reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witajcie Kobietki! Melduje się po wizycie u pani ginekolog, właśnie wróciłam. Z Maleństwem wszystko ok ma 83.5 mm hi hi normalnie smoczysko :-). Wyniki badań mam wzorcowe poza cukrem, troszkę podwyższony wiec będzie badanie z glukozą:baffled:
Wreszcie się troszkę uspokoiłam i mogę spokojnie szykować się do świąt :tak:
Zdjątko USG wkleję na wątku odpowiednim, tzn będę się starać może mi się uda.
Życzę wam miłego dzionka buziaki.
 
hej, właśnie wróciłam ze spotkania z położną, wypełniliśmy kupę papierów z pytaniami typu czy palę i piję, umówliśmy się na USG w styczniu, na następne spotkanie z położną w marcu, spotkanie z lekarzem - luty.

Najważniejsze z wizyty - serce dzieciaczka ślicznie bije, ale to mnie nie zaskoczyło :) - cały czas czuję szkraba jak się wierci, szczególnie wieczorami zasnąć nie daje. Czasem się zastanawiam czy to na pewno on, bo tylko mi w brzuchu gulga i gulga, ale nigdy wcześniej tego nie czułam więc chyba jednak szkrab.

Magni - współczuję tej glukozy, blee, ale trzymam kciuki żeby wyniki były dobre.
 
Hej dziewczynki :-)

Ja dzis skonczylam Swiateczne sprzatanie. Prezenciki juz pokupowane.
Na dworze zimno okropicznie, teraz tylko ciepla herbatka i pod kocyk.

Chcialam jeszcze powiedziec, ze Swiat jest strasznie malutki.
Mianowicie, Cypisia okazala sie moja kolezanka ze szkolnych lat.
Wlasnie mnie uswiadomila na portalu Naszej Klasy.
Milutka niespodzianka. ;-)
 
He he - fajnie tak sie odnajdywac po latach i to na taki forum:D

Kasia- to bardzo blisko musimy sie kiedys wybrac na soczek albo zakupy dzidziusiowe :) Po za ty Ty juz doswiadczona mamusia wiec moglabym sie wiele nauczyc.

Meva- czyzbys miala w brzuszku male ADHD??:-D

Magni - super!!! A ja nadal mam problemy z nagraniem filmiku i suwaczkiem :( Wlasnie zauwazylam ze jestes ziomalka mojego meza on jest spod Rzeszowa.
 
reklama
Mnie dziś od rana gardło boli i drapie odkaszlnąć się nie da:crazy: mam nadzieję, że wit C i wapno pomogą i żadne choróbsko mnie nie złapie
W ciąży boję się każdej infekcji a na dworze pogoda też nieciekawa i skora to łapania przeziębienia

Ale te nasze suwaczki mkną do przodu tak fajnie się na nie patrzy;-)
 
Do góry