reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Króliczek, postaraj się nie martwić...chociaz wiem że to niełatwe, ale pomysl że maleństwu to nie pomoże. Ja miałam usg w 6 tyg chyba i myslałam, że usłyszę serduszko a tu malutki pecherzyk, lekarz stwierdził że nawet nie ma co zdjęcia robic. Ale nie serwował mi strasznych wieści tylko od razu powiedział "Ojej, jaka malutka ciąża, przeciez to dopiero 3 tydzień" tzn 3 tydzień po zapłodnieniu chyba....więc wszystkie kalkulatorki pokazuja mi 8 tydzień 5 dzień teraz, ale wiem, że dzidzius sie późno począł :happy:
Ano właśnie, lekarz a lekarz, w rózny sposób można tę samą rzecz przekazać, ja już sie tak nie denerwuję, dziewczyny na forum mnie uspokoiły, ciekawa jestem z czego wynika takie późne poczęcie, wydawało mi się że jednak w okolicy owulacji powinno nastąpić a tu widzę że wcale tak nie jest.
 
reklama
króliczek co do owulacji to czasem tak jest że ona jest wcześniej albo później
zależy to też od tego jakie długie są cykle, stąd może wynikać różnica
 
Mnie też brzuch pobolewa, praktycznie cały czas, raz mniej, raz bardziej. Zapomniałam sierotka powiedzieć o tym na wizycie, ale jutro idę na USG (hurra!) więc się zapytam, czy jest to powód do zmartwienia. Na szczęście nie plamię nic a nic więc chyba jest ok..
Brzuszka mi jeszcze nie widać, mieszczę się w swoje normalne spodnie. Poprzednio wyszedł mi dopiero po 4 miesiącu, pamiętam jak się nie mogłam na niego doczekać. Teraz jakoś mi się nie spieszy;-) a zapewne pojawi się szybciej..

Agata no to super, należy Ci się porządny wypoczynek:-)

króliczku będzie dobrze:tak: a niektórzy lekarze faktycznie mogliby się zastanowić nad formą przekazywanych wiadomości, zaoszczędziłoby to niepotrzebnych zmartwień..

margo_mr nie bój się wizyty, na pewno jest wszystko ok.:tak: A z tym kwiatkiem to z pewnością dobry omen:tak:
 
dilajla No ja akurat w trakcie teoretycznej owulacji miałam pogrzeb dziadka,który mocno przeżyłam, co mogło spokojnie przedłużyć cykl. Mówiłam o tym lekarce ale jakoś nie wzięła tego pod uwagę. potem robiłam test, który wyszedł negatywny i po kolejnych dwóch tygodniach wyszedł pozytywny, więc od razu wydawało mi się, ze terminy się przesuną. Najwyraźniej nie mam najlepszej lekarki i w sobotę pewnie zobaczę ją ostatni raz..:tak:
Wszystkim super babkom z tego forum bardzo dziękuję
 
króliczku, przykro mi z powodu twojego dziadka, tulę mocno
powiedz mi kochana kiedy miałas ostatnią @ i ile trwał twój ostatni cykl o ile się wydłużył?
 
7 września w niedzielę miałam pierszy dzień @, w nast niedzielę powinnam mieć owulację ale w sobotę był pogrzeb... w nast niedzielę 21 zrobiłam test płytkowy , negatywny, 5 października miałam dostać nast @ ale nie dostałam, poczekałam tydzień i w kolejną niedzielę 12 zrobiłam test pozytywny, 17 poszłam do lekarki a ona powiedziała że to początek 5 tygodnia , crl było 3,5mm, więc myślę że od początku źle liczyła
dilajla ja skończyłam pracę, lecę do domu zajrzę na forum jak dojadę pa
 
Ostatnia edycja:
króliczku ja ostatnią @ miałam 4 września przy cyklu 28d
ale u ciebie najprawdopodobniej stres zrobił swoje i owulka mogła być później
teraz jak bedziesz miec usg to się okarze ile maleństwo ma tygodni a i zobaczysz czy prawidłowo rosnie
Nie denerwuj się kochana, wszystko będzie dobrze:tak:
 
Niestety nie udało mi sie dostac do innego lekarza w tym tygodniu:-(ale umówiłam sie na następny wtorek11 listopada.Niestety cały czas plamie ale brzuch mnie nie boli. króliczek-mi tez sie wydaje ze twoja owulacja musiała sie przesunąc przez stres.Będzie dobrze,zobaczysz. MałaM -także wtorek to dla nas oby dwóch ważny dzien.Oby wszystko sie wyjaśniło.Głęboko wierze ze bedzie dobrze. AsiaM- gratulacje, az 3 cm!to bylo twoje pierwsze USG? margo mr -trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte!
 
Kochane Moje Mamusie ja mam takie pozytywne uczucie ze wszystkim Nam sie uda...jestem dobra wrozka i mysle,ze takim super ciezarowka jak My musi wszystko sie dobrze ulozyc...wiec glowki i brzuszki do gory i nie martwic mi sie prosze!!!Caluje Mocno-Dilajla,KluseczkaS,Beata1980,AnsiaM,Kroliczek,Sunniva,Catmate...-jestescie The Best !!!:-)
 
reklama
Hej Ciazarowki!!!

To forum to fajna sprawa szczegolnie w poczatkowej fazie kiedy sie jeszcze troche nie smialo ukrywamy lub gdy jestesmy na roznych koncach swiata i czasami nie ma komu sie pozalic lub poradzic a tu 24 godziny na dobe psycholog, ginekolog i polozna :-D. Razem przechodzimy przez to wszystko cieszymy sie martwimy jedna o druga i nikt nas lepiej chyba nie zrozumie jak my same miedzy soba.
Isia masz racje super z nas ciezarowki!!!!
No tak wzruszylam sie:sorry2:. Ach te hormony. Pozdrawiam was wszystkie goraca i sciskam wirtualnie hehe.
 
Do góry