reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie

No to jestem chyba jedyna, która jak narazie tej pozytywnej aury nie dostrzega, bo jej po prostu u nas nie ma.Nie dawno padał deszczyk:tak:Może coś się jeszcze później zmieni.

15406844d8.png
 
reklama
To ja jestem ósma ha ha ha

U nas niestety jestesmy skazani na siedzenie w domku pada, pada i pada , pochmurane i zimno wrrrrr.A mielismy w planach spacerek a tak nici trza w domku siedziec ech....nie lubie tak cały czas w domku ale innego wyjscia nie ma chyba ze pojedziemy gdzies w gosci do tesciów moze ale bez sensu z domu do domu jechac .Wiec jednak w domku bedziemy Pozdrawiam ciepło papap:-)
 
U nas cieplo ale pochmurno. Wiosna idzie jednak pelna para,bo juz od tygodnia mamy w ogrodzie przebisniegi i krokusy, to dobry znak:tak: Mysmy dobpiero co zjedli sniadanie, wiec tym razem wylegiwalismy sie w lozeczku:tak:
 
Cześć Dziewczyny
u mnie tak jak u Kaliny (bo mieszkamy przez ścianę) więc słonecznie i ciepło :-)
Spadam zaraz na spacerek żeby się poruszać i dotlenić, póki jeszcze się ruszać mogę :-D a jest coraz ciężej;-):-D.

Wesołego dzionka życzę wszystkim :-)
 
Hej

Wczoraj byl u nas wielki dzien :tak:
Robilismy porzadki u corci w pokoiku, ustawialismy regalik, przyklejalismy ozdobki i przenieslismy lozeczko niunci :-) Bylam w szoku bo sama od rana chodzila i sie tylko dopytywala kiedy bedziemy robic jej piekny kacik :-) Bardzo jest zadowolona, cieszy sie z eto jest jej pokoik twierdzi ze jest juz duza i ze bedzie w nim spala no i nie chciala juz ochraniacza na lozko, bo jak stwierdzila ze jest juz za duza ;-)Wieczorem pieknie zasnela po przeczytaniu bajeczki na doranoc, byla przejeta bardzo ale zasnela i spala u siebie ale obudzila sie w nocy bo pic sie zachcialo i juz przyszla do nas i u nas zostala ;-)Najwazniejsze jak dla mnie ze chce tam spac i nie marudzi ze juz nie ejst w naszej sypialni. Mnie natomiast zle sie spalo jakos nieumialam spac twardym snem wiedzac z eona jest ta k daleko :-pDzis dostala nagrode (ulubione slodkosci) za to ze ejst taka dzielna :-)

Synus za to wcczoraj byl bardzo spokojny az sie zmartwilam, budzialm i dalej nic. W koncu jak zjadlam czekolade i polezalam troche to sie rozbrykal na dobre. A uz sie balam :sorry2:

Zaraz sie zbieram i jedziemy na wycieczke i moze jakies male zakupy dzidziusiowe ;-)


Milej niedzieli zycze :-)
 
U nas dzisiaj przeslicznie+10 sloneczko w pelni az sie chce zyc,konczymy powoli remont pokoiku Viki i pewnie w przyszlym tyg.bedzie wielka przeprowadzka,mam nadzieje ze tez pojdzie latwo jak u coreczki Martusi.:-)
Uciekamy na dluuuugi spacerek,milego niedzielnego popoludnia dziewczyny:happy::happy::happy:
 
No i nie przejasnilo sie w Olsztynie ani na minute....a co gorsza zaczelo padac...ehhh kiedy ta wiosna przyjdzie:angry:
No ale bylam u rodzicow na obiadku a teraz siedze i odpoczywam sobie czekajac na Taniec z gwiazdami:-)
Jutro znowu do pracy ale chyba tylko do srody a potem juz zwolnienie i zasluzony odpoczynek. Ostatnio troche sie martwie bo moja Niunia jakas spokojna sie zrobila i rzadko kiedy ja czuje:-( Mam nadzieje ze tylko jakos przekrecila sie tak ze jej nie czuje...nie moge doczekac sie juz srody bo wtedy ide do lekarza. A jutro znowu na badania i do endokrynologa smigam:-)
Milego wieczorku Mamcie:-D
 
Witam was wieczorkiem u nas pogoda się popsuła choć nie padało ale było pochmurnie.Moje maleńka wymyśliła sobie zabawę pępowiną chyba bo ciągnie i boli mnie to strasznie.Już bym chciała czerwiec :tak:ale jeszcze troszku.BUZKA:-)
 
witam w poniedziałkowy poranek :-)

tau bardzo ciekawy zakup - ja narazie używam męża i kołdry, ale przemyślę zakup takiej podusi, już sobie wyobrażam jak cudnie się w nią musi być wtulać - wypróbowałaś już??? zadowolona jesteś z zakupu ???

u mnie weekend był przepięknie słoneczny, ale ja jak zwykle spędziłam weekend na zajęciach a dziś dla odmiany od rana zimno i pada deszcz .... pewnie kolejne słoneczko wyjdzie w weekend jak ja będę na zajęciach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kurcze dzięki Tau też się "obudziłam", że czas najwyższy pomyśleć o szkole rodzenia :szok: niestety przy szpitalu, w którym będę rodzić nie ma szkoły więc muszę poszukać gdzie inndziej i oczywiście założyłam że mam jeszcze dużo czasu :-) a według mojego suwaczka to tylko 3 miesiące :szok::szok:
 
reklama
Do góry