reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

reklama
Tez lipiec mnie zaskoczyl. Ale w sumie dzisiaj bylam na pierwszym USG i jak zobaczylam ze maluszek nie jest juz fasolka to zdalam sobie sprawe jak te nasze pociechy rosna. To moja pierwsza ciaza i przezycie bylo ogromne, a zwlaszcza jak zaczal poruszac nozkami i raczkami:shocked2::laugh2::shocked2::biggrin2:. Zdjecie zalacze na odpowiednim watku. Pozdrawiam.
 
Coś tu cichutko dzisiaj. Czy u Was też taka dołująca pogoda? Słonka nie widać, ponuro, deszcz jakiś - aż się nic nie chce.
No i długiego weekendu tu brak - małżonek dzielnie w pracy walczy, a byłoby tak milo mieć go blisko
 
Cześć Dziewuszki!
Ja jestem po dzisiejszej wizycie u GP, która ma mnie skierować do odpowiedniego szpitala - więc teraz czekam na wezwanie na badania.
W poniedziałek mam spotkanie z położną.
Robili mi też testy moczu i chyba wyniki nie są zbyt zadowalające, bo piguła dała mi kilka pojemników na mocz i kazała przynosić, za każdym razem, jak będę w przychodni. Trochę mnie to martwi, bo kilka miesięcy temu przechodziłam dość ostre zapalenie dróg moczowych i nie chciałabym, aby się to powtórzyło. Jak na razie dostałam zalecenie, żeby dużo pić.
A tak poza tym to przez weekend miałam mega mdłości - nie mogłam nawet wejść do kuchni, bo mi strasznie śmierdziało:baffled: No i wczoraj prawie cały dzień ściskałam się z kibelkiem - pierwszy raz w tej ciąży i szczerze mam nadzieję, że ostatni.
Pozdrawiam wszystkie Mamuśki i życzę coraz lepszego samopoczucia;-)
 
Hej :-)

Witam nowe forumowiczki :tak:

Co do spania to ja nie moge sie rano dobudzic 11 to dla mnie ranna pora do wstawania :tak: Na szczescie cora dosypia ze mna wiec sie obie wysypiamy :tak::-) Wieczorem robie sie zmeczona, ale nie senna. A kolo polnocy zasnac nie moge i z chcia poogladalabym jeszcze TV.

Dziewczyny ale Wam zazdroszcze tych wszystkich USG :-)
Tez bym juz chciala zobaczyc dzidziusia i dowiedziec sie ze wszytsko jest w pozradku. Na pewno jest innej opcji nie ma, ale jak bym wiedziala to bylabym spokojniejsza :tak:

Macie racje czas zapiernicza jak nie wiem co. Nie dawno test robilam i zaczynal mi sie 6tc a teraz juz 11:szok: Fasolki to juz fajne dzieciaczki i niedlugo pewnie poczujemy pierwsze ruchy.
A tak wogole to pamietam jak by to wczoraj bylo jak robilam test ciazowy z Sandrusia a ona juz ponad 3 latka ma :-) Starsznie szybko czas leci.

No to buzka i do potem ;-)
 
Martusia 78 a jaTobie strasznie zazdroszcze tego spania. Ja walcze co rano i tak jak kiedys wstawalam 1.5 godz przed wyjsciem do pracy zeby wypic kaweczke wziasc prysznic i pozadnie sie obudzic ogladajac TV tak teraz wstaje 15 min przed wyjsciem wrzucam na siebie ciuchy i wychodze. :cool:

Tusienka nie przejmuj sie za wczasu. moze taka jest po prostu procedura. A co do mdlosci to mnie tez caly czas mecza. Wczoraj wieczore znowu tulilam kibel ale najgorzej jest w pracy- chetnie bym pobiegla do toalety zrobila swoje i miala spokoj na kilka godzin ale musze sie powstrzymywac bo sciany irlandzie sa takie ze wszystko slychac a kibelek jest praktycznie w biurze:no:

Meva a u nas zimno ale slonce swieci chociaz dlugiego weekendu tez brak.

Anavel- widzialam Twoje bobo na zdjeciu- SUPER! ja ciagle musze czekac jeszcze 3 tyg na USG.

Pozdrawiam was kocchane mamuski
 
Wtargnela na chwile na forum Lipcowek. :cool: To takie wzruszajce. One jeszcze nie maja mdlosci nie byly u lekarzxa i tylko testy pozytywne i wyszly. Achh pamietacie jak to bylo?:rofl2:
 
Wtargnela na chwile na forum Lipcowek. :cool: To takie wzruszajce. One jeszcze nie maja mdlosci nie byly u lekarzxa i tylko testy pozytywne wyszly. Achh pamietacie jak to bylo?:rofl2:
 
reklama
Do góry