reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dominika spokojnych i białych swiat wracajcie szybko do nas :)

Kurcze jak ja wam zazdroszcze tych usg ja musze czekac az do lutego potem moze skusze sie na 4D tylko ze ono inaczej wyglada niz w pl nie mierza dzidzi nie sprawdzaja czy wszystko ok tylko pokaazuja ci glowke nozki paluszki i tyle wiec niewiem kolezanka ktora robila w pl i teraz tutaj byla zawiedziona wiec zobaczymy :)


moj piernik w piekarniku farsz skonczony mam nadzieje dzis na maly gwalt malzenski ostatnio jakos moj M byl anty wiec moze moze a juz tak mi sie hcce ze hej :D
 
reklama
agata 007 napisała-mam nadzieje dzis na maly gwalt malzenski ostatnio jakos moj M byl anty wiec moze moze a juz tak mi sie hcce ze hej :D[/quote]



oj jak ja ci zazdroszcze my niestety abstynencja az do odwołania.......
 
Hej dziewczyny ale się rozpisałyście !!!!:tak::tak::tak:
Ja wczoraj byłam na wizycie u mojego gina i naczekałam się 2,5h siedziałam tam od 14.00 do 16.30 :angry::angry::angry: No ale wkońcu mnie przyjął i siedziałam w gabinecie dokładnie 5 min :szok::szok: Kazał się tylko rozebrać, pogmerał coś z pół minuty, kazał się ubierać, wypisał skierowanie na badanie moczu i to wszystko. A ja mu na to czy USG będzie, a on że nie potrzeba chyba że chce posłuchać serduszka. No i maznął mi coś na brzuch i zobaczyłam moją kaczuszkę i serduszko. Myślałam, że coś podejrzę, ale akurat dzieciaczek pokazał tylko dupkę. Następna wizyta 15.01.2009 i wtedy powiedział, że poznam płeć dzieciątka.
 
Cześć!
Widzę, że nie tylko ja tak bardzo chcę poznać płeć :-) Wczoraj lekarka powiedziała mi na usg, że teraz niby widać, ale bardzo łatwo się pomylić i nawet nie próbowała podejrzeć, czy tam chłopiec czy dziewczynka :-(
No ale dla mnie to usg było ważne z tego powodu, że Mężuś pooglądał dzidziusia i może trochę bardziej uświadomił sobie, że on tam jest :-D
Pixello, mi również wyszedł dzidziek starszy niż z wyliczeń - ma 67,1 mm, co daje równe 13 tygodni. Tzn. dawało wczoraj, bo przecież wszystko się tak prędko zmienia... :tak:
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!

PS A u nas choinka już od zeszłej niedzieli :happy:
 
Dominika-Essex....szczesliwej podrozy i spokojnych, radosnych swiat.:biggrin2:
My choinke ubieramy zawsze w Wigilie rano wiec musze jeszcze poczekac. Z nosa mi sie leje ,dziewczyny tez jakos lepiej nie wygladaja ale mam nadzieje ze do Swiat bedzie juz dobrze. Ciagle jestem zmeczona ,cycki rosna, bola i swedza, a brzuch jak mi czasami na wieczorem wyskoczy to normalnie szok:szok:, jest 2 razy wiekszy niz rano. Dzidzia jest spokojna wogole jej nie czuje ostatnio lub tak delikatnie ,dobrze ze miałam USG 17 bo bym sie martwiła.
 
Ja dzis mam kolejne, już 5 albo 6 USG, ze względu na odklejającą się kosmówkę.Mam nadzieję że wreszcie gin pozwoli mi na dłuższe spacerki i wyjazd sylwestrowy. Siedząc w domku od dwóch ponad miesięcy nie odczuwam atmosfery świątecznej. Jedynie co na siedząco >2 godz. robiłam uszka i wypróbowałam przepis na sernik. Jakoś nie mam ochoty na wizyty w centrach handlowych, za często kręci mi się w głowie, a jeszcze te tłumy :). Pozostanie skorzystanie z cateringu.
 
Hej Dziewzynki,

Ja tylko wpadlam na chwile sie przywitac. Ciagle siedze nad ta baza danych i chyba zaraz sie poplacze;( Nic mi sie nie zgadza i musze caly zas cos poprawiac :-( Mialo by gotowe na rano a wyjdzie tak ze jeszcze w weekend bede na tym siedziala. A Buuuuuuu!!!!!
 
Cześć dziewczynki.
Jak tam samopoczucie z rana? Ja już sobie odpoczywam na zwolnieniu bo mnie praca nerwowo by wykończyła. Jutro chyba sobie ubiorę choinkę, oczywiście jak mi mąż meble poprzestawia ;-) bo z dużą choinką na 25 metrach mieszkania to poszaleć nie można:-), no i niestety choinka będzie u nas ostatni rok chyba że warunki lokalowe nam się poprawią (a na to się nie zanosi).
Pozdrawiam cieplutko
 
No u mnie dziś nienajlepiej fasolce niesmakowało śniadanko obiad też - a teściowa tak się postarała z obiadkiem. czasem niedaje sobie rady z tymi mdłościami mam nadzieje że wkrótce miną. Dziewczyny czy cherbatka miętowa może zaszkodzić maleństwu?????????????

A u mnie dziś od rana pada śnieg!
 

Załączniki

  • 111.gif
    111.gif
    31,4 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Dziewczyny czy cherbatka miętowa może zaszkodzić maleństwu?????????????

Raczej nie, ale jak masz zgagę to może ją wzmocnić.

Ja właśnie wróciłam z zakupów, próbowałam sobie kupić sweterek i we wszystkim wyglądam jak hipopotam:(. Niewiele jest seksownych rzeczy na dużą mamę z ciążowym brzuszkiem:-(. Kupiłam jakąś bluzeczkę ciążową i podkoszulek w H&M, co jeszcze nie wyglądały tak strasznie ale jestem zdołowana. Nie wiecie w jakich sieciach sklepów mają fajne ciuchy ciążowe?
 
Do góry