reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Aha zapomniałam o jednej sprawie
Te hormony wykończą mnie. Mój biedny mąż to ja nie wiem jak wytrzymuje.
Jejku ten tydzień siedziałam w domu i więcej czasu ze sobą spędzaliśmy - kurcze myślałam ze oszaleje codziennie się wściekałam na niego. Wszystko mnie w nim denerwuje. Krzyczałam nie mal codziennie. A z natury jestem niespotykanie spokojna.
 
reklama
Kluseczko - spokojna glowa. Mowia ,ze trzeba by zjesc tej wieprzowiny mase aby sie zamartwiac, jednak lepiej do odwolania zrezygnowac z tego rodzaju mieska. quote]
No tak ale ja sie nie boje jak to bedzie ze mmna tylko z fasolka :( dzisiaj czeka na wyniki toxoplazmozy - chociaz chyba barziej martwia mnie te ostre bole w podbrzuszu niz wieprzowina- koniec z paroweczkami.

Dilajla- ja sie tez dopiero dowiedzilam dzisiaj w pracy.

Pozdrawiam wszystkie chorowinki :)
 
kurcze ja tez niewiem co mam robic dzwonilismy do naszego pl sklepu podobno maja mieso z pobliskiej ubojni ale skad ma ubojnia tego juz niewiedza i co teraz?? a powiedzcie mi obrobka termiczna nie pomaga pozbyc sie tego skazenia??
 
Po roku obiecanek właściciel mieszkania, które wynajmujemy w końcu wymieniła nad gazówkę z piekarnikiem :-) i meble kuchenne. Bałagan niesamowity był. Ale od piątku szaleje w kuchni - pizza, biszkopt z kremem, pieczone ziemniaczki i kurczaczek to już wykonane dzisiaj na obiadek znowu coś będę pichcić.
 
to ja tez sie wpraszam na obiadek :)

My jutro mamy wizyte landlorda znow moze uda sie ublagac o pieska dla dzieci prosimy juz drugi rok wiec trzymac kciuki kochane trzymac kciuki Moja Ola by oszalała z radości :)
 
Ja też trzymam kciuki, bo psiak to super sprawa.
Ja dziś od rana utonęłam w porządkach domowych i internetowych - prowadzę swoją strone o CPH i straszne już mialam na niej zaległości.
Ostatno o wszystkim zapominam - wymyślilam sobie prezent pod choinkę i zupełnie zapomniałam, co chciałabym dostać:). Dzis wyprałam ręczniki bez zmiękczacza, mam nadzieję że nie zapomniałam o niczym ważnym:).

Jutro idę do lekarza bo zaczynam mieć kłopoty z pęcherzem - do tej pory prowadzila mnie lekarka z tej przychodni, ale ją zwolnili, i teraz na nowo się trzeba przyzwyczajać, bo zmiana przychodni kosztuje... Poza tym lekarką wcale nie byłam zachwycona więc może to zmiana na lepsze. Dowiem się też w koncu czy mam tą cukrzycę czy trzeba badać nerki. Wolę nerki, bo nie słyszałam żeby szkodziły dzidzi, a cukrzyca i owszem. Trochę się boję, ale jak to nie cukrzyca to kupię sobie ciastko! Jedno, małe;-)​
 
Cześć dziewczyny.
Byłam dziś w Dublińskim szpitalu, tam gdzie mam rodzić. Założono mi kartę ciąży, pobrano krew no i zrobiono - to co najbardziej przyjemne USG.
Słyszałam i widziałam pukające serduszko mojej niuni- suuuuper. :happy:
hehe mój 62mm skarbeczek ssał kciuka i pomachał mi... :happy2:
Cały czas widzę tę machającą maleńką rączkę...zobaczcie i Wy!!!
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 40
  • 2.jpg
    2.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry