reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Fizycznie czuję sie dobrze, nie nam mdłosci ale w pierwszej ciaży tez nie mialam. Piersi mi sie bardzo powiększyły ale juz mnie tak nie bola tak jak na początku,tylko trochę przy dotyku.
 
reklama
Dilajla: To tak samo jak u mnie za pierwszym razem po prostu dolegliwosci zniknely a mdlosci w ogle nie bylo.Teraz dostala progesteron w zelu a moja Pani doktor powiedziala ze tak strasznie wygladam ze od razu widac ze bobas zdrowy. Narzekam ale chociaz mialoby to trwac do konca ciazy to niech mnie mdli ile moze aby z kruszyna bylo wszystko ok.

Acha jeszcze bede miala badania na toxoplazmoze czego sie troche obawiam bo szczerze mowiac kilka razy jak szlam do pracy i bylo mi nie dobre to kupilam sobie jablka w zieleniaczku i schrupalam nie umyte :(
 
kluseczka ja badanie na toxo robiłam jak straciłam pierwsza ciąże i wyszło mi wtedy że przechodziłam ja kiedys i mam jakies przeciwciała i ze teraz mi to nie grozi, ale koty to z daleka omijam a ich jest tu pełno, ciągle na oknie mi przesiaduja i czekają na amus;-)
ja ci powiem szczerze, że ja też czuję się i wygladam fatalnie w dodatku mnie i synka dopadło przeziębienie a to jeszcze bardziej mnie osłabiło
mdłosic sa okropne w pierwszej ciązy tez je miałam ale w tej drugiej i trzeciej które straciłam mdłosci nawet sie nie rozpoczeły z poczatku myslałam ze moze kazda ciaza inna, ale widac nie, piersi mnie bolały a potem pomału przestawały mnie bolec przestały byc obrzmiałe i wszystkie jakiekolwies symptomy zwiastujace ciaze zanikły
W dodatku zaczełam się źle czuć, było mi ciągle zimno, schudłam i wygladałam tragicznie na twarzy wyskoczyło mi pełno krostek az nienaturalnie to wygladało potem się okazało ze fasolka juz nie zyje od 4 tyg a u mnie szło juz zakarzenie
 
W takim razie zapraszam na kawe. Chociaz nie kawa teraz nie bardzo mi wchodzi to moze mleka sie napijemy i pomarudzimy razem. :-)
 
Mnie martwi najgorzej to ze moja gp stwierdzila ze nie oplaca mi sie brac kwasu foliowego bo juz na to za pozno...ostatnio zlapalam jakies przeziebienie i pytalam jej co moge brac aby sie podkurowac i zalecila mi paracetamol(dosyc duza dawke) i to tez nie wydaje mi sie ok-wiec nie bede brac.A co Wy o tym myslicie??? Troche to wszystko w UK jest nie tak jak sobie wyobrazalam...traktuja mnie jakby z gory zakladali ze poronie i ze to nic strasznego...SZOK!!!


 
reklama
isia bo tak własnie ciąża traktowana jest na wyspach, do 12 tyg lekarze zachowują się jakby jej nie było Takie jest moje odczucie
Co do przeziębienia, mnie ostatnio dopadło i leczyłam sie domowymi sposobami czyli wapno z wit c do tego herbata z cytryna jak ci miód nie przeszkadza to z miodem i czosnek, ale ja ostatnio go nie trawie

A ja się zastanawiam bo od paru dni swędza mnie kostki, nie używam nowego proszku albo kosmetyków by mnie uczulily, nie wiem czy to normalne
Czytałam ze swędzące ciało w ciąży świadczy o problemach z wątrobą, ale to zazwyczaj od 30 tyg a ja przeciez jestem dopiero w 8
Troszkę mnie to martwi:-(
 
Do góry