reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Agatako jesli masz bole brzucha zwiazane z praca jelit lub zoladka to sprobuj wypic herbatke mietowa. U mnie to dziala, ale pije miete tylko z wlasnego ogrodka (wlasciwie mojej mamy ;-)) bo ta kupna to mi apteka podjezdrza. Lubie herbate mietowa i nawet ptofilaktycznie czesto ja popijam, albo tez mieszam miete z herbata zielona... pycha :tak:.
A na przeziebienie jest dobra herbatka z lipy, choc moze byc zbyt slaba w twoim przypadku.
Duzo wypoczywaj, a dzieciom sie nic nie stanie od kolejnego gotowca ;-)
szybkiego powrotu do zdrowia zycze
 
reklama
dominika troche slabe to tetno ok 125 max 130 ;( staram sie pic duzo ale dziwnie sie dzis czuje ciagle mna targa na wymioty naszczescie jeszcze udaje mi sie je opanowac najgorzej jak dmucham nos koszmar ale coz ogarnelam kuchnie bo myszy mialy by co jesc na podlodze Ja wogole z tych bab ktore nie oszczedzaja sie w ciazy chodzacy pedant wiec pokoje u dzieci pozamykałam zeby tylko nie patrzec szkoda tylko ze lazienki na dole nie da sie zamknac bo syf taki ze az szkoda gadac i doszlam do wniosku KOBIETA NIE MOZE CHOROWAC BO JEJ BIZNES-DOM LEGA W GRUZACH :)

Margo mieta nie wchodzi nawet pod postacia gum do zucia wiec odpada

dzieki dziewczynki za troske az cieplej na duszy jestescie kochane :D
 
Agata, a może to dobry moment, żeby dzieci przejęły na siebie część obowiązków? Dobrze pamiętam, że córka jest nastolatką? W każdym razie dbaj o siebie, nic im nie będzie, niech się uczą, że mamie tez należy się rozpieszczanie i odpoczynek
 
MałaM słuszna uwaga tylko wiesz jak ma sie syndrom ze wszystko zrobie lepiej albo jak juz cos zrobia to potem sie czepiam -sama rozumiesz :D jak to moja Ola mowi jestes niezastapiona mamo!!
 
Witam

Ja czekam na przesylke naszych prezentow mikolajkowych i si edoczekac nie moge. Mialy byc juz w piatek, a dzis poniedzialek i dalej nie ma.

agata007 bardzo Ci wspolczuje.
Zdrowka :*:*

margo_mr zazdroszcze :tak:
Super sie bawilas :tak:
Tez tak chce :-):-):-)
 
Hello dziewczynki,

Agata077- mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie oszczedzaj sie kochana.

Pixela- ciesze sie ze juz lepiej z Toba.

MargoMr- Basen jest zalecany w ciazy, nalezy tylko wybrac czysty i zadbany.

Ja po weekendzie wcale nie opoczelam. W sobote zenalismy przyjaciol ktorzy wracaja do Polski i do domu wrocilismy opiero w niedziele bo mojego mezusia nie dalo by sie nawet wsadzic do taxowki. Ja od kilku dni znowu czuje ciagniecie w dole brzucha bez wzgledu na to co robie. Wczoraj przytargala zakupy ze sklepu i momentami wieczore czulam tak silny bol jak przy kichnieciu a potem tak jakbym dostala ostrego kopniaka od sroka od dzidzi ale to chyba za wczesnie i za mocno jak na takie malenstwo.
Na doatek wczoraj w radio i TV mowili caly dzien ze nie mozna jesc miesa wieprzowego w Irlandii bo jest zakazone i to podobno juz od wrzesnia ale dopiero teraz odkryli to. Mnie co prawda od miesa odrzuca i tak od jakiekos miesiaca ale jeszcze we wrzesniu i pazdzierniku sie zazeralam kotletami i hamburgerami.:no: Teraz musimy sie pozbyc polowy zapasow z lodowki.

Ach znowu psiocze:baffled:
 
Kluseczko - spokojna glowa. Mowia ,ze trzeba by zjesc tej wieprzowiny mase aby sie zamartwiac, jednak lepiej do odwolania zrezygnowac z tego rodzaju mieska. Podobno ze sklepow juz wycofali produkty pochodzenia wieprzowego, ktore wyprodukowali po 1 wrzesnia.
Ciekawe co bedzie nastepne?

Dziewczynki to tylko tereny UK i Irlandi, ogolnie chodzi o wieprzowine z farm Irlandzkich. Okazuje sie, ze jedzonko, ktorym byly karmione swinki bylo skazone.
We Francji, Belgii, i Holanii tez wprowadzili stan ostroznosci.
W ciagu nastepnych paru dni pewnie powiedza wiecej.
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny
Po tygodniu nieobecności melduje się na pokładzie:-)
Wróciłam dziś do pracy - chociaż katarek delikatny jeszcze mam.
w domu za bardzo nie miałam jak wejść na forum, bo mój mąż by mnie dusił:-p
Uważa że tylko się stresujemy na tym forum. Jego kuzyn zablokował swojej żonie, która jest w 34 tc internet w domu, bo ta biedna strasznie się zadręczała i mój mąż nasłuchał się od niego i też zaczął mieć takie podejście jak on do tej sprawy.
Szkoda gadać w każdym razie w pracy mi internetu nie zabierze :-DWiec... jestem
Mdłości już mam o wiele rzadziej. Ale za to okropnie mnie bolała którego dnia głowa. Mierzyłam ci śnienie , temperatur i nic wszystko ok.
Też zaczynam się zastanawiać nad zmianą lekarza. Zrobiłam już badanie. I dziś mąż odebrał wyniki. Po powrocie do domu zaraz je prześledzę.
Też kupiłam sobie już 2 pary spodni ciążowych i wciąż w nich chodzę - w końcu coś wygodnego. Polecam.
Na wadze u mnie też bez zmian - piersi są o wiele większe i brzuszek ale inne miejsca wydają się szczuplejsze.
Od ran czytałam zaległości .. masakra jakaś - tyle naprodukowałyście że nie dałam rady wszystkie poczytać.
Pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Hej hej dziewczynki, dziś samopoczucie lepsze żeby tylko z tego nosa tak nie kapało. Siedzę na razie zamknięta w jednym pokoju bo u nas zimno a mężuś dziś myje okienka, kochany z niego facet, no co ja bym bez niego zrobiła.
Odnośnie tej wieprzowiny to kurcze u nas w Polsce od rana też o tym trąbią, podobno polska sprowadzała część wieprzowiny z Irlandii wiec trzeba będzie uważać. Ja mam taka dziwna teorie na temat tego mięsa, pamiętacie choroba wściekłych krów tez wyszła przed Bożym Narodzeniem kiedy więcej mięsa idzie, jak dla mnie dziwny zbieg okoliczności;-)
Agatko trzymaj się zdrowo i pogoń te swoje dzieciaczki troszkę do roboty niech się uczą samodzielności a na obiad jak nie chcą pizzy jest tyle innych szybkich i gotowych dań.
Pozdrawiam was miluśko
 
Do góry