reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

suuniva cieszę się, ze wszystko w porządku, normalnie ale mi dałaś czekać na odpowiedź...nawet dzisiaj tu zaglądnęlam aby zobaczyć, czy się nie odezwałaś, bo zmartwiła mnie ta cisza...sprawozdanie z usg proszę dać już o czasie:-)
 
reklama
Hej kobietki. Dzisiaj mialam moje dlugo oczekiwane USG. Podchodzilam do tego z ogromnym biciem serca, na dodatek moja wizyta opoznila sie o 2 godziny.
Wszystko ok i te tento- bilo jak szalone hehe- az sie poplakalam z radosci muzyka dla uszu. Dostalam jednak progesteron profilaktycznie i aspirynke i poszlo 300 euro ale czego sie nie robi dla malenstwa. Nastepne badanie 1 grudnia i wtedy robimy badania Downa. W tygodniu trzeba sie zarejestrowc w szpitalu i oni robia badania podstawowe krew etc. tyle tylko ze trzeba czekac na zaproszenie.

Kalina_Malina mi moja ginekolog powiedziala dzisiaj ze spokojnie mozna wypic filizanke kawy dziennie.
 
Czy ten duphaston-progesteron na podtrzymanie ciąży można kupić w Polsce bez recepty? Może by mi mama go kupiła i przesłała.

Bez recepty się nie da:no:. Jak będziesz u lekarza jutro? to go poproś o receptę. Lekarz może sprawdzić czy te kłopoty są spowodowane niskim poziomem progesteronu, czy to coś poważniejszego. Trzymam kciuki żeby było dobrze.

KluseczkaS - super wiadomość.
 
Cześć Dziewczyny:] Jestem nowa na forum i nie poznałam waszysz wszystkich zasad ale chciałam sie pochwalić ze też będe czerwcowa mamusia,dokładnego terminu jeszcze lekarz nie ustalił ale w tym tygodniu sie dowiem bo ide na wizyte.Pierwszy raz posłucham serduszka maluszka bo jestem dopiero w 6 tygodniu ciąży.Pozdrawiam:-D
 
Hej :-)

Co do progesteronu w pierwszym trymestrze ciazy, to Wam powiem, że wszystkie moje kolezanki ( ja zresztą też ) go brały i to pod róznymi postaciami. Lekarze często go przepisują, żeby wyeliminowac zagrożenie wczesnego poronienia. Jutro ide pierwszy raz do gina i pewnie tez mi cos przepisze profilaktycznie.

Farbowanie włosów to faktycznie "sliski" temat. Lepiej nie farbować jak ma sie jakiekolwiek watpliwości. Ja akurat kladlam sobie cos w rodzaju szamponu koloryzujacego na bazie 0,9% wody utlenionej. Moja fryzjerka jest 8 m-cy po porodzi i dowiadywała się czy można stosować takie rzeczy u kobiet w ciązy - podobno sa bezpieczne.

Wiecie co ... zaczynają mnie dopadać mdlości i zachcianki róznego rodzaju :baffled: Dzisiaj rano jak mnie dopadło to siedziałam nad kubełkiem z woda po ogórkach kiszonych i ... ja wachalam :-D Najchetniej to bym sie tego napila, ale mama mi stanowczo zabroniła :wściekła/y: Kurcze, w pierwszej ciązy tak nie mialam.

Mam nadzieje, że nie zapeszę, ale kupilam sobie cos na allegro :-) Zobaczcie same:
CIĄŻA: POSŁUCHAJ BICIA SERCA TWOJEGO DZIECKA! (464593396) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Miłego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
Matko, jak dawno mnie nie bylo!:szok: I nie nadrobie juz z czytaniem. Nie mam sily ostation siedziec przed kompem, bo mdlosci nie odpuszczaja:wściekła/y:. Na szczescie gin przepisal mi dwa rodzaje tabletek i troche pomagaja. W zeszlym tygodniu bylam na pierwszym usg i widzialam dzidziem z bijacym serduchem:tak::-) Lekarz stwierdzil, ze to koniec 10 tygodnia i pomiary dzidzi ksiazkowe, wiec sie ciesze:-):tak: Zeby tylko te cholerne mdlosci juz odpuscily:angry::wściekła/y:
 
reklama
Do góry