reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

No trochę tych babek z Torunia jest. A co do słodkości z Kopernika to ja najbardziej lubie Wafle Teatralne.
Ewka a z której części Torunia jesteś, bo ja Koniuchy.
 
reklama
Carmi, że tak powiem no problem - ja kupuję pierniki na kilogramy, dzwonię i się wpraszam. A Ty jak już chcesz jakieś niemieckie specjały na stół wystawiać, to ja do kawy jednak poproszę o jakieś ciacho, bo żeby pierniki wurstem zagryzać, to takich ekstremalnych zachcianek, to ja nawet w ciąży nie mam. A w odwiedziny to się wybieram po porodzie, więc taka kawusia to by się mogła skończyć...:baffled:

Zielona ja też uwielbiam "teatralne", a najlepiej takie świeżutkie kupowane w tym przyfabrycznym sklepie :tak: mmmm pychotka...

Kasieńka dzięki za wirtualne "katarzynki"

A wiecie co jeszcze Wam powiem - przez Was cholernice to mam teraz taaaaką ochotęna słodkie, że mi chyba język ucieknie, jak czegoś nie zjem:wściekła/y: A sobie obiecałam ograniczyć słodkości do końca ciąży, bo się już zaczyna ze mnie robić cukroholiczka:zawstydzona/y:
 
hej mamusiom :) dziś ja jestem pierwsza :) niestety dziś się nie wyspałam ...do tego boli mnie gardło ;( zapowiada się na piękną pogodę u nas :):) przynajmniej tyle dobrego :) Mam takie pytanko do Was co so smoczków dla noworodka...jaki kupić?? widziałam u koleżanki taki okrągły z okrągłą końcówką ja natomiast kupiłam taki standardowy... który będzie lepszy?? Pozdrawiam
 
ale ziomalek widze:) fajnie:-):-):-) Zielona ja jestem z wrzosow wiec rzut beretem z koniuch;-)
a tak wogole to witam wszystkie kolezanki:-) dzis fajny dzionek sie zapowiada,slonce nas uraczylo od rana (bynajmniej w toruniu),wiec ja biore sie za porzadki;-) buziole
 
Minutka nic nie masz, boś przyjezdna zaadaptowana bydgoszczanka:tak:
Adapterku to, co słyszałaś jest niestety prawdą - przez żużel: drużyny z tych miast ze sobą rywalizują, a jako że miasta są blisko siebie, to rywalizacja ze stadionów przeniosła się na "ulice". Ja osobiście nic do bydgoszczan nie mam - studiowałam w tym mieście i poznałam mnóstwo fajnych ludzi. A co do warszawiaków, to... podobno najgorsi to Ci przyjezdni, wiem bo moje dwie kuzynki z Warmii się tam osiedliły:-p:-p:-p Oczywiście żartuję, bo ważne, jaki człowiek jest, a nie skąd pochodzi - prawda?
To fakt Ci przyjezdni są najgorsi :))):-p

A tak wogóle dzień dobry :))))
Piękna pogoda nam się na porody szykuje :)
Czy dziewczynki popakowane już???? Bo ja z dnia na dzień mam większego lenia :p
Hmmm....chyba kogoś poproszę żeby się za mnie przygotował - :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczynki...melduje sie i zaraz zmykam bo musze mieszkanie sprzatnac:-) Kurde chyba nie nadrobie juz tego co piszecie:-) Ale bede sie starala odzywac jak najczesciej:-D Czuje sie swietnie, mezulkiem nie moge sie nacieszyc ale juz teraz bedzie caly czas z nami wiec w koncu sie naciesze :-) Brzucholkiem sie nie przestraszyl czyli nie jest zle...hihi. Musimy pozalatwiac kilka rzeczy i wtedy spakuje sie do szpitala i bede czekala;-) Na razie sie nie pakuje zeby nie przyspieszac:-D
Zmykam na razie, moze potem sie odezwe i uda mi sie co nieco nadrobic...milego dnia:-D
 
Dzień doberek :-)

U mnie słoneczko za oknem ale temperatura niska. Ja dzisiaj ostatnią partię prasowania mam do zaliczenia :-(.

Mam takie pytanko do Was co so smoczków dla noworodka...jaki kupić?? widziałam u koleżanki taki okrągły z okrągłą końcówką ja natomiast kupiłam taki standardowy... który będzie lepszy??

Kamusia, który będzie lepszy to się okaże jak dzidzia już będzie. Weż ze sobą ten który masz.

Miłego dnia!!!:-)
 
Mam takie pytanko do Was co so smoczków dla noworodka...jaki kupić?? widziałam u koleżanki taki okrągły z okrągłą końcówką ja natomiast kupiłam taki standardowy... który będzie lepszy?? Pozdrawiam

a chodzi o smoczek do butelki czy uspakajający? bo jeśli uspokajający to ja nie kupuję rzadnego. przy Michałku miałam Nuk i miał go dwa razy w buzi i na tym się skończyło. Leży na pamiątkę. Po prostu nie akceptował i nie potrzebował. Nie musiałam go odzwyczajać przynajmniej. W sumie bywa tak często że dzidziuś sam się do jakiegoś modelu przekonuje lub nie.
Do butelek zaś - to z Aventu miałam. Karmiłam naturalnie, ale też i z butelki. Bardzo sobie te z Aventu chwalę. Teraz jednak nie kupuję też żadnych butelek, zapieram się że będę tylko naturalnie karmić. Co z tego wyjdzie zobaczymy. W każdej chwili mogę dokupic.


Witam się z wami z rana. Jakaś wkurzona jestem. Mały mi już rewolucję w łazience zrobił, to jest istne tornado. Nie nadążam sprzątać. Ale niedlugo wezmę go na spacer do lasku i tam sie wyżyje ;-) zapowiada się śliczna pogoda.
Tez mi narobiłyscie smaka na słodkie więc dobrałam się do słoika Nutelli. Ale tylko jedna łyżeczka :-)
Brzuch boli mnie ciągle jak na okres. Wczoraj zrobiłam sobie wieczór SPA :-) i powiem wam że byłam wykończona. Wanna okazuje się być już ciut za mała (czy one mogą się kurczyć ?;-)) Mam nadzieję że niedługo urodzę bo nie jestem wstanie już powtórzyc tych wszystkich depilacji peelingów masek pedicuru. Straszne.
 
Ostatnia edycja:
Witam u nas pogoda ładna słonko swiecie, wiatr lekko wieje ale jest extra. Ja sie dzisiaj nie wyspłałam bo nie mogłam najpierw zasnac ,a pozniej sniły mi sie same bzdury i co chwila sie budziłam. A to wszystko przez ta wczorajsz wizyte u ginia i ta niepewnosc o co mu chodzi. Ja juz sobie wyobrazam najgorsze do poniedziałku to chyba sfiksuje.
 
reklama
Witam u nas pogoda ładna słonko swiecie, wiatr lekko wieje ale jest extra. Ja sie dzisiaj nie wyspłałam bo nie mogłam najpierw zasnac ,a pozniej sniły mi sie same bzdury i co chwila sie budziłam. A to wszystko przez ta wczorajsz wizyte u ginia i ta niepewnosc o co mu chodzi. Ja juz sobie wyobrazam najgorsze do poniedziałku to chyba sfiksuje.
irka na pewno będzie dobrze:tak::tak::tak: jak sie denerwujesz to mozesz pic melise na uspokojenie ( mozna w ciazy):tak:
 
Do góry