reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dilajla-brzuch boli mnie tak jak przed @ ale tylko wtedy jak za dlugo siedze po turecku itp.Teraz jestemjuz ponad godzinke w domu i bylam pare razy w toalecie ale nie mialam plamek zadnych...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymam kciuki aby wszystko bylo w porzadku,czasami kobiety w ciazy plamia moja siostra tak miala przy 3 dzieci.Trzeba uwazac jesli tak jak dilajla pisze jesli to jest swierza i jasno czerwona ale napewno wszystko bedzie dobrze isia...
 
Ostatnia edycja:
isia jejuniu mam nadzieję, że to nic poważnego. Dawaj znać o szczegółach plamienia.


Dzieki babeczki,że trzymałyście kciukasy:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Z moją dzidzią wszytko wporząsiu 9 tydzień ciązy i maluszek ma już 3 cm.:szok: Podobno spory;-)Powiedziałam ,że bedzie chłop jak dąb. A co będzie to się oczywiście jeszcze okaże. ;-)Ahhh jak miło było zobaczyć go/ ją na monitorku. Moja córka i mąz też byli przy tym;-)Normalnie mam takie motylki w brzuchu jak bym na pierwszej randce byłą. Jak się cieszę.
Następna wizyta 2 grudnia a do tej pory mam zrobić wszelkie badania czyli (morfologia, mocz, cukier).

Znikam już spać bo ledwo patrzę na ślipka.

Dobranoc dziewczynki, do jutra.
 
Wesolutka to jest to co znalazlam na temat cytomegali ale chyba nie ma sie co za wczasu przejmowac jezeli nie powiedzial ze mozesz miec.
Postacie choroby

Pierwotna infekcja CMV u zdrowych dorosłych, a także u kobiet ciężarnych zwykle jest bezobjawowa, ale u około 10% stwierdza się następujące objawy: podwyższoną temperaturę ciała, która może utrzymywać się do 30 dni, zmęczenie, ból głowy, ból mięśni, kaszel i ból gardła. Pojawia się zapalenie gardła, powiększenie węzłów chłonnych szyi lub uogólnione, czasami powiększenie wątroby i śledziony, a także anemia hemolityczna i trombocytopenia.

isia trzymaj sie kochana i duzo odpoczywaj. Nie wiem w ktorym tygodniu jestes ale to moze byc tez zagniezadzanie sie zarodka. Grunt ze nie jest swierze.

AsiaM nio nio 3 cm w 8tyg to tylko pogratulowac:)

Dilajla a Ciebie co tak wygnalo wczoraj z gg? :)

Ja mam jutro wolne. Ach... jeden dzien na zalatwianie spraw urzedowych. Strasznie sie ciesze ze bede mogla wstac o 9 a nie o 7 i troche sie pobyczyc. Dzisiaj w pacy ktos wytoczyl rozmowe na temat malych dzieci i ciazy- wszystkie za i przeciw- a ja tylko sluchalam i zastanawialam sie jakie bylyby wszystkich minki gdybym im powiedziala. :szok:
 
Dilajla-brazowawa...tzn wczoraj bylo tego znacznie mniej i w niemal bialym kolorze a dzis tak zciemnialo,poszlam na zakupy i caly czas czulam sie tak jakbym sie zesikala:zawstydzona/y:

Isia to moga byc tez uplawy. Jezeli wczesniej mialas problemy z uplawami to w ciazy tez bedziesz miala. Troszeczke sie zmienia tez nasz organizm w czasie ciazy i to nie koniecznie musi byc krew jezeli piszesz ze bylo wczesniej biale ale sprawdz u lekarza.
 
Oj kochane ale sie rozpisałyscie nawet niewiem co komu mialam odpisac :)

Z tymi plamieniami jest tak ze jezeli przypadaja na dzien normalnej @ i moga byc brynatne nawet -ja tak mialam 4 dni tyle ile @ trwa potem jak reka odjal :)

Folik mozesz brac nawet do konca ciazy pod warunkiem ze w witaminach nie ma go nadmiar tez szkodzi!!!! trzeba sprawdzac ja w swoich mam kwas foliowy i dawka 0.4 wiec nie musze brac dodatkowo :)

ja dszis robilam pierogi i ogolnie gotowalam obiadki na 10 dni juz nie moge sie doczekac czwartku rano usg i wieczorem wyruszam normalnie dostalam skrzydel :)

a i mam pytanie dostalam jakis sinych plam na wewnetrzej stronie ud mam sie martwic czy to tak moze byc?
 
AnsiaM no super wieści, gratuluję tak dorodnego maleństwa:tak:

wesolutka mi ginka zleciła zrobienie badania na cytomegalię:tak: W poprzedniej ciąży nie robiłam, ale teraz powiedziała, że ostatnio głośno się o tym zrobiło i były jakieś tragiczne przypadki (jakie nie wnikałam) więc lepiej dmuchać na zimne.

isia22 trzymam kciuki, wierzę, że wszystko będzie dobrze:tak:

KluseczkaS miłego dnia wolnego:tak:

agata077 ale mi narobiłaś smaka tymi pierogami, uwielbiam je jeść, ale z robieniem to już trochę gorzej.. Ale nic, chyba się zmobilizuję bo mi ślina pociekła na klawiaturę na samą myśl..
A ten wyjazd to z rodzinką czy sama?
Co do plam to nie mam pojęcia co to może być:sorry2:

ell a co tam u Ciebie kochana, zaczęłaś już nową prackę?
 
reklama
Czesc,agata007 tego co wiem bo bylam 2 dni temu u gina to po badaniu powiedzial ze w ciazy moga zasiniec wewnetrzne narzady plciowe,ja u siebie nic nie widze ale on powiedzial ze po tym poznal miedzy innymi ze jestem w ciazy wiec chyba to nic groznego.Pozdrawiam:)
 
Do góry