reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witam :) u mnie dziś zapowiada się na ładną pogodę ...w końcu :):) ładna pogoda odrazu lepsze samopoczucie :) choć kompletnie się nie wyspałam... :) moja córeczka miała ochote sobie poszlaeć w nocy :) a wiadomo że jak ona nie śpi to mam też :):) Życzę wszystkim mamusiom milutkiego dnia
 
reklama
Tricolor no nie wiem nie wiem bo mi sie wyswietla na kompie cos takiego

post_new.gif
Dzisiaj, 23:02 #7362 (permalink) tricolor
Czerwcowa mama 2009

hehehe co na to powiesz????

(mamy inny czas w IE) :)

No kochana, jezyk polski na forum swiadczy o tym jaki czas nas obowiazuje ;-):-)
 
Dzien doberek nareszcie piatek hurraa i matki boskiej pienieznej uwielbiam piatki a niecierpie czwartków :))
Ja dzis niedospana moje niemowle tak piszczalo w nocy ze szok 4 razy z nia schodzilam do ogrodu a i tak dostalam niespodzianke z samego rana Naszczescie dzis juz moze wyjsc na normalny spacer wiec mam nadzieje ze ta noc bedzie spokojniejsza :)
 
nie duzy bedzie taki jak labrador siersc tez mam labradora jedynie wyraz łba ma colli i bialy krawat :) a skubana teraz spi odsypia noc i chyba musze jej zmienic karme bo okropnie psuje powietrze ;(
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny!

He he no i jestem pierwsza :-D
Drogie dziewczynki oficjalnie informuję iz 1 maja 2009 r o godzinie 16.05 na świat przyszedł mój synek Filip.
Jak odpocznę to opiszę co i jak narazie po 11 dniach w szpitalu jestem padnięta :-D
:szok::szok::szok: WIELGACHNE GRATULACJE!!!!
No to mamy pierwszego bobaska w naszym gronie - CUDOWNIE! Jak tylko odpoczniesz musisz koniecznie napisać, jak było, jak malutki i zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia. No i znowu będę ryczeć :sorry2:
Dziś mam wizytę, może i u mnie coś się wykluwa :-D No ale niech może lepiej poczeka do 38 tygodnia... choć tak bardzo chciałabym już...
 
Do góry