reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

No fakt, to forum i atmosfera na nim panująca są świetne. Fajnie, że możemy się nawzajem pocieszyć, poradzić i w ogóle tak zwyczajnie "pogadać". Całusy dla wszystkich czerwcóweczek:-)
 
reklama
Witam dziewczynki...chciałam sie przywitać na forum czerwcówek. Wczoraj byłam na usg i maluszek ma 7,6 mm i bije mu serduszko więc chyba moge sie juz nieśmiało nazwać czerwcówką...:-)
Z niektórymi się juz znam z innych watków :-)
wszystkie was serdecznie pozdrawiam
 
Wiecie, macie racje z ta mila atmosfera tutaj.
Bylam przez jakis czas na innym forum, ale dlugo nie dalam rady tam siedziec.
Ciagle klotnie, zaczepki i jakies pretensje.
U jednej z piszacej przeczytalam w sygnaturce, ze "na prawdziwym forum slychac trzask lamanych kosci i szum plynacej krwi" .
Dlatego wolalam przeniesc sie gdzies, gdzie jest milo sympatycznie i bez uszczypliwosci.
Pozdrawiam
 
Ell tez sie cieszę, czekałam na usg i maluszek zdecydował sie pokazac mamusi tak szybciutko :-)...az mi się łezka ze szczęścia zakręciła...sama wiesz dlaczego... bo wiesz co przeszłam i ja i naprawde czekałam na ten dzień z miesznymi uczuciami....
 
Wszystkim dziękuję bardzo za ciepłe słowa, wyobraźcie sobie że faktycznie chyba mnie uspokoiłyście, bo wczoraj nareszcie po 5 nocach bez snu spałam! no może nie całą noc ale zawsze, i jeszcze mi się moja śliczna dzidzia śniła.
Witam wszystkie nowe czerwcóweczki. A a'propos atmosfery to faktycznie u nas jest super. Ja prowadzę sklep z wózkami i rzeczami dla niemowląt i mam ciągle do czynienia z kobietami w ciąży i powiem wam, że generalnie są okropne:-)
Teraz sama widzę że na mnie też ta zaraza padła, bo ciągle jestem wkurzona od paru tygodni, mój biedny mąż udaje, że nie słyszy dla naszego wspólnego dobra:tak:
 
Króliczek ja mam wyjatkowo dobry nastrój, piersi bolą, zgaga jak cholera, mdłości na szczęście niewielkie .... nerwy sa złe dla fasolki tak sobie tłumaczę i staram sie jak mogę.....choc niezła ze mnie cholercia była
 
Witam Was pięknie dziewczynki.

Faktycznie milusia atmosfera tutaj panuje. Ja pisze na tym forum ale wątku zamkniętym mam lutowych 2005 ale i tutaj tez mi się bardzo podoba.Oby tak dalej.

Dziś czuję się znacznie lepiej. Właśnie wcinam sobie pestki z dyni:-D

króliczek no widzisz kobitko, lepiej się słuchaj nas tutaj i bądź spokojna to i sen będziesz miała dobry:-D

pixella, ell, patti my się jeszcze nie znamy. Cześć ciężaróweczki:-D

isia Ty tez jesteś THE BEST , Dzięki
catmate tak to było moje pierwsze USG robione w 9 tyg.

Miłego dzionka
 
reklama
Do góry