reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Przyszła pora, żebym i ja się z Wami przywitała:tak:.
Czytałam Wasze posty od kilku dni, ale jakoś tak sił mi brakowało, żeby się odezwać. Ja niestety, co bardzo mnie dziwi, nie tryskam optymizmem:szok:. Nie wiedzieć dlaczego wogóle mnie nie cieszy mój stan:zawstydzona/y:, chociaż dzidzia była planowana i oczekiwana. Nie wiem co mi jest, chodzę wiecznie smutna i walczę z płaczem, który cały czas grzęźnie mi w gardle:-(. Dziś normalnie miałabym @ i dostałam takich różowych upławów i jajniki mnie bolą, nie wiem czy tak może być:baffled:. Ehhh... przepraszam, że Wam tak marudzę przy pierwszym poście:unsure:
 
Madzio tak pewnie działają na Ciebie te nasze hormony , które teraz szaleją. Ja teraz mam czarny humor ale pewnie już wieczorem będę płakać na Klanie lub innym tasiemcu.A co do tych plamień to lepiej się udaj do lekarza, może masz jakieś zakażenie.
 
Króliczek nigdy nie przywiązywałam wagi co do znaku zodiaku, wróżb , magii, znaczeniu cyfer itd. Nie wierze w to , choc czasem coś tam przeczytam ale nigdy nie biorę tego na serio.
Do magii i tym podobnych duperli ja też nie, ale w znakach zodiaku jednak coś jest, bo generalnie jak poczytam porządne opracowania to większość rzeczy się zgadza albo nawet wszystkie, oczywiście trzeba brać pod uwagę szczegółową rozpiskę na dekady i ich części a nie znak zodiaku jako taki. Mało tego , jak przeczytałam chrakterystykę swojego imienia to byłam w szoku, w zasadzie wszystko się zgodziło.:tak:
 
Przyszła pora, żebym i ja się z Wami przywitała:tak:.
Czytałam Wasze posty od kilku dni, ale jakoś tak sił mi brakowało, żeby się odezwać. Ja niestety, co bardzo mnie dziwi, nie tryskam optymizmem:szok:.
Witaj Madzio! Powiedziałabym, że masz podrędcznikowy spadek formy:-(
Powiem ci,że jak tu będziesz systematycznie siedzieć to nasza silna grupa :-)wsparcia cię wessie i na pewno zrobi ci się lepiej:tak:
 
Cześć dziewczynki. Zaczynam tak nieśmiało bo jestem tu nowa:-D Długo staraliśmy się z mężem o dzidziusia i nareszcie (z drobną pomocą hormonów) się udało. Termin mam wyznaczony na 9 czerwca 2009 i nie mogę się już doczekać :tak: a tak swoją drogą jak wstawić te suwaczki bokombinuje kombinuje i nie wiem jak to zrobić :zawstydzona/y:
 
Dilajla...w ostatniej chwili wskoczyłam w czerwcowe mamuśki...:-)
Madzio1980 - możesz miec plamienia w terminie @ ale powinnaś i tak skonsultowac to z ginkeiem...zakladaj butki i leć do przychodni....może ci da cos na wzmocnienie ciaży...a moze sie macica powieksze i stad te upławy...puki nie ma świeżej krwi nic sie nie martw....zrobia ci usg i sie uspokoisz i zaczniesz tu z nami sie usmiechać :-D
 
reklama
Do góry