reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ollutka, trzymaj się, plackuj ile mozesz to wszystko dla dzidziusia, musi byc dobrze!

A ja wloski mam naturalne i nigdy nie farbowałam (raz pasemka na slub)...ale to było ponad 2 lata temu i juz śladu nie ma...

Dzis robie swoje pierwsze pierniczki a m ma załatwic choinkę....i ubrać, no i sprzatnie domku nas czeka...a za rok pod choinka będę juz miała prezenty dla dwóch księżniczek :-)
 
reklama
Ollutka, nic się nie martw, mojej koleżance skróciła się szyjka, ale jak wrzuciła na luz i nieco odpoczęła, to szyjka się odbudowała. Więc nie ma tego złego, widać pisane Ci leniuchowanie w Święta ;-)
Pixella, a Ty już wiesz, że w brzuchu Księżniczka jest, a nie Mały Książę? Ja myślę, że Facecik mieszka sobie u mnie i właściwie głowe bym dała sobie uciąć. Staram się jednak jakoś rozsądnie do tego podejść, żeby się nie zdziwić, jak mojej Mysi urodzi się Siostrzyczka :-D
Czekam strasznie niecierpliwie na moment, w którym poznam płeć Maluszka..

Miłej niedzieli, Dziewczynki :happy2:
 
kalinko z ta płcia to moze być różnie, jest jeszzce 20% niepewności, ze siusiak sie pokarze...ale ten lekarz raczej sie nie myli, ja widziałam wargi sromowe bo w 12-13tc sa bardzo rozwinięte u dziewczynek, i wole chyba nastawić sie na gorszą ewentualnośc i nie łudzić czyli na księzniczke bo bardzo chcielismy syneczka...ale na 100% bedzie wiadomo w 22tc pewnie dopiero - cóz może za 3 razem sie uda nam synek...a u ciebie napewno bedzie upragniony synek...
 
Nas to właściwie lekarka zbyła, jak zapytałam o płeć. Powiedziała, że bardzo łatwo się pomylić i nawet nie próbowała nic zobaczyć :baffled:
Mam taki tajny plan, żeby umówić się prywatnie na usg tylko i wyłącznie po to, aby poznać płeć Maluszka. Poza tym chciałabym, aby to było to usg 4D, żeby Mysia mogła zobaczyć i lepiej uświadomić sobie, że się niebawem wzbogaci się o rodzeństwo :-D
 
Odwazne jestescie kobitki z tym farbowaniem:tak: Ja tez mam juz odrosty ale odpuszczam zrobie po rozwiazaniu:tak:. Jakos tak jest na tym punkcie przewrazliwona, wiec poczekam:tak:. Ja jutro mam wizyte u gina i juz jestem ciekawa:tak:
 
Dziewczyny mam do Was pytanie, bo od mojej ostatniej wizyty w szpitalu trochę sie martwie....lekarz podczas bad. usg powiedział mi że mam przodujące łożysko i żebysmy nie współżyli jakies 3 tyg. zanim nie przesunie sie ono ku górze...wyczytałam w necie że czasami bywa tak że do konca ciąży łożysko pozostaje tak nisko...czy wiecie czym to może grozić?? z góry dziękuję za każde info...a teraz znikam..muszę ogarnąć trochę mieszkanko...swięta tuz tuz a ja w proszku :-)
 
Cześć Dziewczyny,

Dzięki za dobre słówka. Leżę i żal mi bo u nas dziś ładne słonko i bym nad morze na soacer poszła. Ale cóż. Na razie dostałam śniadanko do łóżka :) Macie rację, za kilka miesięcy nie będę miała czasu leżeć :)
Pxella, powodzenia z pierniczkami. Moje juz gotowe od 2 tygodni :))

Miłej niedzielki :-)
 
Ale tu dziś puściutko... Widać, że przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą:tak: My właśnie wypiekamy pierniczki i chyba wychodzą całkiem niezłe:-);-)

Pozdrawiam wszystkie zapracowane Ciężaróweczki oraz Te, które wydają rozkazy z łóżkowego centrum dowodzenia przygotowaniami do Świąt ;-)
 
halutko z wieczora

ja juz prawie obrobona zostal sernik kokosowy na jutro no i wielkie sprzatanie ale wymiekam ledwo zyje ... odpoczne w srode bo u mnie tradycja taka ze w wigilie tylko przygotowuje sie wieczerze i nic wiecej :)
 
reklama
pierniczki upieczone, polukrowane, kruszeją :-)
pranie zrobione, pościel zmieniona, okna od środka umyte...CHOINKA UBRANA!!!!! :-)
 
Do góry