reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
mialam ostatnie w zeszlym tygodniu :zawstydzona/y: (we wtorek ze wzgledu na bole, sroda badania prenatalne), nastepne mam umowione na 18.12. u innego lekarza. W takim wypadku chyba wiec lepiej naladowac sie dobrymi myslami, niz pchac na badanie?

jeśli jest wszystko w porządku to nie musisz iść na to USG, ale ja bym nie wytrzymała;-). W tym głupim kraju Dania nie da się USG zrobić bez skierowania czy prywatnie:crazy: a to najlepsze lekarstwo na zmartwienia.
 
Cześć dziewuszki
wczoraj byłam na badaniu z wynikami, wszystkie są bardzo dobre, z czego się ogromnie cieszę, okazało się, że przechorowałam kiedyś cytomegalię, ale teraz mam przeciwciała które chronią mnie i maluszka. USG nie miałam, ale macica rośnie ponoć pięknie i wszystko jest ok:tak:

Carmi USG na pewno nie zaszkodzi maleństwu, ja bym na pewno poszła na Twoim miejscu, każda okazja dobra, żeby zobaczyć szkaraba:-) Co do jazdy samochodem to myślę, że nie ma żadnych przeciwskazań, chyba że czujesz, że długa podróż będzie dla Ciebie męczarnią to lepiej sobie odpuść.

agata zdrówka życzę, super że możesz slyszeć swoje dzieciątko:tak:

Magni jeżeli nie upadłaś bezpośrednio na brzuszek to pewnie z dzidzią wszystko jest w porządku i uważaj na siebie żebyś już więcej nie zaliczyła takich wypadków:tak:

Idę teraz robić łazanki, później ponadrabiam inne wątki bo trzy dni nie miałam kompa i zaległości mi się porobiły. Pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki:-)
 
a to jest moje cudeńko Dominika mam nadzieje ze dobry kupiłam :)



dziewczyny, mozecie moze wrzucic fotki tych dopplerow, co macie?

i jeszcze jedno pytanie, czy zbyt czeste usg moze tez zaszkodzic?

T0 MÓJ MA 3 ZAKRESY podswietlaną lampke i wejscie na słuchawki jest boski moj mąż juz dał mu nazwe tymczasowy kochanek obudzilam sie w nocy i musialam posluchac :D
 
witajcie kochane

agata " tymczasowy kochanek" dobre:-D

a mnie coś zaczeło w kościach łupać, kicham i jest mi zimno... mam nadzieję, że jakieś choróbsko się do mnie nie przypałetało

Myślałam, że mdłości mi się już skończyły, ale one jeszcze dają o sobie znać i nadal nie mogę jeść wszystkiego bo jest mi poprostu niedobrze już na sam widok, bleeee:baffled:

Głowa mnie też pobolewa i nadal chodzę taka zmęczona, wczoraj po 21 już spać poszłam.... w dodatku też nie mam za ciekawych snów.... śnią mi się jakieś pierdoły co czasem nie wiem do czego przykleić taki sen.... dziwactwa, ale po tych snach mam wrażenie, że wogóle nie jestem wyspana


Co do częstości usg to mam koleżanke, która do 20 tyg ciąży miałam tych usg 17:szok:
Wydaje mi się też że chyba tylko w Polsce tak często wykonuje się usg bo tak jak obserwuje to w innych krajach usg to jest coś zupełnie niepotrzebnego i jest to dla mnie niezrozumiałe
 
Witam wszystkie nowe czerwcóweczki:-) Powiedziałam wczoraj w pracy ze jestem w ciąży i reakcja była super na szczęście, jeden stres mniej :-D A w ogóle, to wczoraj poczułam Szkrabka!!!!! Niesamowite!! Siedziałam w tramwaju, trzęsło i bulgotało mi w brzuchu a nagle poczułam jakby lekkie kopnięcie i na pewno nie da sie tego z niczym innym porównać!! Tzn jestem pewna ze to nie jelita ani nic w tym stylu. Jakby mnie ktoś od środka musnął piórkiem :-) A dzisiaj rano przysypiałam jeszcze trochę, przewróciłam sie na bok i poczułam to samo. Suuuuuper!! Nie moge sie juz doczekać kiedy będzie kopać "na poważnie".

Co do mikrodermabrazji to chyba bym nie polecała, jesli chcesz zrobic sama, moga wyjść plamy i przebarwienia, bo skóra w ciąży dziwnie reaguje czasami. A jesli w gabinecie, mechanicznie, to chyba nawet Ci nie zrobia, ale to juz najlepiej wie kosmetyczka.

Całusy!!
 
A ja jestem chyba jakiś odmieniec bo jestem już po 11 tc a dopiero dopadły mnie ciążowe dolegliwości nic mi nie smakuje drażnią mnie okropnie intensywniejsze zapachy różnych potraw a o smażonym mięsie nie wspomnęa dziśaj wymiotowałam po raz pierwszy nie wiem co jest grane przecież to jest ten czas co one zaczynają u większości zanikać mam nadzieje, że to nie oznacza czegoś złego, że tak nagle mnie wzieło:szok:
 
reklama
:-)A ja się cieszę, bo póki co nie mam żadnych dolegliwości, poza wstrętem do wszystkich kosmetycznych zapachów. Dziewczyny polecacie może jakieś serie (antyperspirant, balsam do ciała itp.) bezzapachowe? Kupiłam sobie na początku żel pod prysznic i balsam "baby dream" z Rossmanna i ten zapach jest dla mnie nie do zniesienia. Podobnie większość innych...:confused2:



 
Do góry