 3 latach tyrania nalezy mu sie troche wolnego Posiedzi na bezrobotnym dobrze mu to zrobi mojemu domowi tez ściany pomaluje ogródek posprzata :)Ja bigosik tez juz ugotowałam :)
 
reklama
Ja juz z upragnieniem czekam na przerwe swiateczna. Moj maz od 8 tyg pracuje dzien w dzien po 15godzin.
Zero wolnego. :no: Przed swietami musza skonczyc kontrakt i teraz jest urwanie glowy. A mi juz teskno za nim, nasz zwiazek to taki bardziej telefoniczny ostatnio sie zrobil. Cale szczescie ma wolne od 19-go do 5-go stycznia. :-)
 
Pociesze Cie Dominika ze nie tylko twoj, maz,moj przychodzi do domu tylko aby sie przespac czasami nawet kalacji nie zdarzy zjesc a juz spi na kanapie...i wcale nie zanosi sie na poprawe,dobrze ze chociaz na swieta ma tych pare dni wolnego,no ale coz,wczul sie chlopina w role tatusia a pozatym ja siedze w domku a niestety rodzinke trzeba utrzymac,czasami az glupio sie czuje i mowie zeby troche przystopowal,no ale on mowi jak nie pracujesz to nie masz.Biedni ci nasi mezowie, moja mala to jak maz wraca to domu to nawet zaczela sie go wstydzic,no bo jak go prawie nie widuje...biedni ci nasi mezowie ale za to w nagrode maja kochajace serduszka swoich zon i dzieciaczkow a tego za zadne pieniadze nie da sie kupic...
 
Ja juz specjalnie wstaje o 5 aby pobyc z nim troche, za nim wyjdzie do pracy.
No coz takie zycie. Dobrze, ze go mam i dobrze, ze tak cudnie sie o nas troszczy.
 
A ja odkad urodzilam Viki przestalam mu robic rano sniadanka wlasnie kolo 5,no bo jak sie wstaje pare razy w nocy do malej a teraz w miedzyczasie do kibelka to rano tylko sie marzy o kilku miniutach snu,moja mala i tak wstaje kolo7.
 
My juz po kolacji i pierwszych rozmowach wiec sprawy sie maja tak ze dostal wypowiedzenie ale nie znaczy ze do niego dojdzie jak tyllko rynek by sie poprawil napewno drzwi ma otwarte i chetnie go przyjma jak to powiedzieli to jedynym minujsem jaki moj maz mial to znajomosc ilosci stacji co spowodowane bylo okresem zatrudnienia zbyt krotkim Pozytywny aspekt to taki ze planujemy odwiedzic rodzine w Belgii w styczniu ja jestem za :)
 
Agata widzisz jak pieknie, akwarium prawie sprzedane i wakacje w Belgii. Mowilam, ze bedzie dobrze :-D:-D:-D:-D:-D

Beata ja tylko do kibelka wstaje bo moja Majka od 3-go miesiaca przesypia od 9 wieczor do 9 rano bez budzenia sie.
 
Ostatnia edycja:
ech ale koszmar, chyba to coś co miałam w niedzielę, tzn bóle zołądka i wymioty to była jakaś odmiana rotawirusa...wiki cała noc wymiotowała i miała rozwolnienie, dałam jej mleko zwymiotowała, serek tez, ja tez małam rozstrój zołądka ale my tego samego nie jadłysmy...ech oby dzidziusia to nie uszkodziło :-(...mój m chorował w nd/pn..ja w niedziele wiki czw-pt...jak widac to zaraźliwe....ech dziewczynki przestrzegam was teraz podobno szaleje strasznie cos takiego w radio mówili, ze zamkneli cały oddział w szpitalu bo dzieci chorowały :-(...
 
reklama
Heyka kochane,

Dominika/Beata znam ten bol. Moj maz pracuje na druga zmmiane wiec widuje go przez kilka minut o godz 23/24. Teraz ide spac jak wroce do domu i wstaje godz przed jego powrotem zeby zrobic obiadek. Wczoraj byla chinszczyzna na wynos :) Ale my przynajmniej weekendy mamy wolne.

Pixella/ Nanya- mam nadzieje ze juz sie lepiej czujecie.
 
Do góry