reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ewunia- dzieki no ale my jestesmy troche jeszcze w szoku bo nie spodziewalismy sie tak szybko, ale skoro to ma byc lepsze dla dzidzi to ja sie ciesze ze ja tak szybko zobacze;-)
 
reklama
Trzeba myśleć pozytywnie... a wiem jakie to stresujące, ale wierzę w Ciebie że dasz radę :-D za 7 dni będziesz miała długo wyczekiwaną niunię :-D :tak:
 
Ja sie cesarki nie boje bo nie rozmyslam za bardzo o tym- chce tylko zeby z mala bylo wszystko ok. No ale innych mysli nie dopuszczam do siebie- musi byc dobrze.

Dobra zmykam pod kolderke bo sie troche nameczylam. Trzymajcie sie dziewczynki.
 
Hej

U nas dzis lato :-D:tak: Normalnie pogoda zwariowana :-D:-)
Ma byc tak do niedzieli :tak: fajnie lubie jak jest ciepelko choc przyznam szczerze ze dzis juz momentami mialam dosc i paluchy u rak troche napuchly, ale co tam wole ciepelko i w domku siedziec niz deszcze i wiatry ;-)

Dzis przesiedzialysmy 3/4 dnia na dworku na kocyku za domkiem. Malowaysmy :tak: cora kolorowanki a ja pazurki :-) a potem Sandrusia jezdzila na rowerze a ja chodzilam obok niej, ale po 20 rundkach wokolo domku wysiadlam i musialam polezec na sofie bo plecki bolaly jak diabli. Wieczorek tez przyjemny ciepelko zero wiaterku super :-)

Dzisiaj przyszla karuzelka zamowiona dla synusia. Juz tatus zamontowal na lozeczku i wyglada bajerancko :tak::-) Mialam sie wstrzymac ale cos ciotki przygadywaly zebym nie kupowala bo moze dostane i takie tam, ale ja tam wole sama sobie wybrac i sie cieszyc ze mam taka jaka chcialam. I wolalam nie czekac tylk kupic zeby ktos mi nie kupil :-p. Mam nauczke bo przy Sandrusi posluchalam i nie kupilam i musialm miec taka jak dostalam (a byla nakrecana na sprezyne i muzyczka trwala moze minute :sorry:nic nie moglam zrobic tylk latalam do lozeczka co chwile). I takim oto sposobem wszytskie bajerki dla dzidziusia juz sa :-) tylko dzidziusiowi sie nie spieszy ;-)Z jednej strony juz bym chciala sie tulic z maluszkiem, ale z drugiej obawiam sie jak to bedzie i chyba wolalabym sie wstrzymac jeszcze troszke. Dobrze ze nie ode mnie zalezy decyzja wyjscia ;-):-)


Dziewczyny powiedzcie mi po jakim czasie mozna z maluszkiem wyjsc na spacer ?????
Pamietam, ze z Sandrusia wyszlam jak miala tydzien. 5 dni lezalysmy w szpitalu i tam powiedzieli ze po 2 tygodniach dopiero wyjsc na pierwszy spacer, ale byla taka piekna pogoda ze szkoda bylo dizecko w domu trzymac. Po 2 dniach pobytu w domku wyszlysmy na plac. a tutaj wypisuja ze szpitala na drugi dzien no i tak sie wlasnie zastanawiam czy mozna od razu wychodzic :baffled:

Agatko jak nie chcesz byc moderatorem to nie musisz nim byc. Ale forum jest dla wszytskich i nie rozumiem dlaczego chcesz odejsc :baffled:

Andzia bardzo sie ciesze, ze z Oskarkiem coraz lepiej :tak:
Kiedy bedzie mogl wjsc do domku ??
Bycie rodzicem to cudowne uczucie prawda :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
Trzymaj sie kochana :*:*

Samara no to gratuluje synusia :tak::-):-):-)
A rozowe ciuszki zostaw na zas ;-):-)
My tez strzelalismy w corcie po raz drugi ale nie wyszlo ;-):-)

ell trzymam kciuki :tak:

Kolorwych snow
 
Dobra ok poddaje sie ja poprostu nie umiem nie wejsc na forum i nie przeczytac co u was nałóg przyzwyczajenie nazwijcie jak chcecie a siedzenie na niewidocznym uwazam za nie wporzadku Moze jestem okropnym wrazliwcem i staram sie zbawic świat sprawić aby nie było awantur afer i nie miłej atmosfery ale chyba sie tak nie da mimo wszystko nie dogodzę wszystkim naraz Zalezało mi aby wlasnie tu kazda z Nas mogła spedzić wolna chwile zapomniec na moment ze za drzwiami mąż krzyczy obiad a dzieciaki płaczą MAMOOOOOO (a moze to moje tylko wyobrazenie) Jestem na tym forum juz kilka lat i przezylam nie jedna burze znikałam czasami potem wracałam traktuje to forum jak kopalnie wiedzy tego tez chcialam dla was ale rowniez poznałam swietne dziewczyny w realnym zyciu z którymi utrzymuje kontakt do dzis wiec mimo wszystko mam cicha nadzieje ze zaginiona 19 wróci na wątek główny bo przeciez to własnie Wy tworzycie nasze forum a wszelkie tarcia zostaną zapomniane no i najwazniejsze dziekuje za słowa otuchy dziewczyny to dzieki wam ulegam reaktywacji miałyscie racje ze czasami nie warto starac sie dogadzac wszystkim Bo moderator to niewdzieczna rola ale ktos musi stać na strazy porzadku wiec troche odpuszcze albo i nie :rofl2:
 
Dobra ok poddaje sie ja poprostu nie umiem nie wejsc na forum i nie przeczytac co u was nałóg przyzwyczajenie nazwijcie jak chcecie a siedzenie na niewidocznym uwazam za nie wporzadku Moze jestem okropnym wrazliwcem i staram sie zbawic świat sprawić aby nie było awantur afer i nie miłej atmosfery ale chyba sie tak nie da mimo wszystko nie dogodzę wszystkim naraz Zalezało mi aby wlasnie tu kazda z Nas mogła spedzić wolna chwile zapomniec na moment ze za drzwiami mąż krzyczy obiad a dzieciaki płaczą MAMOOOOOO (a moze to moje tylko wyobrazenie) Jestem na tym forum juz kilka lat i przezylam nie jedna burze znikałam czasami potem wracałam traktuje to forum jak kopalnie wiedzy tego tez chcialam dla was ale rowniez poznałam swietne dziewczyny w realnym zyciu z którymi utrzymuje kontakt do dzis wiec mimo wszystko mam cicha nadzieje ze zaginiona 19 wróci na wątek główny bo przeciez to własnie Wy tworzycie nasze forum a wszelkie tarcia zostaną zapomniane no i najwazniejsze dziekuje za słowa otuchy dziewczyny to dzieki wam ulegam reaktywacji miałyscie racje ze czasami nie warto starac sie dogadzac wszystkim Bo moderator to niewdzieczna rola ale ktos musi stać na strazy porzadku wiec troche odpuszcze albo i nie :rofl2:


ojjjj chyba komuś aię wena twórcza włączyła- tyle tekstu i ani jednej kropki hehehehe:-D:-D:-D:-D
 
zawsze miałam z tym problem jak pisze to koniec dobrze ze czasami duze litery wstawiam ale to tez zasługa forum mam z grudnia 2005 wsciekly sie kiedys na mnie i zaczely pisac tak samo jak ja oczywiscie wychodzily głupoty czytajac :D
 
reklama
Do góry