reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cypisia, dzięki bardzo za radę. Najbardziej się boję że wyjdzie jakiś rudy:dry: no ale chyba się skuszę, w końcu przyszła mamuśka ma prawo ładnie wyglądać:-D
 
reklama
Czesc dziewczyny,a u nas pada pada,zapowiada sie prawdziwa kanadyjska zima.

Ja sie nie przyznalam ale wczoraj rano tez zrobilam sobie fajna fryzure i pasemka,troszke sie obawialam ze w ciazy,,,,ale bedzie wszystko dobrze,pozatym sama sie dziwie ze nic mi za przeproszeniem nie smierdzi w ciazy z Viki nie moglam scierpiec zapachu benzyny,farb i tp:a teraz nic mi sie nie dzieje,a wiec chyba zanosi sie na chlopaczka,mam nadzieje ze 10 stycznia cos podejrze:-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
Ja normalnie regularnie farbuję włoski i się nie przejmuję - przede wszystkim chcę móc spojrzeć na siebie w lustrze. Wychodzę z założenia, że wokół nas tyle różnej chemii, że farbka położona na pół godzinki to nie koniec świata :rofl2: Fakt, że ja się farbuję na ciemno, a odrosty mam mocno jaśniejsze, więc nie ma NIE MOGIE :tak: Za to wybieram delikatniejsze farby - np. Casting, a ostatnio wypróbowałam farbę Excell 10, którą nakłada się tylko na 10 minut.
Basiu, myślę, że jeśli nie chcesz robić balejażu, to możesz spróbować z jakimś delikatnym szamponem ton w ton, albo położyć sobie u fryzjera toner - to by było takie łagodne i dyskretne przejście do naturalnego odcienia.
Mnie niestety też od wielu dni boli głowa i mam zatkany nochal, trochę też łamie w starych kościach ;-) Myślałam, że to jakieś zimowe przeziębienie i to by nawet było O.K., bo miałabym szansę na wyzdrowienie. Zasmuciłyście mnie, że to może być objaw ciąży :confused:
Z dobrych wiadomości, to my już właściwie przygotowani do Świąt, choinka od tygodnia stoi ubrana, prezenty kupione, a część nawet zapakowana. Teraz czeka nas gotowanie... Strasznie to lubię, ale ciut się martwię, bo mam wrażenie, że ostatnio mam jakieś kłopoty z zapachami itd. :-( No ale chyba to za późno, żeby zaczęły mi się mdłości, prawda? :baffled:
 
Kalinko mnie mdłości też jeszcze męczą a na zapachy reaguje cały czas .wczoraj mojej fasolce nic niepasowało miałam cały dzień do dupy , dziś rano też obudziły mnie mdłości ale potem jakoś przeszło - mam nadzieje że szybko miną czego i Tobie życze.

a po śniegu niema już śladu ....
 
Hi hi kobietki no to nas wzięło na fryzjera ;) Ja wczoraj byłam też u fryzjera zrobiłam sobie śliczna fryzurkę a mężuś dziś rano położył mi farbę na włosy. Czuje się superkowo :-)
Przygotowania do świąt też już idą cała parą, mieszkanko wysprzątane, jutro ubieranie choinki i potem to już tylko gotowanie razem z mamunią. Uwielbiam to i nie mam problemu z tym bo przez ten ciążowy katar nie czuje zapachów, za to cały czas podjadała bym bigos :-D Wczoraj spadł śnieg i odrazu wszystko jest inne fajniejsze i bardziej świąteczne.
Chorowitki trzymajcie sie cieplutko i zdrowiejcie szybko Buziaki.
 
No to widze ze wszystkiew robimy sie na bostwo i tak trzymac....musimy ladnie wygladac :-) Ja spedzilam dzisiaj prawie 4 godziny u fryzjera....uwielbiam tam chodzic....zawsze poogadam z kolega, wypije kawke (dzisiaj woda tylko :)) zrobia mi masaz glowy...rewelacja a jaki do tego wypoczynek;-)a dzisiaj dostalam nawet prezent...i jak tu sie nie cieszyc :-) Poza tym rozmawialam z kolega i mowil ze nie ma przeciwwskazan do farbowania wlosow w ciazy bo jak farbuje to nie dotyka skory wiec nic nie przenika do Maluszka. Jesli jednak farbujecie same to moze uwazajcie zeby wlasnie nie dotykac skory glowy.
No to milego wieczoru...ja zbieram sily do jutrzejszych porzadkow. W poniedzialek bedzie choinka:-)
Agato dziekuje za odpowiedz...tak myslalam ze z kazdym dzieckiem wiecej doswiadczen i zupelnie inne podejscie;-)
 
Cześć Dziewczyny,

Tak was czytam i troszke zazdroszczę :( Też bym chciała sie pokrzątać i pocieszyć Świętami... A tu po wczorajszej wizycie u lekarza musze leżeć. Skróciła mi sie szyjka i do poniedziałku muszę czekać bo wtedy idziemy na USG, żeby dokładnie określić dlugość szyjki... Teraz tylko się modlę, żeby mnie nie położyli do szpitalana podtrzymanie, bo to dopiero 17 tydzień...
Przepraszam za te smutki, ale leżę pod kołdrą i troszke mi źle.... Ale na szczęście juz zdążyłam kupić prezenty i pofarbować odrosty :))) Więc nawet jak Święta będą leżące to mam szansę przyzwoicie wygladać ;-)
 
Cześć Dziewczyny,

Tak was czytam i troszke zazdroszczę :( Też bym chciała sie pokrzątać i pocieszyć Świętami... A tu po wczorajszej wizycie u lekarza musze leżeć. Skróciła mi sie szyjka i do poniedziałku muszę czekać bo wtedy idziemy na USG, żeby dokładnie określić dlugość szyjki... Teraz tylko się modlę, żeby mnie nie położyli do szpitalana podtrzymanie, bo to dopiero 17 tydzień...
Przepraszam za te smutki, ale leżę pod kołdrą i troszke mi źle.... Ale na szczęście juz zdążyłam kupić prezenty i pofarbować odrosty :))) Więc nawet jak Święta będą leżące to mam szansę przyzwoicie wygladać ;-)

Ollutka trzymaj się, odpoczywaj ślicznie w łóżeczku a my będziemy trzymać za Ciebie kciuki. Możesz sobie troszkę więcej podczas tych Świąt poleniuchować (następne będą już za to bardzo adsorbujące;-))Pozdrawiam
 
Basiu, dzięki za dobre słówko. Na razie leżę, bo spać nie mogę i czekam na poniedziałkowe badanie. O resztę będe się martwić potem, ale stram sie myślec pozytywnie.
A Sęta i tak będą leniwe bo juz zostałam zwolniona z wszelkich przygotowań :)) Tylko prezenty zapakuję, a to sama przyjemność :tak:
 
reklama
Ollutka,ja tez trzymam kciuki za Ciebie i Dzidziusia,nie przemeczaj sie,daj bliskim sie porozpieszczac, staraj sie jak najwiecej odpoczac na zapas bo tak jak pisze Basia dlugo pozniej nie bedzie nam to dane...a wiem co pisze bo sama mam juz w domciu malego urwiska:happy:
 
Do góry