reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Truskaweczki, dobra rzecz, wlasnie dzis zakupilam dwie lubianeczki i pewnie nie "dociagna" do jutra:-D:tak:
Wiecie, co dzisiaj w necie wyczytalam, ze kobiety, ktore przed ciaza palily papierosy zazwyczaj rodza dziewczynki:tak::-D. Nie wiem, jak to skomentowac, bo mnie zwyczajnie zamurowalo:-D:-D:-D

My wrocilismy z godzine temu z urodzin kolegi Eryka. Fajnie bylo, siedzielismy na zewnatrz, a dzieciaki szalaly:szok::tak:. Pogoda dopisala, bo bylo dosyc cieplo i nie padalo:tak:
 
reklama
Truskaweczki, dobra rzecz, wlasnie dzis zakupilam dwie lubianeczki i pewnie nie "dociagna" do jutra:-D:tak:
Wiecie, co dzisiaj w necie wyczytalam, ze kobiety, ktore przed ciaza palily papierosy zazwyczaj rodza dziewczynki:tak::-D. Nie wiem, jak to skomentowac, bo mnie zwyczajnie zamurowalo:-D:-D:-D

My wrocilismy z godzine temu z urodzin kolegi Eryka. Fajnie bylo, siedzielismy na zewnatrz, a dzieciaki szalaly:szok::tak:. Pogoda dopisala, bo bylo dosyc cieplo i nie padalo:tak:

Aga obalam teorie bo ja pale dio dzis i ma byc chlopiec :) a truskawki to ja bym tez zjadla w przyszlym roku bede miala swoje wlasne na ogrodku :)
 
Wiecie, co dzisiaj w necie wyczytalam, ze kobiety, ktore przed ciaza palily papierosy zazwyczaj rodza dziewczynki:tak::-D. Nie wiem, jak to skomentowac, bo mnie zwyczajnie zamurowalo:-D:-D:-D


Hmmmmmm.... no ja nigdy nie palilam i nastepny dziurawiec mi sie szykuje.
Moj maz tez nigdy nie palil. :confused:

Czego to ci naukowcy jeszcze nie stwierdza ;-)
 
No ciekawe jakie jeszcze nowinki beda bo coraz bardziej idiotyczne wymyslaja teraz jak ktoras bedzie chciala miec core to zanim sie starac zacznie to palaczka zostanie pozniej rzuci albo i nie bo sie wciagnie a madrale na tym zarobek beda mieli...
 
No nie :-) w Bydgoszczy mieszkam 4 lata z czego rok spedzilam w Londynie, a wychowalam sie w Barcinie mala miejscowosc w okolicach Bydgoszczy. A skad te domysly i taki trafny strzal ze nie z krwi i kosci ze mnie Bydgoszczanka????
Bo nie wygladasz an Bydgoszczanke :p a tak na serio , wczoraj pisalas ze musisz jechac po akt urodzenia do Inowroclawia. A pytam bo ja tez mieszkalam w poblizu Inowroclawia... A Barcin to ten kolo Pakosci??
 
Tak ten kolo Pakości :-) no faktycznie pisalam :p tyle tu sie dzieje ze czasami samemu idzie sie zamotac :-) pewnie uwierzyłabym ze po prostu nie wygladam na bydgoszczanke :-D

Dobra kobiałki ja uciekam spać :-)
Spokojnej nocy i nie rozpakowywać sie jeszcze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
heh moje rodzinne strony- ja dzieciństwo spędziłam w Toruniu. Urodziłam się w Aleksandrowie Kujawskim. A w okolicach Inowrocławia mam rodzinę:) Strasznie mi brakuje Kujaw :(
 
reklama
Wiecie, co dzisiaj w necie wyczytalam, ze kobiety, ktore przed ciaza palily papierosy zazwyczaj rodza dziewczynki:tak::-D. Nie wiem, jak to skomentowac, bo mnie zwyczajnie zamurowalo:-D:-D:-D

hmm ja mam mieć dziewczynkę (do tej pory każde USG na to wskazywało ;-) ) więc jeśli o mnie chodzi to trafili :wink::wink::wink:
To tak jak z horoskopami, komuś zawsze podpasuje :-)

Pozdrawiam i życzę miłej nocki :-)
 
Do góry