reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej dziewczyny!
A u mnie choróbsko się przyplątało do mojego malucha. Zero kataru, czy kaszlu, ale wczoraj, nagle dostał temperatury 38,1. Dałam mu więc czopek (myśląc, że to od zębów i że jak zbiję gorączkę to będzie ok), ale po 2 godzinach było już 38,7. Poszliśmy do lekarza i się okazało, że ma ropne zapalenie gardziołka :-:)-( Tak strasznie mi go żal.. Udało mi się zbić na noc temperaturę poniżej 38 i wyczerpany zasnął. Teraz waha mu się między 37,3 a 37,5, ale boję się co będzie po południu.
A mieliśmy dzisiaj iść na basen.. ehh..
 
reklama
Hej dziewczynki,

Czekalam caly dzien zeby podzielic sie z wami wiadomoscia ale moj maz skanowal dyski i nie mozna bylo nic robic na komputerze caly dzien.

Rano bylismy u lekarza- nasza dzidzia ma 8.1 cm i wg USG mam teraz termin na 8 czerwca a wg pierwszego mialam na 17:szok:. Widzielismy jak sobie lezala z raczkami do gory a potem Pani doktor musiala ja troche poopkrecac. Tez mialam USG dopochwowe zeby dobrze bylo widac przyziernosc karkowa. Na koniec dostalismy plytke z calym USG:tak:Chcialabym wam pokazac ale nie wiem jak:dry:. Moj maz oczywiscie zobaczyl lokiec i stwierdzil ze to wacus ale tak na prawde jeszcze za wczesnie zeby zobaczyc czy chlopczyk czy dziewczynka.

Pozdrawiam Was wszystkie
Kluseczko, a do jakiego lekarza w Dublinie chodzisz? i jesli moge wiedziec ktory szpital wybralas? Pytam, bo ja tez mieszkam w Dublinie.
 
Nanya współczuje choroby maluszka, u mnie tez tragicznie, mała 3 dzień bez jedzenia, tylko pije....wczoraj zwymiotowała 3 chrupki kukurydziane i 3 łyki kleiku na wodzie :-( bo tyle przez całyu dzień zjadła, a do tego rozwolnieni 3 dzień...nic w niej nie zostaje...

Dziewczyny bez brzuszka nie martwcie się, ja tez nie mam :-)...a to co jest wieczorem , rano znika jak kamfora :-)...mamy jeszcze czas by się cieszyc kragłosciami do czerwca...jeszcze będziemy narzekać, że nam ta piłka ciaży :-)....

kluseczka, 8,1 cm to kawałek ktosika :-) gratuluje tym razem napewno nam sie uda!!!!!...moze bys juz wkleiła suwaczek ciażowy ????....
 
Halo, i ja się melduję :-):-)
Przepraszam że sie nie odzywam - od półtora tygodnia jestem na zwolnieniu. Zapalenie zatok - musiałam brać antybiotyk (ale podobno łagodny i nieinwazyjny dla dziecka). Oczywiscie ja cała w nerwach ze cos sie złego moze jednak stać po tym leku, ale nie miałam wyjścia. Teraz juz duuuzo lepiej jest na szczescie i jutro smigam do pracy.
Ja tez juz chodze w ciazowych spodniach - brzuszek mi rosnie juz powoli. Na razie tak minimini, ale normalne spodnie mnie już uciskają.
Obiecuję że od jutra zacznę udzielać się aktywnie :)

Ja USG dopiero mam pod koniec stycznia :-( Nie wiem jak wytrzymam tyle czasu. To bedzie 22 tydzien i mamy wtedy poznać płeć. W sumie to nie mam pregerencji co do płci, mój mąż też nie. Aczkolwiek nie ukrywam ze troszke jestesmy ciekawi :-D

Mamy dziś gości - teściowie przychodzą, muszę więc trochę ogarnąć mieszkanko.
Buziaki dla Was ogromne tymczasem :wink:
 
Dzien dobry ranne ptaszki :)

Ja nie dawno wstalam 10.30 i jeszcze leze w lozeczku. Taki rytual niedzielny- odsypiamy caly tydz. Moje kochanie jeszcze spi i troche marudzi ze mu klikam ale chyba nie ma wyjscia.

Widzialyscie ze juz jest na firum Sierpien:szok:

Margarytka fajnej zabawy z tesciami

Pixella- ja tez wierze ze tym razem sie uda- Musi nam wszystkim na tym etapie! a suweczek postaram sie dzisiaj wstawic :)

Kasia Irlandka- ja chodze do Antepowicz w Medicusie a do szpitala do Rotundy jestem zapisana. Fajnie jestes juz 3 czerwcowka z Dublina moze sie kiedys razem spotkamy i na soczek umowimy :)

Nanya- mam nadzieje ze malenstwu sie szybko poprawi.

Nika77- 300 km :szok:

cypisia- dobry pomysl sprobuje dzisiaj i dam cynk.
 
Dzien dobry ranne ptaszki :)


Kasia Irlandka- ja chodze do Antepowicz w Medicusie a do szpitala do Rotundy jestem zapisana. Fajnie jestes juz 3 czerwcowka z Dublina moze sie kiedys razem spotkamy i na soczek umowimy :)
.
Wiesz, w sumie to moglabym skopiowac to co napisalas :) Tez chodze do Antepowicz, i Rotundy. Fajny szpital, moj Stas tez tam urodzony. A w ktorej czesci Dublina mieszkasz?

 
reklama
Do góry