reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

No to zbieram sie powoli...popatrzec jak kolezanki jedza sushi...ehh:-D Ja chyba nie bede ryzykowala i sobie odpuszcze. W Olsztynie tez dzisiaj byla piekna pogoda, a ja bylam na meczu pucharu Polski w siatkowce kobiet...jednak wole meska siatkowke:-D Jest bardziej energiczna i widowiskowa:-D
Milego wieczorku Mamuski
 
reklama
U nas w stolycy dziś też pieknie!! Wiosna pełną parą normalnie :-)
Zaliczyłam dziś dwa spacerki a zaraz mój małż śmiga po sushi!!!! Dla mnie niestety takie wegetariańskie, ale lepsze to niż nic. Ja jestem maniakiem tego jedzenia i wczoraj się załamałam jak przeczytałam, że karmiąc piersią też nie można surowej ryby wcinać... Ech...
A co chyba gorsze - nie wolno czereśni... A ja KOCHAM czereśnie.... Normalnie nie wyobrażam sobie lata bez nich...To będzie jakaś masakra chyba:baffled:
 
Margarytka, czeresnie chyba wolno tylko bez pestek.W pestkach jest kwas pruski który jest trucizna.Wiem ze na połoznictwo nie wolno przynosić kompotów z owoców pestkowych. Świeze czeresnie mozna chyba jesc (wypluwac tylko pestki). Tak ze nie boja, jak tylko sie pokaza będziesz sie objadać! Tak mi sie wydaje.
 
U nas polozne twierdza ze mozna jesc wszystko tylko z umiarem i obserwowac dzidzie,ja jak urodzilam Vike specjalnie nie uwazalam,a ze sama nie lubie za bardzo slodyczy,ani potraw wzdymajacych typu:groch fasola,to ich nie jadlam,mala miala kolke przez 3 tyg.ale pozniej wszystko minelo i nie miala zadnych problemow brzuszkowych a ja praktycznie jadlam wszystko.:-):-)
 
Witajcie

Dzisiaj jestem pierwsza z rana :-) , ale ssanie głodowe nie dało pospać.
Taka piękna pogoda, więc pewnie forum bedzie mało aktywne. i ja dziś wybieram się na spacerek.









 
Druga!

Byłam już z pieskiem, jest pięknie - ciepło i świeci słonko. Chyba dziś zaliczę jeszcze jeden spacerek!

Potwierdźcie, proszę, że wszędzie jest tak pięknie! Że to może już wiosnak jednak... :-D
 
Czwarta!!!:-D
W Olsztynie niestety pochmurno ale moze jeszcze slonko sie przebije:tak:
Zjadlam wczoraj troche sushi jednak ale tylko z wedzonym lososiem wiec surowe to to nie bylo....powiem Wam ze po raz pierwszy smakowalo mi:-D No nie moglam sie oprzec:-D
Smigam na sniadanko...
 
reklama
Cześć!!
U mnie też słoneczko zaczyna się nieśmiało przebijać przez chmurki, więc może jednak zrezygnuję z planu spędzenia całego dnia w łóżku z M. i dam mu się wyciągnąć na spacer do lasu:tak: Poszukamy wiosny, bo mi też do niej tęskno... I liczę na to, że cieplutkie dni pojawią się najpóźniej 21.03.:-D
 
Do góry