reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dzieki dziewczynki!Tak wiec zaopatrze sie w ten kwas foliowy tak po cichu....:)
Przeziebienie samo jakos znika wiec sie ciesze tylko katar....zostal!

Dilajla- tak czytalam o tym twoim swedzeniu i wiesz ja tez zauwazylam cos niezwyklego mam dziwne uczucie jakby cos po mnie lazilo,jakies male pajaczki czy cos takiego w domu nic nie mamy bo ja jestem straszna panikara jesli chodzi o insekty,zwierzat nie mamy ani nie mielismy i nigdy niczego nie zlapalam a mimo to mam takie glupie uczucie....:baffled:
 
reklama
Hej, hej dziewczynki:-D

Mogę się do Was dołączyć ????

Dziś ide do gina. Już nie mogę się doczekać .
To moja druga dzidzia a termin wyliczyłam sobie na 3 czerwca.
Pozdrawiam.

króliczek mniej nerwów bo dzidzia to czuje. Spokojnie. Wytrzymasz do tej soboty choć nie wiem jak ja wytrzymam do 17 :30:-D
Cześć AnsiaM ja w ogóle jestem nerwowa dlatego się melisą ratuję, a a' propos wizyty polecam umawianie się na rano, wtedy dzień czekania odpada:tak:Aczkolwiek dzisiaj byłam zapisana na 9,15 a weszłam 40 minut później...W każdym razie w sobotę na 8 rano , i tak nie będę spała więc gdyby można było przyszłabym na 6.
 
Witam kolejną mamusie
Asiu śliczną masz już córeczkę, ja bym teraz bardzo chciała córeczkę bo synek już jest, ale po moich przejściach to ja się tak naprawdę modlę by dotrwać do końca ciąży bez komplikacji
Pozdrawiam
Popatrz Dilajla jak to jest na początku się chce dziewczynkę z blond włoskami i niebieskimi oczami albo chłopca , przystojnego bruneta itd a z czasem schodzimy do poziomu aby tylko donosić ciąże i urodzić zdrowe dziecko, wszystko jedno jakie....Piękny ten instynkt macierzyński:happy2:
 
isia po pierwsze podoba mi się Twój nick bo tak mówiłam na moją Weronikę jak była mała:-D Po drugie kwas foliowy na pewno Ci nie zaszkodzi a pomoże . Kup go w aptece bez recepty. Ja już połykam kwas od początku września.

króliczek u mnie niestety ale pani doktor przyjmuje tylko wieczorami. Chodzę prywatnie a i tak na pierwszą wizytę czekam już dwa tygodnie.
A ta melisa to tak serio Ci pomaga na nerwy?? Ja po niej to bym chyba przespała pół życia, choć teraz też ciągle śpię.;-)
 
Dzien dobry :-)
Byłam dziś rano na pobraniu krwi. O rany, normalnie strasznie tego dużo mi zabrali!!!! jak zobaczyłam 4 wielkie fiolki to aż się przestraszyłam!
ja zle przechodze pobieranie, zazwyczaj trace przytomność, dzis na szczęscie tylko zasłabłam, aczkolwiek było blisko. Powtarzałam sobie przez cały czas po co to robię i to na pewno dlatego ;-)
Rozpoczełam 8 tydzień!! Strasznie się cieszę.

Dziewczyny, myślę że wszystkie jesteśmy największymi szczęściarami na ziemi że możemy być już niedługo mamami :-D
 
isia po pierwsze podoba mi się Twój nick bo tak mówiłam na moją Weronikę jak była mała:-D Po drugie kwas foliowy na pewno Ci nie zaszkodzi a pomoże . Kup go w aptece bez recepty. Ja już połykam kwas od początku września.

