reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Czesc Kochane ja dopiero wstalam i czuje sie dobrze tylko wilczo glodna jestem no i nerwy mnie szarpia bo odstawilam papierochy....rece mi sie trzesa jak starej alkoholiczce ale caly czas sobie mowie ze dam rade...:eek:.Pozdrawiam cieplutko i zycze wszystkim milego dnia(choc u mnie pogoda znow do d***:no:)!

Anetka80-przepis jest na stronie 53 lub wpisz w rubryce przeszukaj forum slowo koperty!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie wróciłam od lekarza i po dwóch nieprzespanych nocach wstąpiła we mnie prawdziwa energia. Dzieciątko pomachao do mnie łapką, jest duże i zdrowe i jest wszystko ok:tak:. No i pozwolenie na figielki też dostaliśmy:zawstydzona/y:.
KluseczkaS cieszę się że wszystko gra, mam nadzieję że skorzystałaś troszkę z tego odpoczynku od mdłości.
Miłego dnia:-)

isia22 - 3mam kciuki
 
Witam :tak:

U nas dzis nawet wzglednie na dworze, tylko troche wieje. Ale na spacerek niedlugo sie zbieramy. Musze isc do sklepu po polski chlebek :-)

isia22 dzieki za przepis. Juz znalazlam i wkleilam gdzie trzeba ;-)
Kupimy produkty, ktorych nie mamy i moze dzis upieczemy te ciasteczka z niuncia :tak::-)

Meva super, ze wszystko z dzidzia dobrze :tak:
Takie widoki jak machanie raczka doprowadzaja rodzica do lez ze wzruszenia co nie :-)


Milego dnia dla wszytskich mamus :tak:
 
Dziewczynki a ja mdłości nie miałam zbytnio w pierwszej ciąży...i teraz tez zbytnio nie mam, wcale sie tym nie martwie bo nie kazda z nas musi je mieć...
KluseczkaS..ja tez po poronieniu i to w lipcu2008 a wtedy mdłosci miałam az do samego zabiegu czyli do 8tc, a fasolki w jajeczku i tak nie było więc to nie jest wcale powiedziane, że im gorzej tym lepiej...teraz jak mi jest mdło to tylko po jedzeniu i to bardzo krótko, przeważnie jestem za to baaardzo głodna.....
króliczek jak fasolka ma dopiero 6t+kilka dni to się załapiesz chyba na lipiec :-)..gratuluje widoku fasolki i serduszka....
isia 22 - trzymam kciuki za odstawienie petów!!!! nie wolno truc siebie i fasolki...może jej przez to grozic wiele chorób, niewydolnosc płucna itd...
 
Ostatnia edycja:
Meva świetnie, że z dzidzią wszystko ok:tak:

isia22 ja też trzymam kciuki za odstawienie petów:tak:

Ja pierwsze ruchy poczułam dopiero w 20 tyg, a czkawkę też miała Majula bardzo często, strasznie mnie to rozczulało:-)

U nas pogoda dzisiaj nawet w miarę, ale ja i tak od paru dni jestem okrutnie zmęczona, wstaję rano i od razu położyłabym się z powrotem a tu zawsze tyle rzeczy do zrobienia. Normalnie do wszystkiego muszę się zmuszać, masakra:baffled:
 
Czesc dziewczyny! Za mna prawie nieprzespana noc bo moja mala cala noc wymiotowala chyba sie czyms zatrula bo nie ma goraczki,i tak idziemy dzisiaj na szczepienie to musze porozmawiac z jej pediatra bo od jakiegos miesiaca Wiki bardzo malo je nigdy nie byla lakomczuchem ale teraz to doslownie pije samo mleko.
Meva ale Ci zazdroszcze ze juz widzialas je malenstwo ,ja zawsze usg z moja wiki to zawsze plakalam ze wzruszenia:-D
Kluseczka ja tez mam straszne mdlosci szczegolnie w nocy kiedy wstaje robic mleko dla malej no i rano,sniadanie to jem dopiero kolo poludnia ale w pierwszej ciazy tez tak mialam ale tylko do 3 m. a pozniej jak reka odjal :baffled:
Ja musze sie zapytac lekarza dlaczego jak dlugo chodze czuje takie dziwne ciagniecie w dole brzucha z Wiki tez to mialam ale pozniej,zby to nie sa skurcze bo jak odpoczne to mi przechodzi.:laugh2:
Dilajla ja tez czesto mam bol plecow, teraz troche mniej bo ograniczylam noszenie malej do minimum,ale czasami jak sie klade spac to nie moge sie polozyc na plecach tak strasznie boli,choc materac mam bardzo dobry,:eek:
Buziaki dla wszystkich dziewczyn....
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki,

Ja dzisiaj czuje sie fatalnie. Glowa mi peka a tabletek ktore mam przy sobie nie mozna brac z aspiryna - ktora musze lykac codziennie. o tego te mdlosci- a w pracy musze sie powstrzymywac.

Pixela ja znowu mdlosci nie mialam za pierwszym razem ani troche i okazalo sie ze zarodek przestal sie rozwijac dlatego wole sie eczyc bo wtrdy mam nadzieje ze wszystko jest ok i malenstwo czerpie prad.

Meva ja tez Ci zazdroszcze tego USG.

Beata1980 mam nadzieje ze z cora wszystko ok i wroci jej apetyt.

Sunniva- znam ten bol ja tez o wszystkiego musze sie zmuszac. Gdyby nie fakt ze mojej szefowej nie a i jest 2 razy wiecej roboty chyba bym dzisiaj z tad wyparowala.
 
Do mojego stanu najbardziej pasuje pewien dowcip...;-)
oto i on.....
Dyrektor do pracownika: - Panie, pan wszystko robi powoli - powoli pan myśli, powoli
pisze, powoli mówi, powoli się porusza! Czy jest coś, co robi pan
szybko
- Tak, szybko się ***** męczę...
:tak::-):tak:
 
beata1980 współczuję nocnych przeżyć, najgorsze co może być to choroba naszych dzieciaczków, całusy dla córci:tak:

KluseczkaS ja też pomimo wszystko cieszę się z moich mdłości, rano jak wstanę to wyczekuję pierwszej fali a jak nastąpi to już jestem spokojna, że wszystko jest dobrze:tak:

isia22 dobre:-D:-D
 
reklama
Termin mam na 23 czerwca, sama wyliczyłam bo lekarz jeszcze nawet karty ciąży nie założył. Wizytę mam na 19 listopada.
Wszystko póki co w porządku tylko spać mogłabym na okrągło, a nie daje się bo pracuję a w domu trzyletnia córeczka.
Przez to rzadko tu zaglądam, ale postaram sie częściej, bo bardzo tu sympatycznie.:-)
 
Do góry