reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja juz sie najadlam na zapas ;-). Zjadlam kilogram i juz mam dosc na ten sezon! Teraz najchetniej odwiedzilabym toalete aby je zwrocic - ojjj co za duzo to nie zdrowo! :-D:-D:-D

Nie wiem jak bys kochana sie starała to mi tam truskawek nie obrzydzisz :-D

A co do palenia papierosów w ciązy ... pozwolicie że przemilczę :crazy:
 
reklama
JA sie przyszlam pochawalic ze wlasnie wsumelam ogromnego kebaba i popilam coca-cola. Wiem wiem nie ma to jak zdrowy tryb zycia truskawki itd...;-)
 
Z tego całego zamieszania, jakie wywołała Monia, zapomniałam Was poprosić o trzymanie kciuków (bo jak wiadomo - czerwcowa grupa wsparcia zawsze daje radę :-)). Otóż złożyłam dzisiaj w USC podanie o zmianę nazwiska na nazwisko mojego A.
Do tej pory noszę nazwisko po byłym mężu i już mnie to wkurza. A ponieważ lada moment urodzi się Maleństwo, to zamiast wracać do panieńskiego, złożyłam o przyjęcia nazwiska partnera dla ujednolicenia rodziny i dla dobra Dziecka. O ślubie na razie nie ma mowy. Głównie ze względu na sprawy majątkowe - nie jest nam na rękę małżeństwo :-D
Spróbować nie zaszkodzi, a nuż się uda :-)
Zatem Dziewczyny - trzymajcie kciuki, proszę! W ciągu 2-3 tygodni się dowiem, co orzekł Urząd :confused:
 
Cypisia, pierwszy raz słyszę o czyms takim, ale to naprawde interesujące rozwiazanie. Trzymam za Ciebie, powodzenia :tak::-)

Ha, ha, ha ,a tak swoja droga to jestem dzisiaj PIERWSZA !!!
 
Tricolor no nie wiem nie wiem bo mi sie wyswietla na kompie cos takiego

post_new.gif
Dzisiaj, 23:02 #7362 (permalink) tricolor
Czerwcowa mama 2009

hehehe co na to powiesz????

(mamy inny czas w IE) :)
 
Ha, ha, no to ja trzecia, taka okazja rzadko się zdarza bo straszny śpioch ze mnie i jak wstaję to już całe pudło obstawione:-):-D

Wróciliśmy późno z zakupów i do teraz nadrabiam forum, tyle naskrobałyście:-) Przez Was ślina mi kapie na klawiaturę, taką mi ochotę zrobiłyście na truskawki, będę miała swoje na ogródku, ale to jeszcze trochę....Jutro męża zmolestuję żeby mi gdzieś zdobył:tak:

Cypisiu oczywiście trzymam mocno kciuki, żeby ułożyło się po Twojej myśli:tak:
 
reklama
Dzień dobry :-)

w mnie za oknem szaro ale się cieszę bo trochę pada. Wczoraj nam na osiedlu sadzili nowe drzewka więc deszczyk jak najbardziej wskazany :tak:.

Cypisia kciuki oczywiście trzymam :tak:!!!

Wszystkiego dobrego w dniu dzisiejszym !!!:-)
 
Do góry