króliczek u mnie niestety ale pani doktor przyjmuje tylko wieczorami. Chodzę prywatnie a i tak na pierwszą wizytę czekam już dwa tygodnie.
A ta melisa to tak serio Ci pomaga na nerwy?? Ja po niej to bym chyba przespała pół życia, choć teraz też ciągle śpię.;-)
melisa owszem pomaga, ale w skrajnym stresie niestety nawet po niej nie mogę spać co aktualnie ma miejsce. Jeśli chodzi o wizyty to wspólczuję, ja na pierwszą szłam przed 20 i cały dzień koszmarne nerwy miałam. Jakoś ciężko spokojnie do tego podejść, myślę, że łatwiej będzie jak już serduszko zobaczę WRESZCIE i bedzie wiadomo, że ciąża się rozwija. Chociaż jak czytam wpisy na forum to widzę , że różne rzeczy się mogą zdarzyć, ale na tym się skupiać nie będę. A córeczki ci zazdroszczę. Przed ciążą strasznie chciałam córcię pierwszą mieć ale teraz już mi wszystko jedno.
 
Kochane ja mam za sobą dwa poronienia i jestem też na wątku ciąża po poronieniu, wiele się naczytałam nasłuchałam i przeżyłam
Powiem Wam tylko tyle, że musicie naprawdę starać się nie denerwować i pozytywnie myśleć to pomaga
Ja wprawdzie i tak bardzo się denerwuje, ale jak zobaczyłam moją kruszynkę i bijące serduszko to się uspokoiłam a moje objawy i dolegliwości ciążowe uświadamiają mnie w przekonaniu, że z moją fasolką jest wszystko dobrze, że zdrowo rośnie i wyciska ze mnie wszystkie soki bo ja już nie mam czasem siły herbatę sobie zrobić:baffled:
Ale jakoś to przetrwamy potem będzie już lepiej i łatwiej, choć strach zawsze pozostanie

Pozdrawiam Was serdecznie i nie denerwujcie się:tak:
 
AnsiaM-zastanawiam sie tylko jak to jest z tym kwasem foliowym pewnie sa rozne stezenia (tzn rozne dawki w mg) i nie wiem jaka bedzie najbezpieczniejsza %5mg mniej czy wiecej????



Lece do sklepu mo mam ochote na jakies kiszonki....mniam...ogorki:-)
 
isia zazwyczaj lekarze zapisuja 0,4 mg ja biore ze wzgledu na wczesniejsze poronienia 5 mg ale wydaje mi sie ze mozesz brac smiało 0,4
 
reklama
Króliczek ja również pocieszam sie tym co napisała blondynkapoznan . Jeny, jak ja bym chciała byc teraz w Polsce. Najgorzej mnie wkurza to ze ta gin. nawet nie powiedziala zeby jeszcze poczekac, ze moze pozniej zaszlam.Ona nawet nie spytała czy mam regularne miesiaczki a ostatnio dostawalam roznie.Jednego miesiaca w26 dniu a nastepnego w 32 dniu. Odrazu wydała wyrok. Gdybyśmy sami nie zapytali czy można jeszcze poczekac to pewnie bylabym juz po zabiegu.Z wielkosciami u mnie bylo tak:4tyg i 5d od ost.mies.-sam pusty pecherzyk, 6tyg i 3d od OM-4mm zarodek, 8tyg i 3d odOM-8mm zarodek a według USG wyszło ze to 6tyd i 3 d.Wtedy gin stwierdziła ze dziecko za mało urosło i trzeba usunac. Bardzo sie martwie,nie moge zasnac,budze sie w nocy i znowu nie moge zasnac.Ale mam głeboka nadzieje ze z moim malenstwem jes dobrze i nikt mi tej nadziei nie odbierze. Wczoraj nawet wymiotowałam pierwszy raz :-Dsmażyłam mieso na spagetti i mnie strasznie zemdliło.W pierwszej ciazy nie miałam wogole mdłosci.Mam tylko nadzieje ze to nie z nerwów. Jak dobrze ze jestescie i ze u Was wszystko w porzadku!
 
Do góry