reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
O ludzie :szok::szok::szok::szok: jaka pogoda dziś, wysłałam K. na spacer z pieseczkiem i powiedziałam że ja nosa nie wychylam...... z łóżka oczywiście;-). Odleżyny mi się zrobią w końcu ;-):-D:-D
 
No tak. Ostatnio chwialiłyśmy się jak to w polsce cudnie i słonecznie, to teraz mamy za swoje ;-) pogoda sie nam zamienila. Wam w koncu też sie należy. Ale kurczę czemu akurat weekend taki ma być ;-( milego weekendu wszystkim wyspiarkom :-)


No u Was już od dawien dawna podobno ciepło, a ja w tym roku w bluzce na ramiączka chodziłam w sumie może z 5 razy. Znając Irlandzką pogodę, zaraz będzie lało, także dajcie się nam nacieszyć tym " chwilowem wybrykiem natury":laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
witam serdecznie,

u mnie też pogoda paskudna :(

wczoraj byłam u lekarza i raczej nie szybko będę rodzić ... raczej po terminie niż przed .... więc będę chyba zamykać czerwcowe porody

buziaki
 
Witam.
Widzę, że czwartek - 4 czerwca nie bedę sama - tak jak Kluseczka - mam planową cesarkę właśnie 4 czerwca, ok. 9 rano, czyli za tydzień już będziemy oddzielnie.
Mój maluch wg usg waży 3300-3400 więc za tydzien może byc ok. 3500 a więc bardzo dobrze, chociaż przy cersarce to mógłby ważyc nawet 4 kg - nie odczuję tego. Ja przytyłam 8 kg a więc wszystko wciąga mały "pasożycik" i niech mu to idzie na zdrówko.
Pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki.:-D
 
Witajcie

ja dopiero wstałam, bo cala noc nie mogłam usnac:eek:

UWAGA wczoraj po raz pierwszy mialam jakies tam skurcze, brzuch mi tak twardnial, ma tylko sie pytal czy zdąrzy skrecic meble??? czy juz trzeba jechac , :-D:-D mowie mu : no co Ty , najpierw musze w meblach poukladac, nie zostawie Cie przeciez z tym , bo potem niczego nie znajde :-D:-D ale jakos go to nie uspokoiło









 
DZien Doberek,

No ja przed chwila wstalam;-) Pogoda rzeczywiscie piekna w Dublinie i my od kilku dni szwedamy sie po miescie moze dlatego nie mam problemow ze spaniem. O Kamila a to my mamy bank holiday w pon bo ja juz jak nie pracuje to nie mam pojecia o tym a wybieralam sie do agencji mieszkaniowej- heh to bym sobie pozalatwiala.

My jeszcze dzisiaj i jutro drobne zakupy dla Mati musimy zrobic a potem lenistwo.

Agatka- witaj z powrotem ;-)
 
A ja kochane wlasnie jestem po rozmowie z polozna i lekarzem i jak sie nic nie ruszy do jutra to w nocy rodze... Mam tylko jeszcze przyjechac do kliniki pokazac sie jutro ale jestem podekscytowana huraaaa :))
 
reklama
Agatko bardzo się ciesze ,że już jutro będziesz tulić maluszka.
U mnie nic sie nie dzieje, cholercia, pewnie znów urodze po terminie
 
Do góry