reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
dilajla ,ja tez poronilam pierwsza ciaze wprawdzie na samym poczatku ale myslalam ze oszaleje z rozpaczy stalo sie to w nocy,wiec pojechalam z mezem na pogotowie tylko po to by po 7 h.czekania uslyszec ze nic sie nie da zrobic.Lekarz pocieszal mnie ze prawie kazda kobieta kiedys poronila tylko czasami nawet o tym nie wie.Mnie bardzo pomoglo to zeniedlugo po tym wydarzeniu zaszlam w ciaze dokladnie3 m. pozniej i dzisiaj mam 14 m.corunie Wiktorie.Ale tylko ta kobieta co poronila wie jakie obawy pozostaja gdy znow jest sie w ciazy,to juz nie jest czysta radosc ,owszem cieszylam sie ale ciagle balam sie aby nie stalo sie cos zlego.Mam nadzieje ze teraz wszystkim nam bedzie dane przytulic swoje kruszynki w ramionach.
Dziewczyny mam pytanie gdzie sie pogrubia tekst ,bo nie moge znaklesc,a chce zaznaczyc imiona.Dziekuje
 
Ostatnia edycja:
beata 1980 pogrubiasz tekst wciskając B u góry okienka w którym piszesz;-)

Co do poronienia to się z Tobą zgadzam, że kto tego nie przeszedł nie wie co czuje taka kobieta, a czasem pocieszania są żałosne i nie namiejscu
Bo tyle dziwnych zdań się nasłuchałam, że zaczełał żałować żę ktokolwiek wiedział o tej ciąży
Dopiero na BB ma ciąża po poronieniu znalazłam wsparcie i pocieszenie, zresztą jak większość dziewczyn tam będących
 
To prawda,ja bardzo zaluje ze powiedzialam moim bliskim o tamtej ciazy o tez mi sie wydawalo ze potem mnie obwiniali ze cos zrobilam nie tak, gdy bylam w ciazy z Wiki to czekalam do konc 3 m.teraz juz 10 tydzien i tez nikt nie we nawet rodzice.Pamietam ze jak bylam w ciazy z Wki to pojechalam do polski w 3 m.ciazy i lekarz mi przepsal lek nawzmocnienie ciazy zarzywalam go poki nie wrocilam do Canady,tutaj nic nie daja uwazaja ze jesli ciaza slaba to tak stanie sie co ma sie stac a to nie do konca jest prawda.dilajla dzieki za pomoc jeszcze nie za bardzo sie umiem tu poruszac.Dzisiaj mam sie umuwic na wizyte na usg prawdopodobnie w tym tygodniu pojde,juz jestem cala w nerwach,mam nadzieje ze wszystko w porzadku.....
 
Kupilam ten kwas foliowy ale niestety ogorkow w polskim sklepie nie mieli....:-(
Na ulotce pisze zeby brac to do 12 tygodnia(ja jestem obecnie w 7),myslicie ze to wystarczy???
Dilajla-wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki wiec na pewno bedzie ok.:happy:
AnsiaM-czekam na wiesci...:-)
Beata1980-z tym samym problemem spotkalam sie w Londynie lekarka twierdzi ze co ma byc to bedzie...okropnosc!
Wlasnie odkrylam kolejna niespodzianke-plamie...:no:
 
Ostatnia edycja:
Dilajla-brazowawa...tzn wczoraj bylo tego znacznie mniej i w niemal bialym kolorze a dzis tak zciemnialo,poszlam na zakupy i caly czas czulam sie tak jakbym sie zesikala:zawstydzona/y:
 
reklama
isia powiem ci tak ciemna krew nie jest taka złą jak świerza może jakieś naczyno pękło albo co i teraz zeszło wszystko a zakupy chodzenie to spotęgowało
ale teraz się legnij i poleż
powiedz mi jeszcze boli cię brzuch?
Dobrze by było gdybyś skontaktowała się z lekarzem, podjedz może do szpitala, oni muszą Cię przyjąć i zrobić USG udaj że naprawdę bardzo Cię boli wymyśl coś tak by zrobili Ci USG i zobaczyli czy wszystko ok z fasolką
ja jak zaczełam ronić to krew była świerza i zaczął mnie brzuch pobolewać jak na @ a potem to już wiadomo nic fajnego
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze
 
Do góry