reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
ja chciałam zwrócić i zgonić że takie było:zawstydzona/y:,


musze zapamietac, by z Toba nigdy interesow nie robic :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a lozczko moj traktuje podobnie i ja tez sie irytuje, ze zamiast spowrotem rozlozyc od razu i do piwnicy ladnie schowac, to tak sie wala i koty sobie glupie na tych szczebelkach spia, choc im tylki spadaja :-D

a co do ksiazek, to mnie to przeraza, ale odkad jestem w ciazy odechcialo mi sie czytac, nawet w drodze do i z pracy nie moglam sie zmusic do czytania. No to wedlug tych zabobonow dziecko moje jak nic bedzie....malo inteligentne :baffled:
 
musze zapamietac, by z Toba nigdy interesow nie robic :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



a co do ksiazek, to mnie to przeraza, ale odkad jestem w ciazy odechcialo mi sie czytac, nawet w drodze do i z pracy nie moglam sie zmusic do czytania. No to wedlug tych zabobonow dziecko moje jak nic bedzie....malo inteligentne :baffled:


colewka a już chciałam ci jakiś interes zaproponować:-D:-D:-D:-D


a niechwaląc sie wcale to ja zawsze dużo czytałam a odkąd jestem brzuchatkiem to ponad 40 książek wchłonełam więc mój malec chyba genialny będzie;-);-);-);-);-)
 
Ahhh wy mnie wykonczycie z tymi slodkosciami!!! i to akurat wtedy kiedy jestem w pracy i nie za bardzo moge sprawic sobie taka przyjemnosc ehhh!
Adapterku- ja w zadnym przypadku niz do Warszawiakow nie mam...kazdy ma swoje miasto, ktore wcale nie przesadza o tym jakim jest czlowiekiem.
A najbardziej mnie smieszy jak przyglupy daja soebie po gebach albo wyzywaja sie tylko dlatego ze suportuja druzyny pilkarskie badz zuzel z innych miast!ahhh temat rzeka! paranoja!

Irka- nie przejmuj sie na zapas, wszytsko bedzie OK:-)

Andzia- ahh te chlopy nie zgrabne sa! no coz Pan Bog stworzyl kobitke bo mu sie facet nie udal... hahah
moj niestety tez czasem nieudolny troszke i co zrobic!

U nas dzis ladnie, sloneczko swieci pewnie w weekend bedzie padac w standardzie! Ja jak zwykle sie nie wyspalam, zebra strasznie bola!ahh nikomu takiego bolu nie zycez, nie do wytrzymania!
ahhh w piatek ostatni dzien w pracy ...juz soebie planuje przyszly tydzien, zaczniemy oczywiscie od fryzjera, pozniej nadrobie spotkania ze znajomymi...ahhh bede bardziej zabiegana niz jak pracuje heheh
Wczoraj ostatnie rzeczy dorzucilam do torby do szpitala, czyli aparat i kamere, mezus sie smieje ze mnie ze pedantycznie sie pakuje i ze nawet dla niego wyprawde mam czyli cos do przekaszenia, redbulla, napoj, i cos czystego do przebrania!
czyzbym przekraczala granice normalnosci?!?!?!
hmmm
 
NO HEJ DZIEWCZYNY, a Wielkopolsce słońce że aż miło:tak: przyszedł mój wózek, który kupiłam na allegro, używany ale w świetnym stanie, super bo nie mogłam się doczekać:-D
Jeśli chodzi o smoczki to ja nie kupuję chyba że na gwałt będzie potrzebny, to się skoczy:cool2: Kupiłam też jedną butelkę do mleczka, raczej liczę na siebie,:-) ale zobaczymy co z tego wyniknie (panikuję już czasami, bo się boję że nie będę mieć mleka- pewnie to śmieszne uczucie jak się do Ciebie taki mały głodomorek przyssie):happy2:
 
Witam brzuchatki :)

kurcze u mnie upał taki że ciężko w domu wysiedzieć ... no i od rana nie mogę się do nauki zmusić :( nie wiem jak ja to pozaliczam ....

