reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

a ja tak z samego rańca zajrzałam bo ze snem u mnie ostatnio kiepsko . wstawiłam już pranie , a potem ogarnee trochu chałupke i popedze do małego ,
miłego dzionka
 
reklama
martusia 78 moja koleżanka w grudniu po tygodniu wyszła z małym ze szpitala i od razu na spacerki chodziła na początki parominutowe. A w Polsce w grudniu wiesz jaka pogoda. I mały wogóle nie chorował.
Ja zamierzam też od razu chodzić - 1 na balkonie, 2 - 15min., itd. będę unikać tylko na poczatku kontaktu z miejscami gdzie jest dużo ludzi.
Jestem zdania, że nie ma co trzymać w domu tym bardziej jak na dworze piękna pogoda.
;-)
 
Hej Kobiałki :-)
U mnie pogoda TRAGEDIA ładnie mówiąc. Nic mi się nie chce przez tą pogodę a jak pomyślę sobie o wyjściu na dwór to już w ogóle:baffled::baffled::baffled: A chcąc nie chcąc muszę dziś wyjść do sklepu bo zostałam sama :baffled:
Jutro mam ambitny plan pojechać do sklepu po wózek bo tak to odwlekam, że zostanę bez :baffled: niby mam kawałek a tak mi się nie chce. A teraz to się boję że urodzę gdzieś po drodze :-D:-D:-D:-D

ell- trzymam kciuki żeby wszystko odbyło się szybko sprawnie i żeby nie bolało ;-)
Agatko- Superrr że wróciłaś :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


No to miłego dzionka ciężarówki :rofl2:
 
halo, dziewczyny, chciałam życzyć szczęśliwego rozwiązania wszystkim w dwupaku :) jutro uciekam na porodówkę, po południu powinnam mieć cc. Cieszę sie, że juz niebawem będe mogła przytulić małego, aczkolwiek strach jest zwłaszcza, że świadomość bólu pocesarkowego wciąż gdzieś tam we mnie twki. Dzisiaj staralam się spędzić dzień z Oti, zajęcia intergracyjne w przedszkolu, plac zabaw, i na koniec dnia sala zabaw:) No i naważniejsze otuchy dodały mi już wszystkie rozpakowane mamusie:) Miło czytac jakie jesteście dzielne:tak:
Ja jak zwykle z opóźnieniem ale trzymam kciuki żeby wszystko poszło pomyślnie :-)
A tak wogóle to dzień dobry....jakiś nienajlepszy nastrój mnie od wczoraj trzyma; mało tego mieszkam na osiedlu gdzie kobitki z bobasami takimi dwuletnimi myślą ze teren pod czyimś balkonem to plac zabaw....I akurat jak mnie wczoraj szlag trafiał bo łapały mnie skurcze one stwierdziły ze z barierki mojego balkonu zrobią tarczę dla swoich maluszków żeby te mogły porzucać kamieniami...
A jak poprosiłam żeby się przeniosły na plac zabaw, to usłyszałam: "dzieci nie mają obowiązku siedzieć cały dzień na placu zabaw..." i "wiedziałaś gdzie kupujesz mieszkanie"....Krew mnie zalała:confused2::confused2::confused2::angry::angry::angry:
Poza tym wczoraj przyjechała korweta dla mojego maluszka i normalnie chyba sama sobie w niej pojeżdże :-):-):-)
 
witam dziewczynki..
melduję się z rana i zastanawiam jakie plany na dziś, kto się rozpakuje ;-)
Ja mam dzisiaj wielkie święto , rozpoczyna się 40 TYDZIEŃ. aaaaaaaa........
Od rana mam bóle jak miesiączkowe, ale takie nieregularne, za to brzuch raczej miękki. Jakos nie mogą się te dwa czynniki nigdy zgrać.
Pogoda u mnie tak beznadziejnie deszczowa że zastanawiam się czym zajmę małego.
Fajnie że jestes znowu Agatko ale coś czuję że niedlugo zabawisz na forum i wkrótce bedziemy oglądać Twojego maluszka z tego co czytałam na wątku o zdrowiu. trzymam kciuki.
Buźka
 
cześć dziewczyny
Agatko, hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D:-D:-D dziękujemy, że wróciłaś!!! :-D:-D:-D
Minutka, jak masz lenia to cię muszę podrażnić hehehe :-D mimo szarugi za oknem wyskoczę po truskawki :-p kupię jakieś warzywka świeże... kurde a po tym wiesiołku to na razie głowa mi się kręci jak kalejdoskop, ale coś się dzieje, bo raz mam takie mocne bóle a raz jak łaskotanie ;-) zawsze to coś ;-):tak::tak:
Martusiu, Julinkę pierwszy raz wzięłam na spacerek, jak miała 10 dni...
Andziu, moc buziaków dla małego od babyboomowych cioć ;-);-)
Adapterku, jak to się mówi głupszym sie ustępuje, ja na twoim miejscu bym powiedziała, że jestem w ciąży i potrzebuję ciszy!!! a jak nie to strażą miejską postraszyć i zaraz by ich nie było ;-D u nas na osiedlu to działa :-D
Dee, w związku z tym życzę Ci jak najszybszej rozsypki mamusiu :-D
 
Dzień doberek.
U nas chyba dziś 2gi dzień będzie słonecznie :szok::szok::szok::szok::szok: normalnie święto!!!
No i teraz mamy długi weekend i też mówią, że ma być ładny. W niedziele idziemy na grila do znajomych takze mam nadzieje ze pododa nie zepsuje nam planów.

Ja po tabletkach, które wczoraj przepisał mi doktorek spałam całą noc jak dziecko. Nic nie bolało, nic nie swędziało tylko 2 razy na siusiu i tyle. :szok::szok::-D:-D:-D:-D Dawno tak dobrze mi się nie spało> Doktorek uprzedzał, że te tabletki działają nasennie ale nie myślałam, że aż takie dobre będą:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
No to dobrze, jak dobrze się wyspałaś i nic nie swędziało :-D więc jednak czasami jest pożytek z tej służby zdrowia :-D:-D
 
No tak. Ostatnio chwialiłyśmy się jak to w polsce cudnie i słonecznie, to teraz mamy za swoje ;-) pogoda sie nam zamienila. Wam w koncu też sie należy. Ale kurczę czemu akurat weekend taki ma być ;-( milego weekendu wszystkim wyspiarkom :-)
 
reklama
Kamireszel tylko nie przespij porodu po tych tabletkach. Polozysz sie kiedys do lozka a jak sie obudzisz bedzie juz czerwiec a maluch kolo Ciebie bedzie ciagnal cyca;-).
Agata dobrze ze wrocilas. Chcialabym Ci zadac pytanko. Wspomnialas o kilkunastu zaginionych dziewczynach. Czy ja tez sie do nich zaliczam, bo zwrocilam uwage, ze od pewnego czasu nie ma mnie na liscie czerwcowek. Zastanawialam sie czy zostalam wykreslona z jakiegos powodu i przegapilam ten moment czy to pomylka. Jak mozesz to daj znac bo chodzi mi to po glowie:unsure:. Wiem, ze teraz Kasia dopisuje na ta liste ale wczesniej Ty to robilas dlatego kieruje moje pytanie do Ciebie.
 
Do góry