reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie.

Mi dziś głowa pęka, raz się poheftałam i ogólnie czuję się OKROPNIE:crazy:
Nie pogadam z wami dziś chyba za dużo.
Ide leżeć , buuuuuuuuuuuuuuuu
 
AnsiaM gratulacje, nie było się po co denerwować, co?:-) liczę, że z takim samym rezultatem zaliczę usg w sobotę..
KluseczkaS nie korci cię czasem , żeby upuścić pary i powiedzieć? Myślę, że ciężko wytrzymać, szczególenie jak ludzie poruszają tematy związane z ciążą
Isia myślę, że najważniejsze żebyś się niepotrzebnie nie denerwowała, lepiej idź na konsultację do lekarza i dowiedz się na pewno, że wszystko w porządku, lepiej dmuchać na zimne
 
Ostatnia edycja:
To prawda,ja bardzo zaluje ze powiedzialam moim bliskim o tamtej ciazy o tez mi sie wydawalo ze potem mnie obwiniali ze cos zrobilam nie tak, gdy bylam w ciazy z Wiki to czekalam do konc 3 m.teraz juz 10 tydzien i tez nikt nie we nawet rodzice.....
beata 1980 Masz rację, że lepiej nic nikomu nie mówić, ale ja mam nieco utrudnione zachowanie tajemnicy, bo mieszkamy z mężem z moimi rodzicami. Wprawdzie każdy ma swój teren, ale ciężko ukrywać złe samopoczucie.Wczoraj np. z kliniki gin/położniczej zadzwonili do mnie do domu, żebym przyszła na konsulatację,w sprawie wyników (okzało się że wyszła mi zła cytologia).
Mnie w domu nie było więc odebrała mama, nic nie pytała, ale na pewno się zastanawia po co chodze do kliniki położniczej.Mamy tego samego dentystę, a on wie że jestem w ciązy bo musi wiedziec jakie mi dać znieczulenie, i on się wygadał, potem kazałam mu odwracać kota ogonem, że się pomylił, ale juz za dużo tych wpadek, więc jak tylko zobaczę serduszko w sobotę (w co mocno wierzę za radą dilajli) to muszę powiedzieć, bo tej komedii dłużej nie da się ciągnąć.
 
Dzieki Dziewczynki jestescie kochane!!!
AnsiaM-super wiadomosci!Jestem z Ciebie dumna!Ja tej juz nie moge sie doczekac na usg...


Takie pytanie poza tematem:jak to jest z tymi suwaczkami bo wedlug ustalej moich jestem dzis na bum cyk cyk w 7 tyg.2dz. i probowalam sobie zrobic sliczny suwaczek ale on mi pokazuje tydz6.2dz.???O co w tym chodzi?:confused:
 
Takie pytanie poza tematem:jak to jest z tymi suwaczkami bo wedlug ustalej moich jestem dzis na bum cyk cyk w 7 tyg.2dz. i probowalam sobie zrobic sliczny suwaczek ale on mi pokazuje tydz6.2dz.???O co w tym chodzi?:confused:
Wydaje mi się, że problem może wynikać z tego, że suwaczki ustalają termin porodu od daty miesiączki a czesem zapłodnienie może nastąpić kilka dni po owulacji i terminy się rozjeżdżają, mam nadzieję że u mnie też się to okaże:tak:.
chyba po prostu trzeba wpisać inną datę miesiączki , żeby wyszedł prawidłowy termin porodu, aczkolwiek suwaczki są różne. Co ty wpisywałaś jak go ustawiałaś?
 
Masz racje kroliczek ja tak samo czekam do nastepnej srody kiedy bede robic usg i pozniej jesli bedzie wszystko w porzadku to nie bede tego dluzej ukrywala.I tak podejrzewam ze sie domyslaja bo ja jesten szczupla a to dobiero 3 m.a juz mi brzuszek wyskoczyl,z pierwsza dzidzia prawiedo 4 m.niewiele bylo widac a teraz sama sie dziwie bo w sumie nic nie przytylam a brzuszek juz jest,zartujemy z mezem ze moze bliznieta....
 
reklama
Witam Drogie Panie :-) wczorajsza wizyta u ginekologa zaowocowała kolejnymi receptami :p i w koncu mam wyznaczony termin na pierwsze usg, ale dopiero na 21.11 już sie nie mogę doczekać kiedy to nastapi i kiedy bede mogla zobaczyc na wlasne oczy maleństwo :-) jestem w 6 tyg. i termin usg jest chyba odpowiedni, czy moze za wczesnie?
Jeszcze bardziej wrazliwe zrobily sie moje piersi i czuje lekkie wojaże w zołądku oby bez zadnych toaletowych wizyt :-p
 
Do góry