Cześć!
Mnie wczoraj po tym wielkim praniu tak zaczął nawalać krzyż, że nie mogłam się ruszyć w żadną stronę. Trzymało mnie tak ponad godzinę. Aż się poryczałam z bezradności :-(
Na szczęście dzisiaj już lepiej. Jednak nie mogę się tak forsować :-(

A co do naszego forum, to strasznie mi smutno, że tyle fajnych Dziewczyn przestało się udzielać :-(
Niestety, najgorsze, co może być, to gdy pojawia się różnica zdań i każdy zaczyna podchodzić do tego personalnie :-( Przerabiałam już na niejednym forum :-(

kurcze muszę chyba poszukać w wątkach z ostatniego tygodnia bo zupełnie nie wiem o co chodzi ze znikającymi dziewczynami ??? jakieś ufo ???


hehe ja też troszkę wczoraj przesadziłam - wzięłam się za malowanie kaloryfera !!! zajęło mi to 2 godzinki ale najgorsze było to że miałam mało miejsca i mało wygodną pozycję ... no i jak skończyłam to już się ruszyć nie mogłam tak mnie wszystko bolało .... uroki 9 miesiąca :)

ok zmykam do nauki :) miłego dnia :)
 
Witam,
U mnie nastał czas oczekiwania, jakoś nie mogę się nad niczym skupić...nic nie czytam, nie uczę się...
Oglądam filmy animowane i sobie na nich płaczę... piję liście malin i czekam aż mój kochany dokończy remontować łóżeczko...a dokończy na pewno, bo mu zapowiedziałam, że nie pójdzie na imprezę pracową, przypiwkową, jeśli łóżeczko nie będzie stało :-D.
Normalnie taki splin mnie dopadł, że masakra... choć tyle, że gotuję obiady...
Mam nieliczne bólki podbrzusza i opuścił mi się jeszcze brzuch...nie myślałam, że to możliwe...więc w nocy wstaję po kilka razy na siusianie, nie przeszkadza mi to jednak w spaniu zupełnie, śpię jak niedźwiedź zimową porą, jak kiciuś w ciągu dnia; gdzie popadnie i obojętnie jak długo, byle długo...
Wspominałam, że się okazało, że moje autko jest do naprawy...no i, że nie mało będzie kosztowało, a że jest takie troszkę sportowe, małe i szybkie...to zdecydowaliśmy że i tak się nie nada na teraz....i szukamy nowego...ale to jest masakra...bardzo ciężko coś znaleźć...no i trzeba będzie wziąć kredyt...co mnie w cale nie cieszy, ale cóż takie życie...:dry:

goniap2 - miałam z 4 tygodnie bolące żebra, też nikomu tego nie życzę, i przeszło mi :-) normalnie odżyłam, najgorsze było kichanie..., a ja kicham z 30 razy dziennie, wiec koszmar...
 
Witam u nas pogoda ładna słonko swiecie, wiatr lekko wieje ale jest extra. Ja sie dzisiaj nie wyspłałam bo nie mogłam najpierw zasnac ,a pozniej sniły mi sie same bzdury i co chwila sie budziłam. A to wszystko przez ta wczorajsz wizyte u ginia i ta niepewnosc o co mu chodzi. Ja juz sobie wyobrazam najgorsze do poniedziałku to chyba sfiksuje.

Irka wszystko będzie dobrze !!! Trzymam kciuki i głowa do góry!!!

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie mam wody w domu Moglby ktos laskawie uprzedzic ze bedzie przerwa jakas a nie ja w srodku sprzatania jestem Dobrze ze prania nie zalaczylam:-D W takim razie poczytam sobie co u Was slychac:-D

Nika ty w ogóle nie masz a u mnie wczoraj ciepłej nie było cały dzień i dzisiaj od 16 ma znowu nie być zawsze to pretekst do nic nierobienia ;-):-D.
 
reklama
witajcie dzieczynki :-D

Maleństwo, powodzonka :-D może wyjdź na dwór, naładujesz akumulatorki i wiedza szybciej wejdzie :-D
Irko, nerwy to zły doradca, nie denerwuj się...
Wreszcie mi się udało dorwać truskaweczki, chodziły za mną łooooo kopę lat... cena zabójcza! kurde 17 zł za kilo, ale musiałam spróbować bo to już nasze krajowe. Mniam, niebo w gębie :-) ajajaj, jakie one dobre... Minutko, wreszcie Ci dokuczyłąm :-D
U nas dziś pięknie i słonecznie :-D tylko trochę chłodnawo... teraz mam 14 st na termometrze... Julinka się bawi w najlepsze... ja myślę coś upichcić, ale mam lenia jak byk... jakoś dam radę :-)

Pozdrowionka ze słonecznych Kielc :-D
 
Do góry