reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

pixella ja sobie też tłumaczę, tylko ja w ogóle jestem choleryczką, do stanu wrzenia dochodzę w sekundę. Urodziłam się na samym początku pierwszej dekady lwa i to mówi samo za siebie. Próbowałam wycyrklować tak, żeby dzidziuś urodził się ok 27 czerwca, jak mój mąż, który ma bardzo fajny charakter. No i z owulacji teroretycznej wychodziło, że urodziny wypadną na 14 czerwca, teraz mam nadzieję, że się wszystko poprzesuwało, co będzie oznaczać, że maluch się urodzi jak chciałam. A ja od kiedy wiem o ciązy mówię, że byłoby super jakby się coś przedłużyło, może mnie ktoś na górze posłuchał:-)
 
reklama
króliczek wszytko jest możliwe . Termin porodu to +- 2 tygodnie.

Ja pierwszą córkę urodziłam 28 lutego a tak chciałam poczekać do 1 marca i się nie udało;-)

pixella czasem możesz być i lipcowa mamusia.
Podobno pierwsze dzieci rodzą się po terminie a drugie przed.
Teraz planowałam urodzić 15 maja i tak celowałam ale się nie udało i będzie raczej dzidziuś czerwcowy albo późno majowy.Choć wcale bym się nie zdziwiła jakbym urodziła 17 maja lub czerwca bo ta cyfra mnie prześladuje od małego
 
Króliczek nigdy nie przywiązywałam wagi co do znaku zodiaku, wróżb , magii, znaczeniu cyfer itd. Nie wierze w to , choc czasem coś tam przeczytam ale nigdy nie biorę tego na serio.
 
Sylvia cos kombinuje z suwaczkiem:-D Wstaw suwaczek a swóim profili to za każdym razem jak napiszesz posta to bedzie Ci się wyświetlał
 
AnsiaM- ja juz mam 1 dziecko i urodziłam pierwszego dnia 38tc :-) termin miałam IIpoł kwietnia a urodziłam 30marca...więc teraz licze na co najmniej taki wynik połowa czerwca mi odpowiada :-)
 
witajcie moje kochane czerwcóweczki
ja tylko na chwilkę się przywitać i idę zaraz piec ciasteczka dla synka i dla siebie:-)

Pixela ale mi niespodziankę zrobiłaś tym że tu cię zobaczyłam:-) fajnie że jesteś, byłam pewnie że już lipiec załapiesz a tu ci niespodzianka:-D:-D
 
reklama
Do góry