reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hehe...dobre, az sie herbata zakrztusilam :) Irka gdzie Ty to znalazlas? No i moze mamusie ktore spodziewaja sie 3 malucha potwierdza czy tak faktycznie jest? :-)
Ja zmykam zaraz do fryzjera...humor na pewno mi sie poprawi jak fryzurka bedzie fajna, a ze ide do kolegi to na pewno jak zawsze cos fajnego wymysli :-)
Milego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia!
 
halutko z ranca :)

dziewczynki ja przepraszam ze tylko podczytuje ale wpadłam w wir sprzatania i gotowania :) mam nadzieje ze wybaczycie :D


Nika tak jest rzeczywiscie tylko na pierwsze sie dmucha i chucha reszta potocznie mowiac wychowuje sie sama ale kazdo nastepne malenstwo rowiez wychowuje sie inaczej bardziej swiadomie i dojrzale przynajmiej ja tak mam Oli dziecinstwo przelecialo mi niewiadomo kiedy i jezeli musze podac date jakiegos wydarzenia musze sie sporo na zastanawiac z Wikim bylam madrzejsza i zapisywałam sobie Małgosi pamietam wszystko kiedy pierwszy krok zabek usmiech no i wiecej cierpliwosci mam do najmlodszej i przyznam sie szczerze ze jestem bardziej zorganizowana zawsze mam czas na spacer czy przytulanki :)

to ja zmykam kochane milego dnia ...
 
irka-to jest świetne odrazu z rańca humor mi się poprawił.


a u mnie śnieg!!!
 

Załączniki

  • 30.gif
    30.gif
    19,7 KB · Wyświetleń: 46
Witam
irka ale się pośmiałam dobre!

Ja coś czuję, że i mnie choróbsko dopada ale wypiłam już 3 herbatki z miodem i cytrynką może trochę pomorze sama nie wiem ostatnio często źle się czuję mam ciągle katar straszny ból głowy ale gorączki na szczęście nie i już sama nie wiem czy to choroba czy tak ciąża na mnie działa bo katar i bóle głowy to mam w dzień w dzień od 2 miesięcy tylko dziś jakoś wyjątkowo nasilone. Też jestem na dziś umówiona do fryzjera w końcu zrobię se odrosty a ostatnio robiłam pod koniec sierpnia więc możecie se wyobrazić jakie mam odrosty wcześniej nie szłam bo chciałam odczekać aż skończy się I trymestr.
Miłego dnia buźka:-)
 
Ja też mam katar ciążowy, a co gorsze to wszystko mi spływa wewnątrz do gardła i muszę to wypluwać:(. Kupiłam sobie nawilżacz powietrza, co mi trochę pomaga.
A do fryzjera idę w poniedziałek, bo odrosty mam również tragiczne.
 
Ja wczoraj wieczorem umyłam okna i wyprałam firanki. Dzisiaj mycie okien nie wchodziłoby w rachubę, bo pada deszcz. Poszłam sobie na rynek z moją mamuśką i kupiłam sobie bardzo ładne spodnie wizytowe, a na prezent od mamy dostała koszulę nocną z krótkim rękawem rozpinaną już do szpitala z takim ładnym miśkiem. A mój tatulek przywiózł mi od rodzinki kolejne ubranka dla dziecka :-):-):-).
Miłego dnia życzę wszystkim "ciężarówkom".
 
Oj widzę że wszystkie czerwcóweczki robią się na święta na bóstwo. Ja wracam do swojego naturalnego koloru ( mam nadzieję że wytrzymam) ale czasami już mnie szlag trafia z tymi odrostami ( zależy od dnia). A może któraś z dziewczyn może mi doradzić co mam zrobić by z brązu wrócić do ciemnego blondu, najlepsze pewnie były by pasemka, ale na tych farbowanych kolor pewnie za piękny nie wyjdzie :-(
 
reklama
Oj widzę że wszystkie czerwcóweczki robią się na święta na bóstwo. Ja wracam do swojego naturalnego koloru ( mam nadzieję że wytrzymam) ale czasami już mnie szlag trafia z tymi odrostami ( zależy od dnia). A może któraś z dziewczyn może mi doradzić co mam zrobić by z brązu wrócić do ciemnego blondu, najlepsze pewnie były by pasemka, ale na tych farbowanych kolor pewnie za piękny nie wyjdzie :-(

Jeśli to jest brązowy, to powinny ładne wyjść. Ja miałam robione pasemka na ciemnym brązie (farbie), to mi wyszedł ładny blond. Fryzjerka zrobiła mi dużo, ale za to cienkich pasemek i bardzo to fajnie wyglądało. :tak:
Gorzej, jak włosy są czarne - kiedyś próbowałam zrobić pasemka na czarnej farbie (oczywiście u fryzjera), ale niestety, wyszły pomarańczowe jak marchewa, a na końcówkach praktycznie czerwone.
Brąz jest łatwiejszy, więc jeśli nie masz cierpliwości do odrostów, to może się skusisz. A jak się boisz , to na początek niech zrobi Ci kilka pasemek, tylko od spodu włosów, np. na karku. To będzie wiadomo, jak się odbarwiają. Jeśli Ci się spodoba, to zrobisz resztę głowy :happy:
 
Do góry