reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam dziewczyny!!

U nas od samego rana pada deszcz jak na wiosne,wczoraj bylo-10 a dzidziaj +10 no i nie choruj tu czlowieku,moja mala na szczescie juz doszla do siebie.
Wczoraj ubralismy choinke bo maz w nastepny tydzien wyjezdza i nie bedzie go az do swiat,no ale musielismy zmienic wszystkie banieczki na plastykowe,bo Viki cos za bardzo sie nimi interesowala,mysli ze to takie male pileczki.

kluseczka
moj maz tez jest spod Rzeszowa moze sa nawet z twoim sasiadami...:happy2:

MevaWidze ze twoja dzidzia tez Ci spac nie daje,ja sie zastanawiam co to bedzie dalej jak juz tak sobie bryka ,ale to takie uczucie ktorego sie nie da opisac ....:-p

Magni dzidzia rosnie zdrowo to najwarzniejsze ,badanie na pewno wyjdzie w porzadku,ja tez trzymam kciuki:happy:

Dilajla zdrowiej nam szybciutko.. fajna ta stronka mnie wyszedl chlopczyk,no zobaczymy za pare miesiecy...:-D

Moja siostra stwierdzila wczoraj ze w tej ciazy wygladam zupelnie inaczej niz w ciazy z Viki,ze niby nic mi nie chciala mowic,ale wygladalam nie za bardzo, jak to okreslila,ciekawe bo wszyscy mowili ze swietnie wygladam,a to klamczuchy.Za to teraz jest pewna ze bedzie chlopak bo nic sie nie zmienilam ,no jezeli znow moje przeczucie mnie myli jak z moja mala to wszystko mozliwe
 
Ostatnia edycja:
A mi wyszedl chlopiec...no to maz by sie ucieszyl :)
Ale mam lenia dzisiaj...powrot do pracy byl ciezki...nie wiadomo w co rece wlozyc. A pobudka o 6 po poltoratygodniowym wstawaniu kolo 9cxzy 10 rano to jakas porazka:-D Ale to tylko tydzien, potem ide znowu na zwolnienie do konca roku :-) A co...jak swietowac to na calego:-)
Pozdrawiaki Mamusie
 
Mi wyszedł teraz chłopiec, ale wg tej tabelki Mikołaj powinien być dziewczynką, więc patrzę na to z przymróżeniem oka :-)
Mój maluszek już czuje się lepiej - dziś przez cały dzień nie miał gorączki i częściowo wrócił mu apetyt. Niestety noc była koszmarna - budził się średnio co godzinę. Wiem, że nie powinnam, ale go non stop nosiłam, bo się na rękach uspokajał. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych konsekwencji tego czynu. Na razie nic mnie nie boli, tylko jestem straaaaasznie niewyspana. Idę się więc już położyć.

Dobranoc dziewczyny!
 
reklama
Do góry